Reklama

Reklama

Hrdinové

(seriál)
Z natáčení 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Hrají:

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(78)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiální text distributora)

Videa (2)

Z natáčení 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy

Recenze (948)

molotov 

všechny recenze uživatele

100% Hodnocení první série. Už hodně dlouho mě žádný seriál tak nestrhnul jako Heroes, abych ho celý shlédl za jeden týden. Vynikající nápad, skvěle vymyšlený příběh, velké množství hrdinů, díky kterým se ani chvíli nenudíte a všechno rychle odsejpá. Sylar je navíc jeden z nejlepších záporáků poslední doby. Navíc mých sto procent je hodnocení od člověka, kterýho x-meni nechali naprosto chladným. Hrdinové jsou ale bomba. ()

petaspur 

všechny recenze uživatele

Malíř Issac začal malovat obrazy pod vlivem drog a výjevy z pláten se postupně začaly uskutečňovat. Proto ho poslední výtvor s tématem atomového výbuchu nad New Yorkem rozhodně nenechává chladným. Neví sice, jak by mohl budoucnost ovlivnit, ale to už je záležitost profesionálního dobráka Petera, létajícího senátora Nathana, nezranitelné roztleskávačky Claire (s mírně kontroverzním otčímem) a hlavně neodolatelného ohýbače času a prostoru "samuraje teoretika" Hira. Hrdinů (lidí s nějakou nadpřirozenou schopností) je samozřejmě daleko víc, příběh je košatě tajemný, informace jsou zjišťovány postupně, motivace (a polarita) jednotlivých postav se v průběhu logicky vyvíjí (nebo mění) a pouze kvalitní záporák Sylar v klidu rozřezává hlavy slabším jedincům (což jsou všichni). ()

Reklama

viperblade 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že jsem tento seriál nevyhledával a ani jej netoužil vidět. Mám štěstí, že mi kámoš řekl, jak je to skvělý. Hned po prvních dílech jsem musel jít na další díly. Naštěstí přes vánoční prázdniny jsem měl dost času, takže to vycházelo. Protože tento seriál je DROGA a veliká. Chtěl jsem víc. Mé hodnocení je po první sérii, která mě nadchla. Tomu se říká gradace děje. Je pravda, že se najdou nějaké nelogičnosti, ale to vám vůbec nebude vadit. Tohle je prostě něco výjimečného. Edit: Po všech dílech druhé série, (prozatím všech?), to vidím následovně: 1. série- 100%, 2. série- 90% (ty pasáže ze starého Japonska nudily). Jinak doufám, že co nejdřív skončí stávka scénáristů v Hollywoodu a budou se natáčet pokračování! Po Volume 3 s názvem Villains: A sakra. Zklamání, velké zklamání. U této série, která je rozdělena na Villains a Fugitives jde vidět, že se tvůrci snažili udělat sérii, která bude absolutní bomba. Byl to ale absolutní průser. Hned zpočátku je nám servírována telenovela, kterou jsem jen těžko zkousnul. Poté přišli další věci, které mě vyloženě znechutili (nebudu tu spoilerovat, až uvidíte, tak pochopíte). Naštěstí telenovelu na konci Volume poslali tam, kam patřila už od začátku a trochu se to posbíralo. Takže hlavně za poslední díly nechám hodnocení stejné. A po celém Volume 4 Fugitives napíšu, jestli Heroes vyhodím z TOPky seriálů, nebo ne. Protože jak říkám, ta třetí série je pro mě, jakožto fanouška Heroes, naprosté zklamání! Po celém Volume Fugitives: No, jak začít. Toto Volume začalo podstatně lépe, než předchozí. Dobré díly se střídaly s mírně skvělými. Dokonce jeden díl (3x20 - Cold Snap) se mi líbil nejvíce od konce druhé SÉRIE! Ale pak to začalo jít dolů. Opět. Finále bylo hodně… rozpačité. Momentální problém Hrdinů je ten, že se bojí nechat umřít nějakou důležitější postavu, tak jí tam dočasně ještě nechají. (Pokud vám věta nedává smysl, podívejte se na závěr 3. sérii a pochopíte.) Takže jen kvůli prvním dvěma sériím neuberu na bodování, ale v mé TOPce seriálů už ho asi nenajdete… A to jsem Heroes miloval a moc… :-( Po 4. sérii: Tak, kde začít. Předně snad tím, že 4. série je lepší, než třetí, ale upřímně, to neznamená, že by byla nějak extra. Hlavně díky Robertovi Knepperovi a Deanne Bray je 4. série v něčem odlišná. Právě ti dva ji táhnou kupředu. Hlavně Robert, nutno podotknout. Jenže co nepřekousnu, je hlavně fakt, že SPOILER!!! ze Sylara udělali chcípáka, který se chce změnit k lepšímu a na konci série je z něj hotový hrdina. Kde je ten bezcitný zabiják Sylar, který odřezával hlavy a až pak se ptal? Kde je ten nemilosrdný lovec, který se nepotřeboval nikomu omlouvat?! Konec SPOILERU! Až na tohle jsem celkem spokojený, nicméně to nic nemění na tom, že další řadu už fakt nechci. Ani nevím, jestli bych se vůbec začal dívat. 4. série celkem 70 %. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Stále se nemůžu zbavit dojmu, že tenhle seriál nemá žádnou koncepci. Tahá pozdější (často jen trošičku modifikované) zápletky na světlo, jak kouzelník králíky z klobouku a nepomůže ani to, že každá řada má název a díl se honosně pyšní přízviskem "kapitola." Jenže zatím to nenudí a ani moc logicky neskřípe (pokud nejste odborník na cestování časem), ovšem hodně se bojím, jak to bude dál. No uvidíme, samozřejmě. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Po první sérii - Jde o další z dynamických, výborných seriálů nové generace z produkce USA. Svět superhrdinů tak trochu jinak - žádné kostýmy, velkolepá prohlášení.. Tady se hraje na anonymitu vůči okolnímu světu a na cestu za jediným účelem - zachránit roztleskávačku, zachránit svět. Seriál je plný neokoukaných a přesto odněkud známých tváří. Každý si najde toho svého favorita (u mě jednoznačně vedou Peter Petrelli a Claire), na druhou stranu se zase může stát, že vám některá z postav nesedne (všichni okolo Micaha). Po první sérii převládá spokojenost a roste zvědavost na sérii druhou. ()

Galerie (474)

Zajímavosti (40)

  • Sylar (Zachary Quinto) ke konci 3. řady získá schopnost měnit podobu. Vždy mění tvář, ale šaty zůstávají stejné. Později však mění tvář i šaty bez jakéhokoliv vysvětlení. (A7X92)
  • Pilotní díl sledovalo v USA více než 14 milionů diváků, což byl ve své době nejlepší výsledek pilotního dílu dramatického seriálu stanice NBC za posledních pět let. (Hal_Moore)

Související novinky

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (více)

Reklama

Reklama