Hrdinové

Z natáčení 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (více)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiální text distributora)

Diskuze

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

ty voe monologu, na tvý "extrémní" názory už jsem docela zvyklej, ale koment tady k Heroes, to teda.... Komentář jak kráva, z něhož se tomuto seriálu věnuješ tak ve třech větách a vlastně jen říkáš, že pilot nemá koule.. No to teda... Asi si tě vymažu z topky. Stárneš. :)

Renton (hodnocení, recenze)

1x22 - tak na co si zanadávat dříve?:o) Finále bylo totiž hodně vlažné a bylo to způsobeno hlavně tím, že se široké pojetí problému Hrdinů začalo čím dál více zaměřovat jen na rodinné vazby a hlavně to JEN rodinným dramatem dvou bratrů skončilo (grrr). Také avizované vyhlazení většiny postav se nekonalo a navíc v tomto budovaném světě nemusí ani ti co (jako) zemřeli být mrtvý..
Kam se poděla ona úvodní nápaditost, kde Mohinderův voiceover sliboval novou evoluci a mnohem širší dopad skutečností...

Djkoma: v tom uvažování nejsi sám. Zatím jsem hvězdičku neubral (ve vzpomínce na úžasný rozjezd seriálu), jen poupravil komentář a redukoval procenta na 90%, ale jestliže mě druhá sezóna ihned od počátku nepřesvědčí o (staré) kvalitě, půjdu na čtyři a klidně i níže...

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

Kvůli poslednímu dílu začínám přemýšlet, že uberu hvězdičku... asi nebudu sám, že ? :)

Hellblazer

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Prakticky celú sezónu za 4* avšak posledná časť ma veľmi nasrala takže 3*...

Tommy987

Tommy987 (hodnocení, recenze)

Asi ako sinom... O hviezdičku dole síce nejdem, ale aj ja musím trošku zaplakať nad príliš "mäkkým" finále.. Tvorcovia sa tu mohli vážne "vyřádit" a namiesto toho nám ponúkli "len" tradičné večné posolstvo lásky.. A to pri tak geniálne rozbehnutom seriáli trošku zamrzí... Btw to konečné zatmenie slnka vo Volume 2 bolo dosť coolové, ale dúfam, že sa druhá séria nebude odohrávať v onom 17. storočí..

sinom

sinom (hodnocení, recenze)

v konecnom dosledku som musel ist o hviezdicku dole, "kulervouci" finale sa nekonalo. Vsetko skoncilo pekne aby sa nikto nehneval:)

Renton (hodnocení, recenze)

Pochopil jsem to správně, jen jsem narážel na tvoji špatnou formulaci ohledně procent (100 je celek-vše) ;o)

1x22 uaúú.. bude svět vyléčen nebo zachráněn?
Volby jsou vyhrané (a objasněné proč), pár postav šlo do kytek, Hiro nabral novou sílu (a motivaci) a já stříhám metr do finále, protože jsem neskutečně nažhavený (doufám, že do té doby nebouchnu taky..:o))

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Renton: Souhlasil jsem pouze s tím, že Peter je cool ;-) Špatně jsi mě pochopil. Jinak pokud nebude finále BOMBAstické, pátou hvězdu taktéž obětuji :)) Je na spadnutí!

Baruš.r

Baruš.r (hodnocení, recenze)

tento seriál je fakt asi ten jelepší anejnapínavější jakej sem kdy viděla..!!

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

Renton: U mě si Heroes stále tu kvalitu pěti hvězd drží (Hodnotím ale až po celé sezóně). Poslední dva díly byly pro mě po nic neříkajícím devatenáctém dílu "balzám pro mé oči". A jak sám říkáš, na Heroes je skvělé, že po první sezóně se vyřeší celá jedna dějová linie a ve druhé přijde jiná. Od závěru očekávám bombastickou jízdu se vším všudy.

Renton (hodnocení, recenze)

Nejprve trochu odlehčeně - Pedestrian: co znamená, když04.05.2007 20:27 napíšeš svůj názor a 05.05.2007 12:23 stoprocentně souhlasíš s pravým opakem? ;o)))

1x20 pohled do budoucna byl určitě fajn. Nabídnul alternativu a potvrdil to, jak se  některé věci mají resp. mohou mít..

1x21 finále je na spadnutí, lidská atomovka už se žhaví.
Pořád není jasné, kdo to vlastně vybouchne, kdo to odnese a kdo přesně ten svět zachrání. Ale už aby to sakra bylo, protože po poslední pauze se víceméně jen přešlapuje kolem známých okolností a faktů a čeká na dávno známé datum exploze, které se naštěstí přibližuje..

Ostatně celé to druhé pozdržení mělo IMHO jediný účel ukončit sérii ve stejný týden jako seriál LOST. Ještě že tvůrci dodrží slib, sezóna ukončí celou dějovou linii a další sezóna bude zcela jiná. Nedovedu si totiž představit, jak by bylo možné stávající zápletku naředit
Přesto mě během těchto dvou dílů snad poprvé napadlo, že pokud se rychle něco nezmění nebo nevyřeší (moc času naštěstí už nezbývá), vzrůste pravděpodobnost, že budu muset obětovat pátou hvězdičku..:/

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Nejslabší díl vůbec? V žádném případě, tahle vize "co se stane, když se to stane" svou naléhavostí ještě dodala sílu Hirovu poslání.

Pedestrian (hodnocení, recenze)

To stoprocentně souhlasím. Peter je vážně neskutečně cool, a s Niki mu to děsně sekne! :))

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

Naopak mi přišla dvacítka jako jeden z nejlepších dílů. Sice toho moc neřeší, dozvíme se však několik zajímavých informací a Peter Petrelli zde vypadá neskuteně cool.

Pedestrian (hodnocení, recenze)

IMHO, dvacítka zatím nejslabší díl Heroes. Všechno co se stalo bylo vlastně zbytečné, protože se stejně zase všechno vrátí zpět do minulosti... Na téhle epizodě nebylo nic výjimečného. Je mi líto. A čekám na vyjádření Rentona :))

Hebča

Hebča (hodnocení, recenze)

Madman: To určitě ne....viz 20. díl a dle mě zatím díl nejlepší

Madman

Madman (hodnocení, recenze)

Fight Peter vs Sylar - zklamání roku :) ,doufam ze to nebyla posledni jejich konfrontace...

Pedestrian (hodnocení, recenze)

A je to tady. Moc jste se na ten díl holt těšili :) Já nijak zvlášť a byl jsem maximálně spokojen. V porovnání s třetí řadou seriálu Ztraceni je to jako nebe a dudy. Výborná epizoda! Fight Peter vs. Sylar rulez!

Renton (hodnocení, recenze)

1x19 - Ani mě ten díl nijak nenadchnul. Stejně jako po minulé pauze se zběžně prorekapituloval děj a tím pádem se jen minimálně posunul kupředu. Nějak ty pauzy nechápu, očekávání (a sledovanost) to zřejmě zvedá, ale mohlo by to být vyváženo i něčím, co by za to několikatýdenní čekání stálo... snad příště.

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

1x19 - Nic moc, teda. Snad jediná zajímavá věc bylo osvobození se Parkmana a možná i souboj Sylara a Petera. Pokračování příběhů Hira, Claire a Micaha pořádně nudila. Nic nového jsem se prakticky nedověděl (krom faktu, že matka Petera a Nathana o jejich schopnostech věděla dříve než oni).

Renton (hodnocení, recenze)

Tak dnes konečně další díl !!!

it's time to save the world...

Pedestrian (hodnocení, recenze)

cineman: To snad nemyslíš vážně? :o) Jako sorry, ale v žádném jiném seriálu není tolik záhad a nejasností jako v Lostu.

cineman

cineman (hodnocení, recenze)

Poslední pauza u LOST (cca 3 měsíce) seriálu moc ve sledovanosti neprospěla. U Heroes to ale asi nehrozí. Hádanek a záhad oproti Lost je v seriálu jako koření. To co přitáhne hlavně, je vždy ustřižení dílu s "... to be continued" před titulky.

Lojz@

Lojz@ (hodnocení, recenze)

Ty pauzy jsou trapný myslim že to hodně ubírá sledovanost.

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (více)