Reklama

Reklama

Jednotka příliš rychlého nasazení

  • Česko Úsvit policajtů (více)
Trailer 5

VOD (1)

Seržant Nicholas Angel absolvoval školu s vyznamenáním a brzo si získal respekt i oblibu u lidí v londýnských ulicích. Dostal medaili za statečnost, devět ocenění jen za poslední rok ve službě a dosáhl většího počtu zatčení než kterýkoli jiný policista. Je prostě ze všech nejlepší a to začne vadit jeho kolegům i nadřízeným. Nicholas je převelen do malé vesničky Sandford. Z nové situace je hodně zklamaný, přesto začne své povinnosti plnit hned po příjezdu. Nejenže si svým přístupem získá opovržení místních policistů, navíc je považován za hlupáka. Jediný, komu se Nicholas zalíbí, je dobrácký strážník Danny. Po krátkém Angelově pobytu se v městečku s nulovou kriminalitou rozběhne kolotoč smrtelných nehod. Jediný, kdo v tom vidí něco daleko většího než souhru nešťastných náhod, je právě seržant Angel. (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 5

Recenze (1 364)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Ultrameganářez. Z toho finálního inferna jsem se málem posral blahem, krvavý kosení důchodců v epileptickym střihu s občasnou stylovou zpomalovačkou mě přivádělo do extáze. Edgar Wright je abnormálně schopnej napodobit styl amerických akčních blockbusterů, až z toho mrazí. Ten člověk musí mít neuvěřitelně nakoukáno. Herecky se nám předvede britská smetánka v čele se skvělým duem Simon Pegg a Nick Frost. Fakt mazec mazec mazec a Timothy Dalton je fakt skvěle slizkej. ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Začnu od konce. Zapomeňte na Johna Matrixe a jeho explozivní čistku tichomořského ostrova nebo na Mariona Cobrettiho, kterak svými nekonečnými zásobníky likviduje gang vrahů na motorkách. To, co se ve filmu děje poslední půlhodinu, jste asi opravdu ještě neviděli. Pažby všemožných zbraní svírají vetché ruce sandfordských starců, kteří jsou vzápětí... Dost, tohle si musíte užít sami. Půdu pro tuto závěrečnou pasáž připravuje předchozích 80 minut, během kterých Wright perfektně skloubil detektivku s akční komedií. Příběh Nicholase Angela, jemuž kterýkoliv workoholik nesahá ani po vytrénovaná lýtka, je tak dynamický, zajímavý, napínavý, vtipně odlehčený a také krvavý. Ne nadarmo si film odnesl od ratingové komise Erko, bizarních smrtí je tu víc než má série Halloween dílů. Wright dokázal nacpat do Hot Fuzz tolik originálních a jedinečných nápadů a zparodovaných prvků, že Vás prostě film popadne za krk a úplně vtáhne do sebe. Simon Pegg je naprosto vynikající a z Nicholase Angela učinil někoho, komu fandíte, držíte pěsti a koho popoháníte kupředu po celou dobu stopáže. Výbornou postavu Angelova parťáka Buttermana, která prochází možná trochu očekávaným vývojem, skvěle zahrál Nick Frost. Dialogy jsou v počátcích jejich vztahu opravdu špičkové. Akční stránka Wrightova filmu (demoliční scény, zpomalovačky, rychlý střih a "rollercoaster" kamera) si obula sprintérské tretry a zavěsila se na paty jinak nedostižitelné akční apokalypse jménem Michael Bay. Film doporučuju všem, ale zejména těm, kteří nenávidí důchodce, třeba když se cpou do mhdéček s taškami narvanými nejlevnějšími zbytečnostmi ve městě... Já bych v tu chvíli vraždil. Hot Fuzz to zvládl za mě:) 73 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

Reklama

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Film pro kluky, kteří viděli všechny akční filmy (copyright imf:) ? Podle zemětřesení a explozí na vedlejších sedačkách ano. A zároveň film pro dívky, které viděly méně akčních filmů, než je stálých členů Rady bezpečnosti:-) Namísto Stepfordských paniček se objevují Sandfordští policajti. Hot tam není nikdo, cool vlastně všichni. Každý jinak. Hlavní hrdina Mikuláš Anděl (pardon, Nicolas Angel) je po čertech chytrý, všetečný jako slečna Marplová a precizní podivínství si vypůjčil od Hercule Poirota /brusinkový juice vede nad rybízovkou 1:0/. S heterosexuálními vztahy skoncoval a za parťáka si pořídil těžkotonážního polosirotka s chudým intelektem a bohatou videotékou. Co se stane, když do obce roku, která se chlubí nejnižší kriminalitou v celém širém britském království, nasadíte agilního londýnského vlčáka , který zatknul o 400% víc pachatelů než kdokoli jiný? A jak udělat z hromady klišé vařící dobrůtku a neopařit přitom diváka ani sebe? Odpověď nabízí a recept britský do morku kostí prozradí pánové Edgar Wright, Simon Pegg a Nick Frost. Na jejich počest si dám Cornetto. Čokoládové:) ................................P.S. Všimli jste si v titulcích, KDO hrál labuť? Král je mrtev,ať žije král:) 70% ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack David Arnold: 1. Goody Two Shoes - Adam Ant ,2. Sgt. Rock (Is Going To Help Me) - XTC ,3. Village Green Preservation Society - The Kinks ,4. Baby Fratelli - The Fratellis ,5. Dance with the Devil - Cozy Powell ,6. Slippery Rock 70s - Stavely Makepeace ,7. I Can't Control Myself - The Troggs ,8. Fire - The Crazy World of Arthur Brown ,9. Lethal Fuzz - John Eric Alexander ,10. Souljacker, Pt.1 - Eels ,11. Caught by the Fuzz - Supergrass ,12. Solid State Easy Action - The Fratellis ,13. Here Comes The Fuzz - Jon Spencer and the Elegant Too ,14. The Hot Fuzz Suite - David Arnold , ()

lebowski 

všechny recenze uživatele

Trochu zklamaní po těch oslavných komentářích, vcelku ale vtipný filmeček se stejnou ústřední dvojicí jako v Soumraku mrtvých a s několika známými tvářemi (potěší třeba dvojrole Billa Baileye známého jako Mannyho z Black Books). Také bývalý James Bond Timothy Dalton se tu vyřádil. Pěkná vražda, ne nepodobná scéně z Přichází satan. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (46)

  • Služební číslo Nicholase Angela (Simon Pegg) je 777. Jediný, kdo ho ve filmu zmíní je bývalý agent 007 Timothy Dalton (Simon Skinner). (xjane)
  • Náklady na výrobu byly v přepočtu kolem 15 milionů amerických dolarů. (NIRO)
  • Nick Frost (Danny Butterman) nosí dres Bristol Rovers, i když ve skutečnosti fandí West Hamu. (don corleone)

Související novinky

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (více)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (více)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Reklama

Reklama