Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

A to byl, děti, celý příběh, jak jsem poznal vaši matku! Ovšem ještě zbývá dovyprávět pár dost zásadních drobností... (TV Prima)

Recenze (8)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata štvrtá epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Last Forever: Part Two" (Navždy 2/2). Ted Mosby vyrozprával svojim dvom deťom príbeh o tom ako poznal ich matku a o tom ako miloval Robin Scherbatsku. Po deviatich sériach, dvesto ôsmych dieloch sa seriál končí. Priznám sa, že mi je to ľúto. Marshall Eriksen, Lily Aldrinová, Barney Stinson, Robin Scherbatska a Ted Mosby mi budú chýbať. ***** ()

Bednaa 

všechny recenze uživatele

"You are the love of my life. Everything I have and everything I am is yours forever." Pane Bože, jak tahle scéna byla nádherná. Stejně jako celá tahle epizoda. Krásné, dojemné, hořkosladké rozloučení s tolik milovanými postavami tohoto legen... počkej si... dárního seriálu. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Abych řekl pravdu, čekal jsem, že se u mě na konci seriálu dostaví úleva, že už to mám za sebou, protože to vždycky nebyla procházka růžovým sadem, a úleva se opravdu dostavila. K mému vlastnímu překvapení to ale byla úleva nad tím, že tvůrci závěrečnou epizodou zakončili seriál důstojně, pobavili mě a potvrdili mé očekávání z devatenáctého dílu. Solidní rozloučení se seriálem. / Poučení: Počkej si na to. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (9)

  • Modrý lesní roh na konci epizody odkazuje na epizodu Pilot (2005). (SONY_)
  • V epizodě Žádnej stres (2012) se dozvíme, že Marshall (Jason Segel) a Lilly (Alyson Hannigan) se kdysi vsadili o pár dolarů, že se Ted (Josh Radnor) a Robin (Cobie Smulders) nedají dohromady. Po scéně v baru, kdy Tracy (Cristin Milioti) fotí přátele u stolu, si můžeme všimnout malého detailu. Jelikož se v ten den měl Ted s Tracy brát, Marshall dává Lilly peníze, což je odkaz právě na tuto sázku, kterou toho dne prohrál. (Meev)

Reklama

Reklama