Vesmírná Scratastrofa

• USA Cosmic Scrat-tastrophe

Scrat se tentokráte při své věčné snaze ukrýt svůj milovaný oříšek dostane až do vesmíru.
Další z řady krátkometrážních snímků s oblíbenou epizodní postavičkou sloužící jako upoutávka na pátý díl Doby ledové. (korbitch22)

easaque

-3* kraťas z Doby ledové po 152., další prosím! Vypnul jsem mozek a na pět minut jsem se vrátil do dětských let - tehdy Tom&Jerry a teď Scrat - jen ta animace trošku polepšila :-). Zkuste třeba tady [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Nivenx

Jděte s nějakými kritikami zbytečnými do háje. Doba Ledová je o animaci a pobavit se a já se opět u Scrata bavil, jelikož u něho se bavím vždy. ()

otík

Takový ten klasický Scratchovský snímek, u kterého se divák pobaví víc jak u nových dílů Doby ledové. Moc hezké a hlavně krátké. ()

filmmovier

Pořád docela sranda, ale taky důkaz toho, že ani Scrat samotný už tolik netáhne. Využití sci-fi prvků se podle mě naprosto nehodilo, vznik sluneční soustavy trochu opožděný a bohužeo ne tak zábavný jako vznik kontinentů, ale animace pořád nádherná a závěr s našimi oblíbenými hrdiny je prostě naprosto skvělý. Takže jako celkem dobrý, ale doufám, že podobně zvláštně nebude vypadat i regulérní pátý díl, sám o sobě celkem zbytečný. Takže i když Scrat potěšil, už to prostě není ono a mě to nesedlo tolik, jak jsem doufal. 70%. ()

Ryuuhei

Dostal jsem se k tomu omylem, protože jsem chtěl vidět něco týkajícího se nadcházejícího pátého dílu série. No, hovadina, Scrat vytáhlý až do absurdna. Ale musím uznat, že nápady tvůrcům rozhodně nedochází, i když se tentokrát museli přiklonit až k vesmírnému kulečníku. ()

VanTom

Ahoj Scrate, nechyběl jsi mi. A jestli se brzy nenaučíš něco nového, přestaneš mne zajímat nadobro (i když zrovna hraješ biliár s planetami). ()

Luk Skywalker

Vznik sluneční soustavy autoři přepálili, ale jinak zábavné - nevím co autoři hulí, ale chci to taky :-D. Tuhle "veverku" mám rád, takže 4 hvězdy. Sice čtyřka se mi líbila více než dvojka a trojka, ale nebýt této boční postavy, tak bych se na celovečeráky Ice Age už nedíval. ()

MartinTerran

Scrat opět nezklamal a je úžasný jako vždy. U vesmírných hrátek s planetami jsem se dost nasmál. Kraťas určitě stojí za shlédnutí. Hodnocení: 84/100. ()

blondboss

Tieto animované kraťasy so Scratom ma asi nikdy neomrzia, aj keď je pravda, že už varia prakticky z ničoho. Stále je to však slušná zábava nielen pre deti a ako upútavka na piaty diel Doby ľadovej to proste funguje. 80 % ()

kubixix

Veverka je prostě senzační. Myslím, že zastánci novodobé teorie o vzniku sluneční soustavy se musí obracet v hrobě, ale já si nestěžuji. Je to zběsilá jízda, a ta ke Scratovi prostě patří. ()