Reklama

Reklama

Scooby-Doo a ostrov zombií

  • USA Scooby-Doo on Zombie Island (více)
Trailer

Obsahy(1)

Scooby-Doo a jeho přátelé se znovu setkali, aby vyřešili tu nejstrašnější záhadu ve své kariéře. Legrační parta se vydává na záhadný ostrov pátrat po tajemném duchovi piráta Moonscara. Ostrov je však plný husí kůži nahánějících duchů a strašidel, se kterými se naši detektivové setávají...a chvíli to vypadá, že tohle dobrodružství bude tím posledním.Scooby-Doo a ostrov Zombie je tou nejveselejší příhodou všech dob, která vyniká množstvím legrace, napětí a báječným hudebním doprovodem. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Keby mám tak o 14 - 15 rokov menej tak sa pri tomto asi trasiem strachom. Perfektné príšery, ktoré boli úžasné nakreslené a všeobecne naozaj dobrá animácia. Trošku nezvyk na oči Daphne a Freda ale to je zanedbateľná vec. Jeden z rozhodne veľmi dobrých Scooby-Doo filmov. Veľmi chválim. A asi nikdy nezabudnem na scénu s tou sovou, keď Scooby vypleštil tie oči, to som naozaj vybuchla smiechom. Ešte teraz sa tomu smejem popod fúz. Nezabudnuteľná scéna. ()

AloeB 

všechny recenze uživatele

Nakolik je to nejhorší, či nejlepší Scooby-Doo film asi neposoudím, nicméně je trochu škoda, že ty příšery tam jsou zde skutečně jenom příšery - Scoobyho seriály dost sází na paradoxní humor, kdy i ta nejabsurdnější příšera je ve skutečnosti nějaký vexlák v kostýmu, tento film se ovšem vydává jinou cestou. V rámci žánru těžce překvapivou. Atmosféra je ovšem úžasná. Strašidelné scény také. Americký jižanský dialekt některých postav mě velmi bavil, byť jsem se samozřejmě styděl za to, že to sleduju v originále. Fantasmagorický závěr je i přes svoji netradičnost těžce k pomilování. Jen nedoporučuji koukat se na to uprostřed noci, protože to množství jídla, které tam ti dva anorektikové sežerou, je prostě až příliš svůdný a lednička je od postele naštěstí daleko. ()

Reklama

Lilith03 

všechny recenze uživatele

Skvělý SD film, Jim opět zazářil a ukázal něco, co Scooby Doo ještě nikdy nenabídl. Jsem ráda, že je to zde v kategorii horor, protože jo, je to horor. Pro někoho pod 15 děsivé, pro někoho pod 10 důvod proč se bát sám. Jakože kdyby tohle vzniklo jako hraný film s více tematickou hudbou, tak to bude velmi děsivý film i pro dospělé. Vytýkám jiný dabing Daphne a to, že Shaggyho oslovují "Shagy" - je to divný. Na nápad záhad s.r.o. po letech mám názor neutrální. Tak nějak se nemůžu smířit s tím, že nebudou tohle dělat navždy, animovaní hrdinové by nemuseli dospět a když už, tak ať se nemění jejich život tak radikálně a ať vypadají starš a né pořád stejně. Moc se mi líbila zápletka, lze sice jednoduše odhadnout kdo je záporák, u Jima to jsou ty nejvíce milé postavy. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

První a zároveň jediný filmový Scooby-doo jaký jsem kdy viděl. A hned je to pecka. Seriál jsem nikdy moc neprožíval ale poměrně rád jsem na něj koukal. Tohle je ale něco u čeho se pobaví i dospělý, nečekejte pohádku plnou veselých barviček, tohle je takový horor pro děti. Pár fakt strašidelných scén(samozřejmě pro ty menší) se najde. Já jsem se jako menší(film jsem viděl poprvé tuším v roce 1999) tak jsem se i bál. Každopádně je to delší a LEPŠÍ díl seriálu. A jedna z mých nejoblíbenějších pohádek před rokem 2000. ()

štísko 

všechny recenze uživatele

Takto laděné filmy bych za rodinné, potažmo dětské vůbec nevydával. Jako horor to není špatné a kdo si chce užít pár šoků, tak určitě nebude zklamaný. Já bych ale filmi s polorozpadlými zombiky svoje děti nekrmil. Dávám jednu hvězdičku, protože tenhle díl rozhodně mezi filmy pro děti nemá co dělat. Kdyby to bylo určeno čistě pro dospělé, tak bych dal víc. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • Film je venovaný Donovi Messickovi, ktorý ako prvý prepožičal svoj hlas postave Scooby Doo. (riso677)
  • V tomto filme šoféruje "The Mystery Machine" po prvý krát niekto iný ako Fred. (riso677)
  • Natočené podľa nedokončenej epizódy série Swat Kats (1993) od Glenna Leopolda s názvom "The Curse of Kataluna". (riso677)

Reklama

Reklama