Wooke

Neviem prečo, ale vždy keď som pozeral TG, tak mi ani nešlo o tie autá ako o tie vtipy, ktoré dávali Jeremy, James a Richard. Táto britská trojka ma veľa naučila o britskom humore a som im za to vďačný. Ale tak, niekedy tie autá predsa len boli na prvom mieste, lebo spôsob, akým ich prezentujú, je neskutočný. ()

radys.v

Orangutan, Křeček a Cpt. Šnek je nejvtipnější trojice moderátorů, co znám. A škarodlídi, kteří pořád tvrdí, jak jsou záběry domluvené a nahrané se můžou vycpat. No a co, že je to domluvené? Na vtipu scény to vůbec neubírá :). TOP GEAR je geniální. ()

Nely

Miluju Miluju tenhle pořad a ten jejich humor! Auta nejsou úplně mým koníčkem, ale tohle je vážně brilantní! :) ()

Okish

Abych řekl pravdu, tak nehodnotím ani tak samotné obyčejné díly, které shlédnu jen občas, ale hodnotím speciální díly, ve kterých se vydávají na cesty přes různé části zemí a dostávají zajímavé úkoly. Jejich hecování, závody a různé další hlouposti, nad kterými opravdu obličej nezůstane klidný,takže prostě paráda ! ()

applestar

Pořad o autech, který se NEDÁ překonat nikým ani ničím!!! Tito tři pánové si z toho dělají prdel a zároveň jsou velmi vzdělaný v automobilovém průmyslu. Je to práce snů pro každého kdo má rád auta. Jsou originální a bezkonkurenční! Občas se u toho nasměji víc jak u kdejaké komedie! ()

zubrik66

Ak hľadáte reláciu o autách, ktorá obsahuje praktické testy, tak prepnite. Táto britská snobská trojka sa nám snaží neustále natlačiť do hláv, že ten kto sa nevozí v Aston Martin, Ferrari či Land roveri, je iba trápny lúser. Čomu vôbec nerozumiem sú katastrofálne dialógy hlavných protagonistov. V jednom kuse si nadávajú do blbcov, neschopných idiotov a jedinné čo ich vie potešiť, je smola toho druhého. Čo vyzdvihujem je Stig a preteky slávnych ľudí. Inak je táto relácia ako britské jedlo, človek si musí držať ruku na ústach inak mu hrozí, že sa povracia. ()

TheRobsberry

Exkluzivní motoristický magazín, talk show a cestopisný dokument v jednom. Tohle všechno dohromady ještě doplněno skvělým a často politicky nekorektním humorem. ()

Renie42

Viděla jsem mnoho dílů Top Gear s touto "svatou trojkou". Autům nerozumím, opravit je, to už vůbec ne, ale dokážu rozpoznat, co je Lamborghini Gallardo a Lamborghini Aventador a nebo Porsche 911 a 918. Netuším, kolik mají koní, otáček a tak dál, ale líbí se mi ta prezentace aut a šílené nápady. Hodnotím to plným počtem, ale jen pro trojku Clarkson, Hammond a May, protože jakmile už to převzali ti další, myslím tím ten herec z Přátel, nějaký rezavý a černoch. Možná jich tam je i víc, ale to už nechci vidět. Hodnotím Top Gear vysílaný do cca dubna 2016. ()

Nathaniell

Neumím si představit, že by kdy mohl vzniknout lepší pořad o autech. A pokud vznikne, pak ho bude mít pod palcem trio - Clarkson, May a Hammond. Oni tři byli, jsou a budou Top Gear. USA verze fascinující američany tím, že evropská auta mají kola a motor s obsahem nižším než milion litrů - nestojí za větší než za tuhle zmínku. Pokud nevíte, o co jde, tak zde uvidíte: Auta za rozumnou cenu, nadupané supersporty, ztřeštěné, skvělé, zvláštní a různorodé pokusy, omyly, to vše obklopené třemi styly dokonalých hlášek od Křečka, kapitána Slimáka a... Jeremyho. :-D :-D ()

OJan

Božský pořad o autech a všechno kolem nich (Mluvím jen o sériích s Clarksonem, Hammondem a Mayem). |100%|, Můj 1. nejoblíbenější pořad ()

Beckett

Je možné vyrobit z auta raketoplán? Dostane se Toyota Hilux na severní pól dřív, než psí spřežení? Je možné hrát s auty šipky? Tento druh otázek se obvykle snaží zodpovědět tři naprosto nepřekonatelní moderátoři pořadu Top Gear. Já pro ně však mám jinou otázku: Oni vám za tohle ještě platí??? ()

Gladi

V ziadnej relacii o autach som nevidel nicit auta,len v tejto :-) v jednom diely dokonca poloval tank na jedneho z tych magorov a snazil sa mu ujst na nejakom allroade, uz si nespominam aka znacka to bola. ()

walkingdead

Jednoznačně nejlepší ze všech odborných motoristických pořadů na našich obrazovkách, který si díky vtipu získává fanoušky i mezi těmi, kteří by se za normálních okolností na pořad o autech nepodívali. Top Gear strčí do kapsy většinu komediálních seriálů. A když se ti tři blázni pustí do nějakého šíleného závodu, je to ještě lepší. ()

m.zales

Top Gear-to je fakt bomba :D Auta mě nikdy moc nebrala, až když jsem se začala koukat na TG, seriál oplývající vtipem a humorem, pronikla jsem do tajů automobilového průmyslu i já..Ovšem, nutno podotknout, ne kvůli autům....:D ()

Snapphanar

Zábavný seriál, který si získá i nemilovníky aut a motorismu - třeba mne. Mám rád ty jejich závody a prapodivné soutěže. ()

Rill

Motoristické pořady mám velice rád! Ještě když je do toho přidán humor tak z toho vzniká něco neobvyklého. Není to ten "stereotyp", kde si vezmou auto a zkoušejí ho... Dobře povedená trojce ze které je snad nejlepší James May !!! ()