Útěk z vězení

• USA Prison Break (více)
USA, (2005–2017), 63 h 43 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Alementina

1.SERIE: moje prvni velka serialova laska, zavislost, ktera zpusobila nedostatek spanku po nekolik malo dni. Zatim nejlepsi serie, co jsem videla 95% 2.SERIE: 80% ale stale drzi tempo a jaktakz i logiku. 3.SERIE: 75% ztrácí na logice, ale tempo se trochu zlepšilo. 4.SERIE: 15% propadak, kazdy dil jsem mela chut strilet scenaristy, jak strasne me nelogicnost vseho uplne iritovala, v tom lepsim pripade, spis bych jim nechala uriznout ruce, aby neco tak sileneho nemohli psat. Lepsi dej by vymyslel i ten nejhloupejsi fanda serialu. Skoda, preskoda, kdysi to bylo v me TOP10, ale tu tragedii 4.serii nemuzu zapomenout a jen diky ni, davam celkove 4* ()

swed

První dvě řady jsou adrenalinová droga, která diváka přilepí na obrazovky a nutí je sledovat každý díl. Zatímco první série je výborný vězeňský thriller moderního střihu, druhá nabízí zběsilý útěk za svobodou, rozkrývání spiknutí a možná nejlepší postavu "PB" - agenta Mahoneho. Obě řady jsou plné napětí s výborně vystavěnou zápletkou. S příchodem třetí série přichází velký kvalitativní ústup a seriál se stává pouhou snůškou všemožných klišé a vaření z vody. Po takovém zklamání mě přešla chuť na závěrečnou řadu, kterou si v klidu nechám ujít. Škoda, seriál si nastavil takovou laťku, která se nedala překonat. 1.řada 9/10, 2.řada 9/10, 3.řada 5/10. Celkem 8/10 ()

IllIlIlIIl

Zřejmě nejlepší seriál, jaký jsem kdy sledoval. Zejména tedy první série, u které jsem dokázal sedět i mnoho dílů posobě. Samotný nápad mě naprosto nadchnul (i když byl zjevně převzán po Vykoupení z věznice Shawshank, ale ten jsem naštěstí viděl až po Prison Breaku). ()

Kaluž

První série patří k tomu nejlepšímu co v seriálové tvorbě kdy vzniklo (plné hodnocení). Napětí, které se dalo krájet, se však během druhé a třetí řady naprosto vypařilo a momentálně se už jedná opravdu jen o dojení peněz skrze neskutečně suchý scénář. Škoda. ()

PogoJoe

Druhá série mi občas připadá jako deset (resp. osm) malých černoušků... Kvalita, kterou mě baví sledovat, ale druhá série už je trochu slabší - za čtyři hvězdičky. A prodloužením do řady třetí mi autoři taky radost zrovna neudělali. Mám obavy, aby sestupná kvalita nepokračovala i dále. || 4. řada začíná uboze a fakt nevím, jestli se dívat dál. Myslím, že už neměla vzniknout. ()

charlie.x

Pro mě jednoznačně nejlepší neanimovaný seriál všech dob. Napětí, které je snad u všech dílů, jsem u jiného seriálu nezažil a zřejmě nezažiju. Skvělé sehrané postavy, akce, kamera. Prostě vše. A poslední díl čtvrté řady neměl chybu - neskutečně dojemný a zajímavě udělaný konec. K seriálu se budu rád vracet !!!! Hodnocení: 1. série - 96% , 2. série - 91% , 3. série - 95% , 4. série - 98% CELKEM - 95% ()

MATADOR

I. a II.série naprosto dokonalé,proto jsem nepochopil tvůrce.Proč sakra seriál odepsali velmi špatnou III.sérií.Ano seriál se jmenuje Útěk z vězení,ale z kolika jich ještě Michael Scofield bude utíkat? Snad se to napraví nadcházející sezónnou a hodnocení bude moci povyskočit.Hlavně už žádnou věznici. **** ()

Wiliem

První série byla naprosto úžasná a tím tento seriál měl taky skončit, to co následovalo pak už šlo čím dál tím více ke dnu a pak mě to přestalo, zhruba v půlce druhé serie, i bavit. Nejsem zrovna seriálový typ, ale toto jsem hltal plnými doušky. První série - 100%. ()

Gann

Tohle má být pokořitel Lostu? Uznávám, že myšlenka je to zajímavá a až tak do 10. , 11. dílu mě to docela dost bavilo (teda jen vězeňské výstupy, to vyšetřování bývalé Lincolnovy ženy je k uzoufání nudné), pak se to ale začalo natahovat a natahovat a všechno bylo čím dál tím víc zmatené až jsem to nakonec vzdal (někde u třetího dílu druhé série). Hodnocení tedy dávám za ze začátku příjemnou a ke konci nudnou první sérii. ()

FilmFan24

Charismatický hlavní hrdina, kterému se v závěrečných minutách nepodaří to, co si umanul a tak nezbývá netrpělivě čekat na další díl...Nejlepší je první řada. Hodnocení by mělo být zvlášť na další sezóny. ()

CageDepp

První, druhá řada naprůměrná, třetí průměr a čtvrtá byla tak trochu zbytečná. Nejlepší postava T-bag, který se mi na svobodě moc nelíbil, ale jeho role ve vězení byla super. ()

Brennos

U většiny slibně rozjetých seriálů je těžké hodnotit seriál jako celek, zvlášť když počet sérií narůstá a s ním klesá i atraktivita, většinou ruku v ruce s propracovaností a napětím. Hodnotím tedy výborných prvních cca 13 epizod spolu s velmi slušným zbytkem první série. Série následující trpí až příliš velkou kvalitativní rozkolísaností. (9/2008) ()

jurama525

Tento serial si diváky dokaže ziskat svou zaživnosti. Ještě se mi nestalo že by mně nějaky dil vyloženě nudil. a tak to ma přece u serialu byt nesmi nudit .Zatim jsem vyděl jen celou prvni řadu a ma to grady. Jen ať to tak co nejdele zustane ()

Eldrick

1. série bomba, totální ztotožnění s postavou Scofielda. 2. série super jízda. 3. série totálně přitažená za uši a navíc úplně zbytečná. 4. série návrat dá se říct k 2. sérii s doufáním v aspoň trochu smysluplný zakončení. ()

Ignus.cz

Po výjimečném raketovém startu následoval ještě strmější pád. Nepřivřu-li oči nad 2. a 3. sérií, hodnocení by bylo nižší. 1 série: 90%, 2. série: 60% 3. série 40%, 4 série mně vůbec nezajímá. ()

Petaxis

Hodnoceno po zhlédnutí první série. Pecka. Jeden z nejlepších, nejvymakanějších, nejnapínavějších a nejzvratovějších seriálů, který mě každým dílem překvapuje. Nadupaná podívaná. Chybí mi slova na to, abych takovou perlu vůbec dokázala popsat. Jsem zvědavá na další série, snad to nebude tak hrozný, jak tady někteří píšou./// Hm, tak druhou sérii se snažím dokoukat už asi rok, ale bohužel mi připadá tak hrozně nudná že se mi to zatím nedaří a snižuju hodnocení z 5* na 3*./// Třetí série je pro mě překvapivě trošičku stravitelnější, než série druhá, ale pořád se bavíme o něčem, co je někde úplně jinde než série první. Fakt škoda. A po tom, co jsem slyšela o tom, jaká je čtvrtá série, mám trošku strach, že tu ani dokoukat nedokážu. Ale udělám si z toho takovou challenge, když už je to poslední sérka, tak to musím dát! Navíc má být pátá bonusová série a co kdyby se náhodou tvůrci zbrchali, že (no jo, jsem to ale naivka). ()

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye