Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Lily musí vidět kapelu, která jí bude hrát na svatbě. Proto se pokusí dostat na maturitní ples, kde umělci vystupují... (TV Prima)

Recenze (4)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Bast Prom Ever" (Maturiťák). Lily Aldrinová a Marshall Eriksen chystajú svatbu. Majú už len dva mesiace na prípravu. Všetko je zariadené, už stačí len zaistiť kapelu. Marshall jednu zoženie, ale Lily ju chce ešte pred svatbou počuť. Tak spolu s kamarátkou Robin Scherbatskou prekĺzne na maturitný ples, kde táto skupina vystupuje. ***** ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You look so classy and nice. You're going to stick out like a sore thumb. Have you seen how the kids are dressing these days, with the Ashlee and the Lindsay and the Paris? They all dress like strippers. It's go ho or go home." ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani děj dvacáté epizody mi nezpůsobil zklamání. Na amerických maturitních večírcích se dá zjevně zažít téměř cokoli; to jsem pochopil už před mnoha lety, kdy jsem poprvé viděl film Carrie (1976). Spousta snímků z ranku studentských komedií mě v tomto názoru podpořila, a kdož ví, třeba jsou už takové věci možné i u nás. Předpokládám, že už jsme kromě Halloweenu a Valentýna zkopírovali i jiné tradice. Byla to jedna velká magořina, ale bavil jsem se výborně. / Poučení: Na maturitní ples jedině v gumákách. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (3)

  • V 7. minutě při tanci hraje "The Freshmen" od The Verve Pipe. Na maturiťáku zazní písničky od The 88, konkrétně "Hide Another Mistake" a "Head Cut Off". Dále uslyšíme "Good Feeling“ od Violent Femmes. Když Ted (Josh Radnor) a Marshall (Jason Segel) poprvé přijdou, hraje "Diaphanous" od Damris. (SONY_)

Reklama

Reklama