Před pěti lety prováděl jaderný fyzik Bruce Banner společně se svou přítelkyní a kolegyní Betty Rossovou výzkum pro americkou armádu. Její otec, generál Ross, jim řekl, že jde o experiment, jehož výsledkem bude odolnost člověka vůči záření gama. Bruce si byl výsledky svého výzkumu tak jistý, že sérum aplikoval sám sobě. Látka však zapříčinila, že se změnil v obrovské zelené monstrum, zničil laboratoř a zranil několik lidí. Po návratu do lidské podoby uprchl a generál Ross po něm začal všemi možnými prostředky pátrat. V současnosti se Bruce ukrývá v Brazílii. V Hulka se změní vždy, když jeho srdeční tep překročí hranici 200 úderů, proto se snaží rozvíjet sebeovládání. Zatímco se Bruce snaží vyléčit svůj stav, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z člověka přeměnil v monstrum Abomination. (TV Nova)

slovan1

Lepší než Hulk už z toho důvodu, že délka se dala docela do cajku a prolínání obrazu je zde úplně vymíceno. S Nortonem v roli Hulka jsem neměl problém, ale Liv Tyler se mi zde vůbec nehodila a přál jsem si ať vidím v další scéně Jennifer Connelly... Roth byl skvělý. Akce, jako i v jedničce, byla dobrá. Závěrečná bitka dvou Hulku měla grády. Nicméně důvod hodnotit nadprůměrně si u mě Neuvěřitelný Hulk nevysloužil. P.S. konec v baru s Downeyem Jr. se mi líbil :-)) ()

upson

Jak natočit HULKA lépe? Myslím, že to ani nejde. Ano, někdo by mohl podotknout, že režisér Avengers by to třeba dokázal ale z výčtu marvelovského universa nemá tento hrdina ve svém samostatném filmu co nabídnout. Velká, tupá a lehce ovlivnitelná zelená obluda prostě nemůže Iron Manovi, Thorovi nebo Capovi konkurovat. Ano a to byl asi ten nejlepší nápad a to postavit obludu proti obludě. Jako kdyby souboj dvou gigantických mutantů předvídal následné angažování Louse Leterriera v projektu Souboj Titánů na postu režiséra. Každopádně angažování mého oblíbence Nortona a tempo filmu mě přesvědčilo o tom, že i tak nudný superhrdina, který nepoužívá mozek se i tak dá usměrnit k zajímavé podívané a to díky volbě hlavního představitele, jeho zápornému protějšku a dobře zvládnuté akci. Nakonec musím přimhouřit obě oči :-) 72% ()

Maynard.

Ale jo, tohle funguje mnohem líp než ten Hulk před tím (to byla fakt chujovina). Vznik Hulka tady není tak pomalu rozjetý jako v onom předchozím filmu. Tady se de na věc hnedka po titulcích. Edward Norton, to je kapitola sma pro sebe. Nechápu jak to dělá, ale přijde mi, že v každým filmu hraje jako kdyby to byl uplně jiný člověk. Tady zas takový tintítko, který má přetěžký osud. Ale o jeho schopnostech (myslím hereckých a ne Hulkových :o) ) není pochyb, je jen otázka času, kdy si vyhraje nějakou tu sošku. Ve filmu je poměrně dost akce, což můžu, takže o dálší palec nahoru. Je tam taky líbivá herečka - Liv Tyler, který to sekne skoro jako v LOTRoj. Co mi přišlo trochu praštěný, tak ten záporák, kterej chtěl do sebe nacpat co nejvíc "jedu" aby se z něj stalo ještě větší montrum než z Hulka. A co je nafilmu uplně nejlepší? Konec! Páč se tam mihne na slovíčko i frajer ze všech nej - mr.Stark neboli Robert Downey Jr. King! A na závěr jeden absoluztní verš : když ti nejde Hůlka, tak si skoukni Hulka :o)) ()

Sdoom

Tak tahle komiksovka se řadí mezi ty méně povedené. Bohužel jeden z hlavních problémů je na nečekaném místě - v obsazení hlavního hrdiny. Edward Norton je sice pan Herec, ale do téhle role se z mého pohledu prostě vůbec nehodí. Jinak se jedná o naprosto průměrnou zapomentulenou záležitost, která v určitých chvílích baví, v určitých nudí. Sice lepší, ale jen 2 hvězdičky. (HD, orig.) ()

kenkaku

Bylo to jiné než minule. v něčem horší, v něčem lepší. Co mi sedlo víc byl děj jako celek a zpracování akčních scén. Co mi sedlo méně (výrazně) byl Norton. Opravdu. Absence Erica Bany je u mě pro film klíčová ztráta. Upřímně opravdu nevím co bylo špatného na předešlých hercích... Takhle se film tváří jako "nový pokus" co se úmyslně tváří že dělá vše jinak (než minule) aby se zalíbil. To je ale chyba. Kdo je (snad již klasicky a jako vždy) neuvěřitelný je Tim Roth. ()

Forsberg11

Ďalší veľký príbeh jedného z Avengerov. Edward Norton bol ako Bruce Banner skutočne skvelý a postaral sa o veľké percento mojich sympatií k tomuto filmu. Ale dobrý bol aj psychopat Tim Roth. Akcia bolo pomerne dosť, aj keď bola tak trochu nudná a predvídateľná. Príbeh bol samozrejme stará obohratá, komiksová platňa s tonami klišé. Bavilo ma to asi rovnako ako prvý Iron Man, akurát Hulkovi som oveľa viac držal palce... 65 %!! ()

LuciusWlk

Hulk je opravdu hloupý a zbytečný film. Chápu, že jej potřebovali zapracovat do Univerza, ale chtělo trochu víc. Trochu hodně víc. Příběh si někdy až protiřečí, záporák stupidní a celý příběh nelogický. ()

JADIM

MCU a jeho Neuveriteľné začiatky s drahým Béčkom s názvom Hulk. Vedecky a "osobnostne" celkom odfláknuté. Ponúka to iba extrémne ozvučenú, multimiliónovú a poriadne ničivú akciu. 4/10 (Videné 19.5.2020, Originálne znenie) ()

šalenka

Dějová linie mi jaksi chyběla, ale celý film měl rychlost a spád. V menší úloze hlídače si zahrál Lou Ferrigno. ()

Maark

Hulk natočený před pár lety pod taktovkou režiséra Ang Lee,mě(a nebyl jsem asi sám) trochu zklamal.Nový Hulk má přesně to,co jsem od něho čekal.Pobavil mě z nostalgie Lou Ferrigno v podání ochranky na univerzitě,který kdysi Hulka hrál.A hlavně to mrazení na konci filmu,kdy do baru vstoupí samotný Iron Man a říká,že dává do kupy partu...(že by odkaz na chystaný suberbiják,kde se mají setkat všichni hrdinové od Supermana po Hulka?) Tim Roth si to vyloženě užíval a Edward Norton je opravdu fanda Hulka,protože to z něho bylo vyloženě cítit... Jo...bavil jsem se!! ()

hudryhudry

Jednoznačně nejlepší akční nářez po Iron Manovi v tomto roce. Od vizuálně úžasné uvodní scény se film veze v napínavém a svižném tempu, které sice ve střední části jako by maličko ztrácelo dech, na závěr však diváka ohromí úžasně propracovanou bitkou. Ve filmu excelují vynikající herci jako Tim Roth a v hlavní roli Edward Norton, který s elfí slečnou Liv Tyler tvoří vskudku zajímavý pár (jak by vypadali asi malí hulkové se špičatýma ušima? :-) ). Velmi sladkou třešničkou na konec je závěrečná scéna, u které jsem se opravdu zasmál. Představa filmu Hulk vs. Iron Man je velmi zajímavá, vrata pro další díl si scénáristé postavili skutečně veliká. Přesto mě trochu zklamala animace, která mohla být v dnešní době na vyšší úrovni a která se vezla na stejné úrovni jako v o několik let mladším předchůdci. 4 a 1/2* ()

DavidS.

Bezradný film - jak herecky, tak po stránce scénáře. Trikově i akčně nevýrazné. Odsouzen k zapomnění ještě před závěrečnými titulky. U jedničky jsem byl po všech strákách spokojenější. ()

rozbris

Myslel jsem si, že bude nenásilné navazování Hulka předešlého, ale nestalo se tak. Vůbec to však nevadí. První půle filmu je trošičku nudná a jen jednou, a to jen ve tmě, uvidíte Hulka, ale v druhá půli filmu se to zeleným mužíčkem jenom hemží. Je to hodně dobré a řekl bych, že i o trošičku lepší než předešlý hulk. Jestli vyjde Hulk 3....tak to bude zajimavé, objevil se tam Mr.Stark z Iron Man....to se máme na co těšit. ()

Kanibal

Bohužel přišlo zklamání - ani Ed Norton nedokázal tenhle film posunout nad průměr a Incredible Hulk se zařadí mezi nudné, vysokorozpočtové superhero movies, které zcela vyšumí po pár hodinách. Triky jsou samozřejmě dál, obsazení je vynikající... ale celé je to prázdné, bez hloubky, bez motivace. ()

bari68

Nenáročná zábava plná akcie a fantasy trikov, kde Ed Norton nemusel až tak predviesť svoje herecké schopnosti. Niektoré scény boli síce trochu prehnané , ale v rámci daného žánru ich beriem. ()

jondoe

No myslel som si ze to bude poriadna blbost ked som sa dozvedel ze sa ide natacat dalsi film o tomto zelenom muzickovi ,ale musim priznat ze som sklamany neni ani nahodou. Edward patri medzi mojich oblubenych hercou a uloha mu podla mna sadle a tak isto aj Liv Tyler hrala dobre. Tim Roth patri jednoznacne do uloh zaporakou a tu to dakazal tiez. Acelkovo sa mi pacil aj pribeh. Bolo to priame a nenudilo to narozdiel od prveho Hulka. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (více)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt