USA,
(2006–2007), 16 h 54 min
(Minutáž: 41–45 min)
Tvůrci:
David MametHudba:
Robert DuncanHrají:
Dennis Haysbert, Regina Taylor, Robert Patrick, Audrey Marie Anderson, Max Martini, Abby Brammell, Michael Irby, Demore Barnes, Scott Foley, Rebecca Pidgeon (více)Epizody(23)
-
Smrtící virus (S02E01)
-
Radikální zásah (S02E02)
-
Zóna smrti (S02E03)
-
Lovci lidí (S02E04)
-
Vyšší moc (S02E05)
-
Obchod s diamanty (S02E06)
-
Přestupek (S02E07)
-
Nejlepší vyhraje (S02E08)
-
Výjimka z pravidla (S02E09)
-
Návnada (S02E10)
-
Stříbrná hvězda (S02E11)
-
V komoře u prezidenta (S02E12)
-
Podvědomí (S02E13)
-
Deprese (S02E14)
-
Růžový dort (S02E15)
-
Hra s ohněm (S02E16)
-
Bezměsíčné noci (S02E17)
-
Dvě mince (S02E18)
-
Nezasvěcení (S02E19)
-
In Loco Parentis (S02E20)
-
Spojenci (S02E21)
-
Volný pád (S02E22)
-
Ztracený ráj (S02E23)
Hrají
Eric Johnson
Kanada
Nejlepší seriály:
Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)
Vikingové (2013) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
David Aaron Baker
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Sam Littlefield
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Ostré předměty (2018) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Daz Crawford
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)
Bryce Robinson
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Herzl Tobey
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Ben Shields
USA
Thomas Mikusz
Rakousko
Nejlepší seriály:
V jako Victoria (2010) (seriál)
Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)
Bernard White
Šrí Lanka
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Myk Watford
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Temný případ (2014) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Eric Ladin
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Sendi Bar
Izrael
Nejlepší seriály:
Hatufim (2010) (seriál)
Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)
Aharon Ipalé
Maroko
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
Krize (2015) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Jayne Taini
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Daniel Gadi
Nejlepší seriály:
Jedna noc (2016) (seriál)
Dark Blue (2009) (seriál)
Kriminálka New York (2004) (seriál)
Darryl Henriques
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)
Anthony Martins
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Conrad Roberts
Nejlepší seriály:
The Get Down (2016) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)