Muž z oceli

• USA Man of Steel (více)
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Diskuze

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

On ten Witcher Cavillovu roli možná přece jen zachrání. Teď jen, aby ještě Army of the Dead byl trhák a možná začnou zase lízt do zadku i Snyderovi.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

To nevím, kdo to je, ale to je fuk. Když se kolem toho tzv. motá, ten Jordan, tak se mi chce zvracet. Snad to byly jen žvásty na netu. Ale já jsem už tak na hraně, že pokaždé, vystartuji. Oni jsou totiž schopní, to fakt udělat a obsadit ho tam. Páč (jak víš) v jedné z realit, je black. P.s. teď už nevěřím, že ta Kara bude v příštích 10 letech. Na 2.str.,stejně by to posrali tím, co ty tak opět velmi trefně na edně nazýváš...vytřením si předlohou, prdel.

PKD

Neboj, třeba novej superman bude úspěšný a supergirl se dockas a nebo nebude a supergirl bude zase na pár let priorita

Ratemus

Napsal bych nejradeji, spoustu vulgarismu, ale k cemu to??? K cemu jsou ty zasr.,zajebani,Warneri? K hovnu. Nic proti new MofS, ale na 90% to, jak to vidim, bude blsckman, tak radeji nic. Hahaha! Pry, neni pro ne nyni priorita. Tak jasny, kdyz se kolem ni, pres rok, nic nedelo.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, jhr, jhr

GarfieldM

si to má o to více vtáhnout do děje, nedávno to dávali celý týden a i když v dabingu a s reklamou, viděl jsem to několikrát a pořád skvělé

Mairin

Mairin (hodnocení, recenze)

Totálně odbytý příběh, jen aby mohli do sebe začít co nejdřív a nejdýl bušit. Pro mě veliký zklamání...

na příspěvěk reagoval GarfieldM

vodkasesemte

vodkasesemte (hodnocení, recenze)

"Když muž postrádá nadhled, nepomůže mu ani to, že umí létat." Co tím jako Natálie myslela, to byl příkladný komixový hrdina. Verbal si taky ustřík do trenek: "Povýšit homix na psychologickou sondu do zmučené duše zmateného mimozemšťana..." protože já si ničeho takového nevšiml. Nebyla to homokokotina a dalo se na to koukat. Akorát škoda, že nezařvalo víc zmrdu a planeta nepraskla ve švech, ale to by musel točit asi někdo z Kryptonanu.

dragon94

No doufám že se ti to splní já tyhle komiksové CW věci nesledují...ale že je to vyvrácené jsem taky slyšel

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak je to potvrzené, Superman ani Action Comics Rebirth u nás asi jen tak vycházet nebudou...slovy crwe: co se týče toho Supermana, tak jo, taky si myslíme, že by se 200 ks prodalo... ale to bohužel k zaplacení titulu nestačí ani náhodou. Potřebuje se prodat o hodně víc. A to nejen u prvního dílu, kde je velká šance, že se i něco prodá, ale i u druhého, třetího a tak dále. A to si fakt myslíme, že bychom tak u třetího skončili právě u těch 200 prodaných kusech... a u čtvrtého bychom měli 200 naštvaných lidí, kteří by se zlobili, proč jsme ukončili jejich oblíbenou sérii. Tohle je takzvaná lose-lose situation. Čemuž ani moc nepomáhá ten Superman, který je sice fajn, ale je hodně americký a jsou tam série, jak jezdí se synem po amerických památkách, jak navštěvuje děti s rakovinou, jak medituje o náboženství... to si fakt nemyslím, že by se u nás chytlo. Takže máme smůlu

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD , dragon94

Já musel po druhém "pokoukání" jít na čtyři (v kině byl HP hype). On je ten film fajn, ale jak říká dragon94. Je tam fakt hodně berliček, takřka celou dobu neverbální magie, a podruhé už je to o poznání menší zábava. Každopádně jsem se i tak bavil, ale musí se to brát trochu s rezervou a moc nesrovnávat s HP. Každopádně postavy jako Jacob, Goldie, nebo Graves (Farrell) jsou zajímavé. Mlok samotný mě nijak extra nebere.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Já zvířata dokoukal, ale se silným sebezapřením. Děj byl vyloženě hrozný. Neuvěřitelné množství všemožných berličček. Věci se v tom filmu dějí naprosto nahodile a neuvěřitelně účelně, aniž by to dávalo nějaký smysl. Chvilku si to chtělo hrát na pohádku, chvilku na horor, a na konci do vypadlo jakoby chtěli udělat nesmyslně "epickou" řežbu při, které se zničí celé město. Asi aby bylo co dát do trailerů. Navíc je to celé hrozná nuda a jsou tam snad jen dvě postavy co jsou trošku zajímavé.

na příspěvěk reagoval Nevka

Ratemus

Ajejej,to není dobrý. Už jsi totiž 2.,co řekl,že to není nic moc. Na 2.str.,děje kulové,páč zákl.sérii mám a to je hl.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Já vám nevím ale mně ty zvířata přišly neskutečně mega o hovně...mám pocit že jsem to ani nedokoukal a to mám svět HP vel i rád

Nevka

Tak já na Zvířata zatím prdím,páč si počkám,až to bude celé. Jestli vůbec. Předpokl.,že to bude mít nějaký konec či vyústění a nechce se mi to zatím sledovat po částech. Jinak k tématu...dnes jsem se díval na MofS a pořád supr. Tak jen pro info.:)

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Ne, tak ono jde o to, že kdyby se Brumbál nijak ve druhých Zvířatech neřešil (když tam bude), byla by to celkem škoda. Jinak taky to mám přečtené několikrát zepředu a zezadu, ale pravda, sem to nepatří :)

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce