Strážci Dračí brány

• Hongkong Long hu men (více)

Příběh vypráví o třech mladících, kteří bezmezně věří v pravdu a spravedlnost. Dostane se jim do rukou medaile, která v sobě skrývá neuvěřitelnou sílu. Je majetkem jedné z největších zločineckých organizací. Tři bojovníci proti bezpráví se tak nedobrovolně stanou součástí napínavého souboje mezi dobrem a zlem a aby uspěli, musí předvést to nejlepší ze svých bojových schopností. (ČSFD)

jopal

Neviem cim to je, ale nebyt toho zaverecneho finale, dam tomu 1 *. Fakt nemusim filmy, kde ide horda buchacov na jedneho a v rade poctivo cakaju, az na nich dojde rad a hlavny hrdina im nalozi... A to lietanie vzduchom bude nejaky narodny azijsky sport, ako u nas alkohol, alebo co... ()

wray

ale hej, moze byt. od akcnych kung fu filmov sa toho stejne moc necaka (hlavne vela bitiek) a DTG ponuka presne toto. trosku pripletene fantasy do moderneho sveta je tiez prijemnym ozivenim (pripomina komiks), niektore tie prostredia velmi prijemne vizualne - prijemne. mohlo to byt prepracovanejsie (dej, efekty, herci...) ale naco? na akcny film ok. ()

brasek

Osobne som už z takýchto filmov dávno vyrástol... už pár rokov potrebujem viac ako len prehnané bojové scény, nezraniteľnosť hlavného hrdinu mi prekáža a bezduchý dej už nemienim neakceptovať. Nuda bez atmosféry, snímok je vhodná pre mládež čo sa vyžíva v bojových umeniach a nepoznajú realitu. ()