Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Svatba Marshalla a Lily je v plném proudu, ale ne všechno vychází, jak by mělo... (TV Prima)

Recenze (5)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata prvá epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Something Borrowed" (Niečo požičané). V máji roku 2007 mali Marshall Erikson a Lily Aldrinová svoju vysnívanú svatbu. Ako prebiehali prípravy, čo všetko sa stalo, ako sa to skomplikovalo a ako to nakoniec dopadlo rozpovie Ted Mosby svojim deťom. Je to zaujímavý a romantický príbeh. **** ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, došlo na svatbu, ale abych se přiznal, čekal jsem, že pro mě bude děj jedenadvacáté epizody mnohem horší. Tvůrci naštěstí nerezignovali na humor a přišli s celou řadou svatebně-obřadních katastrof, které mi celou záležitost podstatně zpříjemnily a pomohly mi překlenout i chvíle, kdy docházelo na přílišné citové výlevy. A Barney samozřejmě válel. / Poučení: Pokud se nacházíš v psychické nepohodě, vyvaruj se ostrých předmětů. ()

Reklama

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak trošku infantilní díl o svatbě snů z pohádek, která se pomalu mění v katastrofu. Pár světlých momentů střídá utahaná nuda, ale tak nějak to zapadá. Scéna s tupé kraluje nade vším a to je, upřímně řečeno, docela smutné. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama