Jednotka příliš rychlého nasazení

• Česko Úsvit policajtů (více)

Seržant Nicholas Angel absolvoval školu s vyznamenáním a brzo si získal respekt i oblibu u lidí v londýnských ulicích. Dostal medaili za statečnost, devět ocenění jen za poslední rok ve službě a dosáhl většího počtu zatčení než kterýkoli jiný policista. Je prostě ze všech nejlepší a to začne vadit jeho kolegům i nadřízeným. Nicholas je převelen do malé vesničky Sandford. Z nové situace je hodně zklamaný, přesto začne své povinnosti plnit hned po příjezdu. Nejenže si svým přístupem získá opovržení místních policistů, navíc je považován za hlupáka. Jediný, komu se Nicholas zalíbí, je dobrácký strážník Danny. Po krátkém Angelově pobytu se v městečku s nulovou kriminalitou rozběhne kolotoč smrtelných nehod. Jediný, kdo v tom vidí něco daleko většího než souhru nešťastných náhod, je právě seržant Angel. (TV Nova)

Mamlas

V první polovině dobrá černá komedie s více dobrými gagy k zasmání, ve druhé polovině převážně přehnaně ztřeštělá a protivně nastříhaná naspídovaná kravina. Film mohl být o 30 minut kratší. (35%) ()

PlysovyMacko

Film, v ktorom je Simon Pegg hlasom rozumu (!), pripadal mi celkom sexy (?) ako prisny policajt dodrziavajuci predpisy. Po tom co je serzant Angel preradeny na dedinu, musi sa vysporiadat s neschopnymi kolegami a podozrivo sa chovajucimi ludmi z miestnej komunity. Ked zacnu pribudat vrazdy, odhaluje sprisahanie. Film je cierna komedia s par nechutnymi gore scenami. Posledna polhodina je film strielacka s odkazmi na buddy movies. Pacilo sa mi ako vyrazil decka z baru a dialogy s Dannym. ()

Křepi

Když jsem to uviděl poprvé, přemýšlel jsem o 2*, když jsem se na to koukal podruhé a potřetí, dal jsem 3*. Až když jsem shlédl tento film po páté, musím ocenin ty tuny poprvé neviděných vtípků. Jen tak dál kluci. ()

Baki

Cekal jsem vice. Mozna po dalsim shlednuti uvidim vice odkazu na akcni filmy, ale zatim to je jen na 50%. ()

tereza.s

Bylo to na mě tak rychlé, že můj dojem z toho je takový nijaký. Aspoň jsem se dobře pobavila a jako parodie na příliš akční americké filmy v anglickém humoru mi tento film vyhovoval....Když to shrnu, vlastně všechno tak napůl. ()

Mr.Roman

Po druhom pozretí musím uznať, že je tento film skvostom a jasne žiariacou hviezdou medzi filmami s britským humorom a komédiami/paródiami všeobecne. A to, že je plný odkazov na známe akčné filmy, mi k zážitku z filmu ešte pridalo na intenzite. ()

B.Jay

YES,YES,YES! Britský humor ostrý jak břitva. Tato parádní parodie se mi trefila do vkusu opravdu znamenitě! To co předvádějí oba hlavní hrdinové je výkon par excellence! (jen mám takový dojem, že to ani hrát nemuseli). Ale i bravurně zahrané vedlejší role (Timothy Dalton, Bill Nighy a vlastně všichni) jsou tak nádherně ujeté....víte měl jsem možnost strávit nějaký čas na anglickém venkově a popravdě něco na tom bude :)) ()

hwnd

No konečně policejní komedie jak má být. Správný britský humor, nadsázka.. prostě kvalitní zábava, který všechny policejní akademie (nebo nedej bože české pokusy o totéž) nesahají anipo kotníky. ()

Jaromír

Na akční film málo akce, na komedii moc zbytečných řečí a nedotažených až trapných vtipů. Začátek filmu (tím myslím prvních 5 minut představení hlavního hrdiny) byl zajímavý, pak jsem ale upadl do letargie a už zbytek skoro nevnímal. Po 30ti minutách (vražda) jsem si řekl, že to stačilo (jsem se ani jednou pořádně nezasmál) a znuděně jsem přeskákal celý zbytek filmu. Když jsem viděl, že má film 2 hodiny, tak jsem se opravdu od srdce poprvé zasmál :) (a pochválil se, kolik času jsem tím ušetřil). Aby někdo natáhl podobnou "komedii" na dvě hodiny se jen tak nevidí :), tomu říkám vtip! ()

Exix

Vesnice roku, pod tym se da představit hodně věci ale takhle šílenou vesnici plnou vraždicíh důchodcu (převažně) jen malo kdo .Perfekní komedie u které se určitě nikdo nudit nebude, protože o akční scény neni nouze. ()

DoubleJo

Toto bol jeden supervtipny akcny naklad. Skvele som sa bavil po vsetkych strankach. Simon Pegg a Nick Frost su zarukou zabavy, ktora asi nikdy nesklame. Takuto jazdu som ale necakal. ()

Pharlap

Slušnej nášlap..! Tohle jsem snad ani od Britů nečekal! Mělo to nadhled, suchej humor, akci.. v rámci žánru "akční britská krimi komedie".. dokonalé a v jistých kruzích kultovní! ()

monty.cl

Mě se líbil už Shaun of the dead, takže jsem tak nějak tušil, co to bude, ale ve finále to šlo ještě mnohem dál, fakt legrace od začátku až do konce. Lze vřele doporučit všem, pro které je akční žánr modla, nebo naopak i těm, kterým nevoní, protože těch narážek je tady až až. Parádní vraždy a spousta vtípků-luxusní komedie! 75% ()

HarlanWade

Mizerové tentokráte v anglické verzi, zvládnutí takovým způsobem, že bych si je mohl dát 3x bezprostředně za sebou a ta sytlovost by mi prostě nezevšedněla. Tam, kde musí Will Smith za každou cenu hodit coolovou hlášku, tam Simon Pegg prostě mávne rukou, nebo si zamumlá větu, jejíž podstata rozhodně není prvoplánová. Pravda, že akci nemají angličané zatím zdaleka tak zvládnutou jako Američani - to ale vůbec nevadí. Hot Fuzz je totiž v první řadě černá komedie, ve které ani jeden jediný záběr nemůžete brát smrtelně vážně a která se prostě a jednoduše VYSMÍVÁ neustále dokola omývaným klasikám akčního žánru (ale v tom dobrém slova smyslu). Já osobně můžu říci, že jsem se pobavil na hodně vysoké úrovni. V rámci roku rozhodně. ()

Elegnor

4 hvězdy za parádní akci, množství zbraní, mrtvý seniory, kvalitní herecký výkony a neuvěřitelně zamotanou, přesto jednoduše pochopitelnou zápletku. Další hvězda je za fakt, že líp hrající labuť jsem ještě nikdy nikde neviděl :) ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (více)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (více)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)