Reklama

Reklama

Muž z oceli

  • USA Man of Steel (více)
Trailer 7
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Ve vzdálené galaxii se nachází planeta Krypton, která se kvůli vyčerpání přírodních zdrojů ocitá na pokraji záhuby. Jor-El věří, že jedinou nadějí pro jeho lid je najít jinou vhodnou planetu k životu. Vysílá svého novorozeného syna Kal-Ela na planetu Zemi. Generál Zod se domnívá, že za zkázu planety je zodpovědná vláda, a rozhodne se převzít kontrolu. Poté zabije Jor-Ela a je i se spolupachateli uvězněn ve vesmírném žaláři. Zod přísahá, že Jor-Elova syna jednoho dne najde a pomstí se. Na Zemi se Kala ujmou manželé Kentovi, kteří mu dají jméno Clark. Už jako malý chlapec si Clark připadal jiný. Jeho zvláštní schopnosti ho děsily, nerozuměl jim a snažil se je před svým okolím skrývat. Když se od svých rodičů dozví, že pochází z jiné planety, jeho život mu konečně začne dávat smysl. Planeta Země mu poskytla domov, nyní je tedy na něm, aby Zemi a její obyvatele ochránil. Clark pozmění svůj vzhled a vydává se do Metropolisu, kde jako Clark Kent nastupuje do redakce Daily Planet a mění se v anonymního zachránce lidských životů. Jediný, kdo pozná Clarkovo tajemství, je jeho láska Lois. (TV Nova)

(více)

Diskuze

AmbroS

AmbroS (hodnocení, recenze)

Ja som bol na 4D verzií a musím povedať, že mi to až bralo dych... Supermanov prvý let.... čistá nádhera a vrelo doporučujem!!!! :)

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nebo pokud někdo jinej stím máte se 4D kinem zkušenosti (nemusí to být s tímhle filmem ale všeobecně) tak napište jaký to je :-)) díky :-)

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Lukinsons-

Tak to sem pak napiš jaký to bylo, protože já jsem na 4D nikdy nebyl ono já jsem z Olomouce a 4D je až v praze a kvůli tomu nepojedu zbytečně přes celou republiku ale až budu mít v praze něco na práci nebo pojedu na výlet atd.. tak se tam určitě zastavím :-) .. ale to může bejt až za 5 let ... Rozhodně to zní zajímavě voda pachy .. vítr a pohyby sededla je to jak na horské dráze .. doufám že ty sedadla s tebou fakt nehází až příliš moc .. ve stylu Největší filmové katastrofy :D

No prostě napiš jaký to byl zážitek a jak to bylo vymakaný a jestli to neruší příliš při sledování filmu ...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

MartinezZ

Nesouhlasím 3D vydělává dost peněz .. a do některých filmů se to třeba vyloženě vážně hodí .. to že je někdy úplně k ničemu je detail ... to je jako by si řekl že barevnej film je k ničemu černobílej je taky dobrej .. a nebo na co velká televize (plátno) když na malé je to taky dobrý .... Je to prostě atrakce.. si vzpomínám když před 7dmi lety nebyli 3D filmy a promítali v Dino parku 10ti minotovej 3D film .. naprosto nadšenej sem byl ... akorát je teď 3D všude plno .. ale někoho to prostě baví a to že je to stejně dobrý i ve 2D a proto je 3D špatné .. je ignorantskej názor.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Anarvin

 Já tím chtěl prostě říct jen to že nenapsal že by to 3D bylo špatné .. on spíš kritizoval ty studia že nenechají na filmařích rozhodnutí zdali film bude ve 3D nebo ne ..

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Anarvin

On nekritizoval 3D v man of steel ani jeho použití .. jenom řekl že se mu nelíbí že nad 3D vlastně nemá kontrolu filmař ale studio ... a že třeba Man of steel a IM3 jsou trikově tak na úrovni že 3D už nepotřebovali ,. a že to 3D nebylo točené na 3D kameru ale dodělávané až později ... a Filmaři nad tím neměli kontrolu protože si to udělaly až samotná studia ...

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

:D. Ne, Tom Welling ne. Ale Lanu bych uvítal, Lois byla stejně v každym filmu divná.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Anarvin

Hlavně, že ze Smallville tehdy odešel, protože už Luthora hrát nechtěl a i do toho series finale ho museli ukecávat. Tož prachy z velkého plátna asi dělají své...

TheBest

TheBest (hodnocení, recenze)

záporák neskutečný !!!! toho jsem si prostě užíval a to zlo  z něj už koukalo 100 krát lepší než ten trapáček z Avengers

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jarinniraj

No ono te ve filmu nikde vidět neví a já osobně tuhle informaci slyším prvně, zajímalo by mě odkud tuhle informaci ten člověk co to psal do zajímavostí má .. protože ať sem četli wiki nebo jiné servery o Daily planet nikdy jsem to nenašel ..

to neznamená že to není možné ale je divné aby se o takovémto propojení postav v podstatě nevědělo.

jarinniraj

jarinniraj (hodnocení, recenze)

casto se pise, ze daily planet vlastni Bruce Wayne. kde na to kdo prisel? :-) to jde nekde videt ve filmu? ja si toho nikde nevsimnul. Jen toho satelitu :-)

na příspěvěk reagoval dragon94, wenca

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Proč vlastně ten film nevysílají všude ve stejnej den ??? proč například v té austrálii se na to čeká tak dlouho .. Rozumím že hlavní je film vypustit v USA pak v Evropě a pak zbytek světa ... ovšem třeba ta Austrálie má s USA hodně společnýho ...

Má to nějak hlubší význam nebo finanční význam??.. nebo jen to že prostě déle čekají třeba než v kinech v té dané zemi přestane běžet nějakej konkurenční film nebo prostě projednávají delší dobu distribuci s kinama ?

UN

UN (hodnocení, recenze)

tie dni na lexovej stavbe maju nieco znamenat ? bluray alebo len tak to tam dali ?

Dantte..

Dantte.. (hodnocení, recenze)

Poselství je tam, kde ho člověk chce viděť (tak je to už od pradávna), pro mě jsou Avatar a MoS pěkné pohádky na odreagování.

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama