Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Půlhodiny před svatbou začne Barney s Robin panikařit a Lily s Marshallem obnoví svůj slib... (TV Prima)

Recenze (3)

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já samozřejmě chápu, že tento seriál není jen komediální ale i romantický, jen mi neleze na rozum, co furt mají Amíci s těmi prchajícími nevěstami. To je neskutečná pruda. Chování většiny přítomných opět na pěst, Marshall a Lily pro mě dotáhli romantiku až do fáze, kdy už byla tak přeslazená, až se mi z ní zvedal kufr, a už zase mi chyběl humor. / Poučení: Kdo si počká, dočká se i ring beara. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata druhá epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The End of the Aisle" (Pri oltári). Dlho pripravovaná svatba Robin Scherbastkej a Barneyho Stinsona sa nezadržateľne blíži. Do jej začiatku chýba už len pol hodinka. Lenže oboch sa ich zmocnia obavy či sa správne rozhodli. Hodia sa ku sebe? Zachváti ich silná predsvatobná panika. Marshall Eriksen a Lily Aldrinová obnovia svoj svatobný sľub. **** ()

Reklama

Galerie (15)

Zajímavosti (5)

  • Během svatby hraje píseň „Future Days“ od Pearl Jam. (SONY_)
  • Když jde Robin (Cobie Smulders) k oltáři, v pozadí zní upravená verze písně „Sandcastles in the Sand“, což je jeden z hitů Robin Sparkles z dob, kdy byla Robin popovou hvězdou Kanady. (Vasek.Schyba)

Reklama

Reklama