Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Diskuze

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

Laxik: Everybody dies... :-D

ale jinak, House se vrati, vyleci US prezidenta, ten ho omilostni, vrati se ke sve manzelce a jestli neumreli, tak tam stastne ziji doted.  :-)

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

House akorát poslal vzkaz Třináctce, že jeho slovo platí (ale těch pět měsíců holka musí vydržet) a poroučel se do Mexika. Tam si pár let užíval, ale protože neměl hádanky k řešení, nakonec se ufetoval k smrti. Lék na Huntingtna nakonec byl objeven, aby Olivie nemusela umřít a Taub udělal každé z matek svých dětí ještě dvojčata. A co váš konec?

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

deadman93: tak ono pred zacatkem nataceni 8.serie jeste nebylo jisty, ze to bude posledni, ne?

(hodnocení, recenze)

Eru: to je čůza to to nemohla ještě tu  jednu sérii vydržet??? :) škoda no...

(hodnocení, recenze)

Houp: tak on se ukázal, protože se chtěl dostat ven předním vchodem, ale pak když se sesulo na něho tak se dostal ven nějakým zadním vchodem a až pak vymyslel ten plán aby nemusel do vězení... podle mě! proč byl v té budově už ale nevím a to jsem na to koukal včera... jinak konec = nice!

Jenom mám dotaz : proč se v 8.sérii neobjevila Lisa Edelstein? jasně vím co se tam stalo, ale i tak jsem doufal že se tam aspoň mihne... bylo to vyloženě jenom proto že se jim její postava nevlezla do scénáře nebo to mělo nějaký jiný důvod?

Houp

Houp (hodnocení, recenze)

Tak dle mě např. Forman pochopil, že asi není mrtvý. Rozuzlení se mi líbilo, ale jinak jsem se první 3/4 filmu celkem nudil. Kutnera, ani Amber jsem zrovna nemusel.

Ale jinak mi tam taky pár věcí unikalo. Proč byl v té hořící budově? Vypadalo to, že žádný plán v tu chvíli neměl. To vyměnil záznamy až poté, co z té budovy unikl? A když chtěl žít, tak proč se ukázal všem v těch dveřích chvíli před tím sesuvem?

Dejvi21

Dejvi21 (hodnocení, recenze)

Nevíte náhodou, kdy poběží osmá serie na nově? Vím, že většinou je to na podzim, ale přece jen, psal jsem ji do toho jejich volejte novu asi před čtvrt rokem, ale dodnes to nezodpověděli.

(hodnocení, recenze)

před chvíli jsem se dodíval na 18.díl 8 série a stou levitací to docela posrali :) sem nějak nepobral jestli to měl být jenom trik nebo chtěli naznačit že to fakt byl ten démon.... o to jim asi šlo, ale i tak to posrali!

Bonheur

Bonheur (hodnocení, recenze)

Končí další skvelý seriál mne sa ten koniec páčil a koniec po Wilsonovej smrti si musí predstaviť každý sám. Odporúčam stiahnuť aj special swan song.

Djoker

Djoker (hodnocení, recenze)

Taky jsem si tajně přál, aby byl poslední díl tím nejlepším. Nestalo se, ale i tak  se House rozloučil ve velkém stylu i s mým největším oblíbencem Wilsonem po boku.

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

A proč že to vubec udělal? To vězení na sebe přeci vzal ten pacient ne?

hornpipe

hornpipe (hodnocení, recenze)

Tento seriál mě provázel po celou střední a vysokou školu. Má pro mě velmi zvláštní význam. Nezasáhl mě ani tolik samotný příběh geniálního lékaře, jeho týmu a jejich životní osudy, ale spíš myšlenky, které se tvůrci snažili divákovi předat prostřednictvím seriálu.  Donutilo mě to vždy hodně přemýšlet a přehodnocovat. Je mi líto, že to skončilo, ale na druhou stranu: v nejlepším se má přestat.

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Tak tahle diskuze mě celkem pobavila, jasně, že už se House do nemocnice nevrátí, ale proč by nám měli ukazovat jeho další život? Seriál se jmenuje DOKTOR House, a ne "Mrtvý House" :-D A k těm Lostům, myslím, že skončili jak nejlépe mohli, nemluvě o tom, že spousta lidí chce na všechno odpovědi přímo a nestačí jim náznaky, které je mohou dovést k vlastním závěrům. Ale nebyl by život nudný, kdyby na všechno existovala odpověď? A ještě jen jedna a jednoznačná? Není lepší přemýšlet a odpovědi hledat na vlastní pěst? Ale to spíš tak k zamyšlení ;-)

CrashONE

CrashONE (hodnocení, recenze)

Mystery13: S tímto právě s tebou nemohu souhlasit, díl jsem sledoval pečlivě a jak sám House řekl, a ty jsi tu sám napsal. House je mrtvý. Až Wilson umře, nemá důvod se vracet do města, není tam nikdo, kdo by na něj čekal a ještě by ho poslali "na stary kolena" do věžení. A proto jsem se ptal, co bude s Housem dál? Nezasloužil by si ON důstojnější zakončení?

Sám, jak jsi tu napsal, nemáme vlastní fantazii? Ale právě že máme, jen to tu prodiskutujem. A rozhodně, rozhodně nesouhlasím s tvým názorem, že by se House dobrovolně vrátil do vězení, na to je až moc lišácký. Takže opět moje otázka zůstává, co bude s Housem?

jurama525 (hodnocení, recenze)

Satan: Spoiler moh ho založit s tim chlapikem třeba si šel šlehnout a požar založil aby tam uhořel

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Spoiler: Proč vlastně vůbec lezl do toho baráku a ten pak začal hořet?

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Mystery13: nevím proč by po smrti Wilsona měl jít do vězení jak si sám řekl je mrtvý, určitě by proběhlo šetření jestli s tím nemá něco společného někdo z nemocnice tudíž by se dozvěděli že si s nich House opět udělal srandu a donutil je zamyslet jak na ně zapůsobil a ovlivnil jejich životy to vše ztracené podle mě si najde někde nějaký pohodlný život ženu a dítě pojmenuje po wilsonovi

PS: lost sem neplet konec nebyl o představivosti tam se do toho scénaristi tak zamotali že ani sami neví o co tam šlo

jurama525 (hodnocení, recenze)

Mystery13: Dle meho nazoru je toto finale hodně nizko ano bylio dustojne ale přece jen

KlárkaD

KlárkaD (hodnocení, recenze)

Já jsem teda docela spokojená, důstojný konec skvělého seriálu..jinak já bych teda neřekla, že si to půjde odsedět, řekla bych, že se prostě nadobro ztratí někde na Hawai :)

Odyssey

Odyssey (hodnocení, recenze)

S koncem jsem celkem spokojený. I když to nebylo žádné epické finále, na které se bude léta vzpomínat, tak seriál byl ukončen naprosto důstojně.

CrashONE

CrashONE (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Já nejsem zas takový zastánce Happy Endů, nevadí mi, když nějaký film, či seriál nedopadne úplně nejlíp. Ale stejně jak u seriálu Chuck, tak i zde jsem si přál, aby ten Happy End byl. Chápu ale, že režiséři chtěli seriál zdramatizovat a nechali na každém z nás, ať si zbytek věcí domyslí...

P.S. - Nelíbilo se mi ani oznámení, že má Wilson rakovinu a že zemře, po celých 8 let kryl Housovi záda, takže se mu mohl dopřát také lepší zakončení.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

CrashONE: tak já jsem taky mírně zklamaný přesně jak říkáš co se stane s Housem po Wilsnově smrti, taky byla škoda že neudělali závěrečný díl jako dvojdíl uteklo to moc rychle, ale chápu proč se rozhodli pro ten konec celý seriál tvrdí house že se lidé nemění a tady ukázal že to jde takže může vést jiný a snad lepší. Škoda jen že ten konec byl celkem předvídatelný, ale jinak určitě důstojné zakončení jednoho z nejlepších seriálů vůbec

jurama525 (hodnocení, recenze)

CrashONE:  Přesně jak řikaš mněli to razně ukončit. Tak by klidně mohla byt nějaka řada nebo co ja vim

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf