Reklama

Reklama

Scooby-Doo a ostrov zombií

  • USA Scooby-Doo on Zombie Island (více)
Trailer

Obsahy(1)

Scooby-Doo a jeho přátelé se znovu setkali, aby vyřešili tu nejstrašnější záhadu ve své kariéře. Legrační parta se vydává na záhadný ostrov pátrat po tajemném duchovi piráta Moonscara. Ostrov je však plný husí kůži nahánějících duchů a strašidel, se kterými se naši detektivové setávají...a chvíli to vypadá, že tohle dobrodružství bude tím posledním.Scooby-Doo a ostrov Zombie je tou nejveselejší příhodou všech dob, která vyniká množstvím legrace, napětí a báječným hudebním doprovodem. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

matthew.17 

všechny recenze uživatele

Jeden z mojich obľúbených filmov o Scoobym (ak nie najobľúbenejší) Film sa drží svojej seriálovej predlohy, zároveň sa ale posúva ďalej s oveľa strašidelnejšími záporákmy. V Scoobym sú akési "zvraty" rarita, ale tu naozaj nečakáte ako ten filn dopadne a to čo od začiatku vyzerá byť ako klišé na ktorom filme stavia je úplne iné ako by sa zdalo =) 5* ()

AloeB 

všechny recenze uživatele

Nakolik je to nejhorší, či nejlepší Scooby-Doo film asi neposoudím, nicméně je trochu škoda, že ty příšery tam jsou zde skutečně jenom příšery - Scoobyho seriály dost sází na paradoxní humor, kdy i ta nejabsurdnější příšera je ve skutečnosti nějaký vexlák v kostýmu, tento film se ovšem vydává jinou cestou. V rámci žánru těžce překvapivou. Atmosféra je ovšem úžasná. Strašidelné scény také. Americký jižanský dialekt některých postav mě velmi bavil, byť jsem se samozřejmě styděl za to, že to sleduju v originále. Fantasmagorický závěr je i přes svoji netradičnost těžce k pomilování. Jen nedoporučuji koukat se na to uprostřed noci, protože to množství jídla, které tam ti dva anorektikové sežerou, je prostě až příliš svůdný a lednička je od postele naštěstí daleko. ()

Reklama

woody 

všechny recenze uživatele

Tohle je fakt silný.Když jsem to viděl ve škole poprvé(bylo mi asi šest)tak jsem se fakt lekl, protože jsem myslel zvyklý na seriál že tam budou dvě srandovní honičky a z ducha či jakékoliv jiné potvory se vyklube údržbář Jim.Chyba!Z lidí se vyklubou zoombí a z toho jsou dvě honičky s padesáti polorozpadlími zombíky.Opravdu síla na šestiletého haranta,který je odkojený Šmouli a Donaldem.Musel jsem se podívat na přebal jestli to nerežíroval Fulci případně Romero. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Než schrastím všechny díly seriálu (seriálů), poohlédl jsem se i po samostatných filmech a jako první padla volba na případ odehrávající se na „ostrově zombií“. Jak už jsem poznamenal, animované zpracování Scooby-Doo se mi líbí víc, než to zfilmované, takže jsem zavzpomínal na dávné dětství, kdy jsem si to coby dítě užíval a nechal se i po letech vtáhnout do humorného děje. Nejvíc si mě kromě hlášek získala samotná hudba Stevena Bramsona a spol. I ona dopomohla k navození slušné hororové atmosféry. Samozřejmě nesmím opomenout ani prostředí močálů, plantáží feferonek a kupodivu mi absolutně nevadila přítomnost „zombíků“. ()

Ezekiel1 

všechny recenze uživatele

Pamatuju si, že jsem to viděl jako malý kluk. Zanechává to však ve mě dodnes úžasnou vzpomínku. Nic pro celou rodinu a hlavně pro ty nejmenší... :)Tvůrci šli spíše hororovou cestou a je to jenom dobře. Ostrov zombí je tak jedním z nejlepších animovaných filmů, co znám. Pokud čekáte klasickou "scoobydovku" budete zřejmě trochu šokováni. Zde se totiž z padoucha nevyklube člověk nebo skupina lidí, ale opravdové vraždící zombie :) ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • Film je venovaný Donovi Messickovi, ktorý ako prvý prepožičal svoj hlas postave Scooby Doo. (riso677)
  • V tomto filme šoféruje "The Mystery Machine" po prvý krát niekto iný ako Fred. (riso677)
  • Natočené podľa nedokončenej epizódy série Swat Kats (1993) od Glenna Leopolda s názvom "The Curse of Kataluna". (riso677)

Reklama

Reklama