Reklama

Reklama

Scooby-Doo a Lochnesská příšera

  • USA Scooby-Doo and the Loch Ness Monster (více)

Obsahy(1)

Scooby-Doo, Shaggy a parta ze Záhad s.r.o. cestuje do Skotska na prázdniny a neočekávaně se octne tváří v tvář největší záhadě všech dob - Lochnesské nestvůře! Existuje opravdu? Počáteční důkaz naznačuje strašidelné "ano", když se za oknem rodinného zámku předků Daphne objeví cosi obrovského. Dokáže Scooby-Doo a jeho parta vyřešit jednu z nejdéle trvajících záhad historie? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (13)

strougy 

všechny recenze uživatele

Kvalit ostrova zombie sice lochneska nedosahuje, přesto se v rámci novodobých filmů se Scooby-Doo jedná o lepší průměř okořeněný několika povedenými vtipy trefujícími se do neustále se opakujících klišé pocházejících už z dob klasického seriálu. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Scooby Doo, Skotsko, dávná legenda o bájné nestvůře z jezera Loch Ness a opět jedna velká záhada. Typický Scooby Doo, který ničím nepřekvapí ani neohromí. Zkrátka pohodových sedmdesát minut u kresleného filmu. ()

Reklama

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo a jeho partia znova prišli na koreň ďalšej záhady. Alebo nie? O Lochnesske si vždy rada niečo pozriem či už dokument alebo rozprávku. No a keď je tu ešte aj Scooby, tak nemôže to byť predsa až tak zlé. A veru ani nebolo. Som spokojná. A Nessie tu vyzerala naozaj skvelo. Lepšie 4* ()

Lilith03 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších SD filmů a nejlepší práce Joe Sichty. Krásný film pro děti i dospělé, bavila jsem se, měla jsem tu pohádku vždy ráda. Nessie miluji! A ikdyž jsem zvědavá jako opice, tak souhlasím s Velmou - některé záhady by měli zůstat nevysvětlené - a já doplním, že to je na nich to nejkrásnější! Jestli lochneska existuje? Naše civilizace není schopna prozkoumat alespoň z nějaké menší části moře, tak proč by nezvládla ani tohle jezero, není zrovna nejmenší, takže Nessie třeba je, ale ikdyby ne, je to kouzelný příběh. V podání Scoobyho to nemělo chybu, vtipné, kouzelné, opravdu zajímavé a sympatické postavy, krásné nahlédnutí do kořenů rodiny Daphne a krásná ukázka určitého koutu světa pro malé diváky. ()

Galerie (137)

Zajímavosti (2)

  • Poprvé je odhaleno, že Daphne Blake je skotského původu. Je zde gag, který naznačuje, že její náchylnost k nebezpečí je něco, co se dědí v rodině. (LUKICKK)
  • Loď, na které se parta plaví, se velmi podobá „Kosatce“ z filmu Čelisti (1975). (LUKICKK)

Reklama

Reklama