Útěk z vězení - Vzkříšení

(série)

Hrdinové legendárního akčního seriálu jsou zpátky. Připravte se na dosud největší Útěk z vězení! Všechno začalo, když byl nevinný muž odsouzen k smrti. Jeho geniální bratr, o kterém neměl nikdo tušení, se nechal schválně zavřít za mříže, aby mu pomohl utéct. Vymyslel kvůli tomu složitě propracovaný plán a překonal řadu nečekaných překážek. Po letech strávených za mřížemi, na útěku a v boji proti konspiracím tajných organizací nakonec našli hrdinové svobodu. Bohužel Michael (Wentworth Miller) zemřel. Ale teď se vynořily zvláštní informace, že je ve skutečnosti naživu! Sedm let poté se objevil pod cizím jménem zavřený v nejobávanějším vězení v Jemenu. V zemi zuří krvavá válka a Michaelův bratr Lincoln (Dominic Purcell) i dřívější spoluvězeň C-Note (Rockmond Dunbar) riskují životy, aby ho zachránili. Zpátky do akce se vrací také další bývalí trestanci z věznice Fox River – sympatický dobrák Sucre (Amaury Nolasco) a oblíbený psychopat T-Bag (Robert Knepper). Bývalou Michaelovu manželku Saru (Sarah Wayne Calliesovou), která se znovu vdala, mezitím v Americe ohrožují agenti tajné organizace Poseidon. Jak se Michael dostal do vězení v Jemenu? Podaří se ho zachránit? A jak to, že je vůbec naživu? (TV Prima)

Diskuze

skinny

skinny (hodnocení, recenze)

vy jste to všichni sledovali v telce, nebo někde na netu? ;-)

Ouwen (hodnocení, recenze)

10/10 krom pár zádrhelů ve scénáři, to bylo skvělý a ten konec jsem nečekal. Jsem zvědav, jak se to vyvine. Musim pochválit i výbornej fight ve skladišti.

Vxxx

Cože? achjo... :D prosím, ať to zas není scénáristické jako čtvrtá řada.. jdu se na to podívat.

Vxxx (hodnocení, recenze)

Tak mi to nedalo a nový díl jsem si hned pustila. SPOILERY!!!! - tak nějak jsem ten konec čekala, jen jsem zvědavá, jak z toho vybruslí. Dvojčata rozdělaná při porodu, Michal, který pouze předstírá, nebo Michal kterému nějakým zpsobem vymyli mozek. Hm hm hm ale jinak si myslím, že hodně dobrý start comebacku.

Vxxx

to byl teprve začátek všeho. pak uvidíš jak bauer musí zabíjet svoje kolegy, co si vytrpí atd atd.. fakt hnus. povim ti, pro něj by bylo nejlepší, kdyby mohl umřít.

Ouwen

Právě proto si to chci pustit. Pamatuji si jak mě konec 1. série šokoval. Dodnes si to pamatuji. Jak se odhalilo kdo byl zrádce a umřela mu manželka či co. Těším se, ale zatím není čas :D

Vxxx

24 není pro každýho, nemáš tam vůbec happyendy a je to dost infarktové. chudák Bauer co si musel za celou dobu vytrpět..

Ouwen

Na 24 se chystám už pár let. Viděla jsem kdysi jen první sérii. A o Shield slyším prvně. Já si tu 4. sérii pustím ráda. Je to sice šílený propadák, ale prostě to k tomu patří. U Scrubs taky při každém maratonu pouštím i 9. sérií :D

Vxxx

pokud se na to já někdy znovu podívám, tak krom 4té řady. to byl fakt shit. scénáristickej fail

já nyní jedu znovu 24 hodin a do toho the shield začnu

Ouwen

Myslím, že měl na mysli komplet 5. já nad tím taky přemýšlím... Al asi to nevydržím. PLus Prison Break byl vždy dost dobrý s "Previously on Prison Break" ... navíc si třeba za rok dám maraton všech 5 sérií :D

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja si pockam na komplet seriu. Tent typ serialu je nejlepsie vidiet naraz.

Moiki

Moiki (hodnocení, recenze)

Je škoda že Alex se už nevrátí nebo třeba nás čeká příjemné překvapení kdy se tam objeví třeba aspoň v jednom díle

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

tragicus

Když to vemeš tak Linc ho už zachranoval v tý třetí řadě, která jí bude tak podobná, že na to fakt nebude mít cenu koukat znova + ta jeho smrt...tudíš byla čtyřka úplně zbytečná a oničem.

Zaprtek

Zaprtek (hodnocení, recenze)

Z traileru vidím, že autoři hráli MGS a z Robert Kneppera udělali Big Bosse :D Už poslední dvě řady stály za nic, nechápu co vymýšlí. A hl. postava předstírala smrt? To je bomba, to jsem ještě nikde neviděl :D

Obnovení Heroes, obnovení Prison Breaku....to už v té Americe nemají nové nápady?

tragicus

tragicus (hodnocení, recenze)

Mno, nejen bouřky, ale i sračky se očividně vracejí.

"Co bychom tak vymysleli za nový seriál?"
"Co takhle obnovit prison break?"

"To asi ne, to už jsme vykrádali ve třetí sérii."

"No, ale teď by pro změnu bude zachraňovat mladšího bráchu starší!"
"Wow, to je originální myšlenka! Ale vlastně, ten mladší umřel, ne?"
"To nevadí, prostě to budeme ignorovat!"

na příspěvěk reagoval lost815

Uživatel jakubheitl smazal svůj příspěvek.