Reklama

Reklama

Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (511)

H34D 

všechny recenze uživatele

Will Ferrell jede a jeho jméno začíná být opravdový pojem a záruka legrace, jenže Jon Heder už mi tak sympatický není, zatímco za každou Ferrellovou grimasou cítim, že je komikem z celého srdce a pobaví mě klidně i jenom tím, jak se předvádí, tak u Hedera bych věřil, že se retardovaně tváří snad i v reálu :) Jako komediální duo jim to však klape dobře, bohužel o to víc mě mrzí, že film přišel pouze s minimem POŘÁDNÝCH vtípků (boob handshake), na které by se dalo vzpomínat i déle, než jen pár dní. Když už se film drží klasicky stupidního scénáře o sportovním vzestupu/pádu (což samozřejmě vůbec nevyčítám, neboť je to pro tento styl komedií typické), tak mohl atakovat mou bránici trochu víc. Dodnes vzpomínám na některé kousky z Old School, Wedding Crashers, či na famózní výkon Jacka Blacka v School of Rock, ovšem Blades of Glory byla "jen" středně nadprůměrná, pohodovka, takže musím zůstat na pohodových třech hvězdičkách. 6/10 ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

V rámci tv orby Frat Pack je to tak asi průměr, což mi i tak stačilo na to, abych se při sledování výborně bavil. Zlášť super je Will Ferrell na kroužku anonymních sexuálních maniaků. "Musíte udělat něco, co tu ještě nebylo. Mohl jsem se stát trenérem olympijského týmu. Moc jsem o to stál, tak jsem vymyslel jednu figuru. Figuru, kterou ještě nikdy nikdo neviděl,tak převratnou a nebezpečnou, která by vymrštila tu dvojici až na špičku.Ale jako mnoho převratných nápadů to vyděsilo ty nahoře. Tak jsem odešel. Šel jsem tam, kde byli dost šílení, aby se o to pokusili.V Severní Koreji. Za bambusovou oponou jí říkají Železný lotos.Sledujte tu eleganci, tu krásu. Málem to dokázali, až pak..." - "Proboha. Je mrtvá?" ()

Reklama

anais 

všechny recenze uživatele

Po výborném Zprávařovi další praštěná komedie s Willem Ferrellem. V tomto případě mu v tom sekunduje Jon Heder (známý z Napoleon Dynamite) Není to nijak náročná zábava, ale tenhle člověk umí dělat humor bez zbytečných vulgarit a nechutností, což je dnes poměrně nedostatkové zboží. Nejlépe by se to dalo asi přirovnat ke starým komediím National Lampoon s Chevy Chasem a Danem Aykroydem, jen snad ještě víc ulítlejší a bláznivější. Děj je až primitivní, gag však střídá gag a nenechá vás vydechnout. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Jo tak tihle dva frajeri fakt byli ostry. Ale zase tak kulervouci sranda to neni, proste nadprumer v tomhle druhu komedie, kde vystupuje Ferrell, Stiller, Black a podobne. Coz me zarazilo, ze tu ze znamejch "kamosu" je jen na chvily nevyraznej Wilson. Ferrell se tentokrat krapet mirni, spis dela takovyho cool drsnaka nez nejakyho posuka, kterej porad pobiha a vyrvava a tahle role mu dobre sedla. Pak tu je Jon Heder, kterej konecne nehraje vylizanyho dementa, ale spis krapet hodne zzenstilyho, ale jinak vcelku normalniho mladika. Problem je, ze jeho herectvi v roli vymastence neni co vytknout, ale jakmile ma hrat krapet normalne, je videt, ze moc nadanej herec to neni. Ale jelikoz jsou vetsinou Ferrell a Heder spolu a dobre se doplnujou, tak je vse v poradku. Jinak vtipy a hlasky jsou dobry, ale mohlo by jich bejt vic, coz plati u vetsiny komedii, ze se tam toho dalo narvat vic. No a zavody vypadaj dost profesionalne a ty jejich pozy sou teda kulervouci, ale spis ta uvodni jizda ve dvojici, ten zaver je az na zelezny zvedaky vcelku normalka. No, dobre jsem se pobavil a tech 85 minut uteklo jako nic, takze 4*. ()

jojinecko 

všechny recenze uživatele

3,5*/5... Nie je to taký crazy "chill-out" ako totálne ujetý Napoleon Dynamite, ale zábavka je to teda riadna. Jon Heder je týpek na pohľadanie a stelesnenie tupého ksichtu, Will Ferell (hoci ho moc nemusím) je dobrý ako komik a dokopy tvoria skvelý "teplý" párik. Komédia pri ktorej sa nudiť nebudete a pár momentov potrápi bránicu fakt poriadne... ()

Galerie (246)

Zajímavosti (23)

  • Scénáristé prohlašují, že většina dialogů Willa Ferrella jsou čiré improvizace nebo repliky, které si Ferrell osobně upravil. (Siriuss)
  • Podle vlajek vztyčených při ceremoniálu by se na medailových pozicích umístili USA, Severní Korea a Švédsko. Švédsko nezískalo medaili v mužích-jednotlivcích od roku 1929 a Severní Korea dokonce nikdy. (Bajda)

Související novinky

Kolty a magie

Kolty a magie

02.04.2009

Kulku ze šestiraňáku by si zasloužil člověk, který vypustil na internet sice nedokončené, ale obrazově velmi kvalitní X-Men Origins: Wolverine, a magii zase studio Fox, aby se mu povedlo odčarovat z… (více)

Reklama

Reklama