Mejdan se v tomto ostrém dramatu stává metaforou promarněných životů hrstky mladých hipsterů. Povaleč Syd se ani po několika měsících nedokázal vyrovnat s tím, že ho opustila přítelkyně London. Když se jednou probere k vědomí během nekonečného maratónu večírků, kamarádka mu řekne, že se London chystá odstěhovat do Los Angeles s novým přítelem. Ačkoli ho nikdo nepozval, rozhodne se Syd vyrazit na velký rozlučkový mejdan a promluvit si s ní dřív, než mu navždy zmizí z očí. A nejen o tom, proč jí nikdy nedokázal říci, že ji miluje. Vezme si s sebou jako podporu Batemana, který mu právě přinesl novou dávku drogy. Popíjejí, šňupají kokain a vedou nekonečné hovory o lásce, citové bolesti, hledání smyslu života i boha, ale většinou o sexu. Když dorazí London, sedí Syd dál v koupelně a povídá, takže ho nakonec Bateman musí téměř donutit, aby za ní šel. Po zpočátku rozpačitém setkání se Syd a London rozhodnou odejít, aby si promluvili v soukromí. Což bude mnohem obtížnější a divočejší, než by se mohlo zdát. (HBO Europe)

nunka

...pre tích, ktorí sa dajú rovnako ako aj ja nachytať názvom filmu...London neznamená Londýn ani dej filmu sa v ňom neodohráva:)...je to film o vzťahoch, kde London ako prototyp ženskej, ktorá sa neuspokojí s tým, čo má a Syde, pre ktorého je verbalizovanie citových pohnútok since fiction riešia samých seba, svoj vzťah, ktorý možno nebol založený na tom, na čom mal byť..bolo komické sledovať prepojenosť a plynulý prechod najklišovitejších cukrových formuliek do intelektuálnych žvástov, ktoré chvíľami mali čo do seba..aj keď sa drvivá väčšina filmu odohrávala v jednej kúpelni, kde si každý chodil po dávku koksu (čo ma nesmierne rozčuľovalo), zapôsobilo na mňa mnoho iných momentov, ktoré prehlušili všetky klišé a priehladné pasáže...koniec koncov v celku vydarené,v mojich očiach nadpriemerný štandard zo skupiny romantických drám a oddychových filmov (3,6/5) ()

Malarkey

Slečna London je vlastně docela ulítlá ťapina. Ulítlost ale hodně solidním způsobem vyrovnává Jason Statham se svým příčeskem, u kterého jsem se od začátku do konce filmu domníval, že se jedná o paruku. Jako jednohubka je ale London slušným zážitkem. Vracet se k němu ale nicméně už nebudu. Snad jenom, abych ostatním fanouškům Stathama dokázal, že ne vždy byl ve filmu bez vlasů... ()

Marsik

** HBO2 HD - Příjemná nostalgie. London byl jeden z mých prvních zhlédnutých filmů, kdy jsem se stal ČSFD uživatelem. Tenkrát mi tenhle kousek přišel hrozně ukecaný, což i po dnešku stále platí, ale díky CZ dabingu jsem se do toho správně dostal a rozhovory mezi Evansem a Stathamem byly fajnový. Za x let si London znovu rád připomenu. 75% ()

Smok

Milujem tieto "hlbokomyseľné" hlášky a rozjímanie nad zmyslom vesmíru hlavných postáv pri rozpálenom jointe, potiažne lajne koksu. Väčšinou potom z ľudí vychádzajú "veľké pravdy", nad ktorými sa divák vynikajúco zabaví. Tu sa to navyše celé dialo na luxusnom hajzli o veľkosti mojej obývačky, takže celá tá nespokojnosť so samým sebou a životná znudenosť každej z postáv vyznievala ešte absurdnejšie. ()

Lukoboss

Ten film je celkově divnej... hlavní postava je feťák, kterej to nemá zrovna dvakrát pod kontrolou a navíc se s ním rozešla slečna. Hm, je v prdeli a najednou se dozví, že jeho ex bude mít rozlučkovou párty, než se odstěhuje někam do tramtárie. Ač nečekán a nezván, na párty nakonec potají jde s divným týpkem/dealerem, kterýho zrovna před chvilkou potkal (mimochodem ho hraje J. Stathem, kterej tady má tak debilní účes - ano, vlasy! - že to snad ani víc nešlo). A teď teprve začíná ta zvláštní část filmu. Párty teprve začíná, je tam pár lidí, zatím nedorazila ani jeho vyvolená. A tak si s tím dealerem vezmou nějaký to pivko a jdou do horního patra do koupelny (velká asi jako normální byt, navíc s balkonem) a začnou šňupat. Sem tam se tam někdo mihne a oni melou a melou, jsou sjetí jak pneumatiky a filozofujou nad vším. Vtipný ale je, že za celou tu dobu vysmrknou snad půl kila koksu - jako pohodička prostě. A tak se vlastně asi 80% filmu odehrává v té koupelně, aby mohl přijít závěr, kde teda dojde ke "konfrontaci" feťáka a jeho ex. A to je vlastně všechno. Bylo to celý takový divný, stejně jako postava J. Stathama. ()

• Dane Cook, ktorý hrá Georga, v skutočnosti vo filme používa niektoré repliky z jeho stand up vystúpení. (Arsenal83)
  • O hudbu k filmu sa kompletne postarala americká elektronická skupina The Crystal Method. Celkovo zaznie 14 ich skladieb. (Arsenal83)