Muž z oceli

• USA Man of Steel (více)
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Diskuze

maddy (hodnocení, recenze)

AdamesWWE

vážne? tak to nerozumiem ich "taktike" v jednom meste to bez problémov uvádzať v 2D aj v 3D a inom len v jednom formáte. bez výberu. Našťastie idem do Popradu.

AdamesWWE (hodnocení, recenze)

maddy

Naschvál som si to pozrel, a iba v Skalici+Poprade je to od prvého dňa aj 2D. V iných miestach nie. Možno na druhý týždeň dajú aj do druhých miest 2D. To je na prd. Cez víkend idem do NR na 3D.

na příspěvěk reagoval maddy, FanKalEl

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak dnes od 15:50 na tu jdu, tak se těším ! :-) Samozřejmě ale půjdu na 2D ! Abych šel na 3D, to fakt ne, poslední dobou stojí 3D za hovno, dva efekty za film a prachy kvůli tomu v háji !

maddy (hodnocení, recenze)

AdamesWWE

neskoro, teraz keď už som bol 2x na 3D ... ale potešili ma, že World War Z hrajú od prvého dňa v 3D a zároveň aj v 2D!

na příspěvěk reagoval AdamesWWE

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Bluntman

Už to není ale stěžejním efektem, naštěstí. Ani na ně není kladen takový důraz, což je opět jedině dobře. Avšak to zoomování je v mnoha případech velice zvláštní. Možná bych hodně zapojil zpomalování v okamžiku střetů, protože v té rychlosti bylo občas celkem obtížné v tom všem hledat, co se vlastně na plátně děje.

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Bluntman

Tak Snyder zoomoje už od počátků svéé kariéry!! v muži z oceli byla náká zpomalovačka???SPOILER:jestli myslíš ty kapky ke konci jak zníčí tu chobotnici tak to mi nepřišlo zpomalený!! a pak mě už jen napadá na konci jak se bijou ze Zodem tak ho tam zod prohodí mrakodrapem a supík letí a kamera je vzhuru nohama tak to možná bylo tak na 2 s zpomalený možná na sekundu!!:)

Bluntman (hodnocení, recenze)

gojackill , st.ranger

gojackill: Za kamerou nestál Snyder, ale Amir M. Mokri - a transfokace se ve velké míře používala hlavně v 70. letech, ačkoliv u Muže z oceli jde nejspíś o digitálně dodělané zoomování a odzoomování.

st.ranger: Zpomalovačky v Muži z oceli jsou, a málo jich zrovna není. Že si jich ostatní nevšímají, neznamená, že se jich Snyder vzdal nebo se s jejich užíváním nějak krotil (v porovnání s takovými Sovými strážci). :)

na příspěvěk reagoval Deryll, st.ranger, gojackill

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Spíše mi to občas přišlo, jako že se kameraman zapomněl a najednou na něj někdo z pozadí zařval: "Zoom!". Asi nová vychytávka místo zpomalovaček.

na příspěvěk reagoval Bluntman

gojackill

gojackill (hodnocení, recenze)

Snyder v Muži z oceli neustále zomuje. Prvně jsem si tohoto způsobu zomování v akci všimnul u Avatara, nevíte jestli to tu už bylo dříve v nějakém filmu? Snyder k tomu přidal i opačný postup: záběr na detail a pak oddálení. Přišlo mi, že tohoto zomovaní bylo až příliš.

na příspěvěk reagoval Bluntman

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Dal jsem tomu jednu truc-hvezdu a to hlavne protoze nekdo uz musi zacit bojovat :D proti plytvani  takovych penez na zpracovani komiksu pro deti a gyky / fryky, jako jsou napriklad Transky, G.I. Joe, Hulk, Batman, Spajdrmen a dalsi a dalsi vymazy. Man of stýl ma tak naivni a primitivni dej a pribeh, ze to smrdi uz videohrou - pouze honde a bezchybnej Kálel s dvema tatinky a naprosto zlej G-Zed asi bez rodicu :DDD Jednu chvili uprostred veskere te destrukce jsem se asi valstni vinou znudene zprudil tak, ze mi Cavill z urcitejch uhlu zacal pripominat Travoltu s rtenkou, Tahle adaptace komiksu pro male deti asi zcela zamerne chtela pokorit svetovy rekord Transek v poctu zbouranejch mrakodrapu, to fakt uz skoro nebylo ani mozny :DDD Dokazu celkem jasne pochopit, ze publikum si to najde a vsichni ti obdivovatele Kálela, se taky pravidelne doma divaji na dokumenty typu - Kdyz se domy hrouti a az tohle zeslabne a ztrati na popularite, tak prijde dalsi a asi posledni level MM-zabavy ve stylu - Kdyz se chirurg utne :DDD Ve filmu mi uplne vyrazil dech nahradni tatinek Kálela Kevin Kostěj, ktery hral farmare, ale za jeho vseobecne filozoficke glosy by se nestydel ani Konfucius :DDD Trochu me taky rozptylilo, kdyz Supermana nakourili svetelnym projektilem z te mimozemske lode, jejiz ucinek by mel byt pro nej i na zemi naprosto devastujici a to prave z toho duvodu, ze pochazi z Kryptonu jako on, ale chapu ze to mi asi nejaky Nerd rychle vysvetli :DDD

Nicmne nakonec uznavam, ze v momente, kdy me takoveto filmy prestanou temer absolutne bavit, tak se na cele divani na filmy vy...ru :D Ale uz by to chtelo trosku dopelejsi Sci-fi, kde se treba bude resit a rozkryvat trochu to !!! SCI !!!- FI, protoze dale tam je letos jeste Pacific Rim a to bude taky naramna sranda.

na příspěvěk reagoval wenca

Lirael

fuckující LOis to se jen tak nevidí :D:D:D ale dobře to je udělaný taková chvíle napětí... FUCK YOU! :D

FanKalEl

počítám někdy v listopadu možná až v prosinci :D:D:D ale nevím to jistě jen tipuju

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Jsou i sceny ktere Snyder nedal do filmu. Doufejme ze vyjdou v bonusech. Jedna scena je o dalsi Supermanove bitce s Faorou a druha je o tom ze batole Clark breci a krici az z toho prasknou okna.

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

To měli v MoS bejvali říct, aby to lidem nepřišlo divný že je Zod stejne sterej

FloTin

Red Son, myslíš ten komiks? tak ten jsem nečetl protože nemám rád komunismus a připadá mi to nějaký divný... ale jestli říkáš, že je to dobrý tak si to koupím :D:D:D

na příspěvěk reagoval FloTin

JohnyMaSpani

právě... ale podle toho co jsem pocopil tak zamrznul v určitým věku... něco jako elfové :D:D:D

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce