Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pro univerzitní studenty se svět skládá ze sexu, drog a nadupaných večírků. Svět Bickforda Shmecklera je plný filozofických úvah, hodnotné literatury a intelektuálních myšlenek. Středem vesmíru je pro něj jeho notes vlastních velkolepých nápadů. Ten mu z legrace ukradne jeho spolužačka, sladká blondýnka Sarah. Po přečtení se do něj bezhlavě zamiluje. Bickford nestojí o svůdné sexy krásky, chce jen zpět svou knihu. A tak musí s kámošema vymyslet nejlepší plán svého života... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (37)

P@\/EL 

všechny recenze uživatele

Já teda žádné žhavé nápady tady neviděl. Spíš z toho kluka lezly jenom samé nesmysly. Film postrádá humor, takže jako komedie selhává na plné čáře. O hereckých výkonech se v tomhle případě ani nedá mluvit. Žhavá je tak maximálně Olivia Wilde a to je, dokonce i na teenagerovskou komedii, opravdu málo. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Je to komunistickej manifest hustejch myšlenek." I já bych chtěl napsat knihu, u které by dámy dostávaly spontánně orgasmus, či jako v tomto případě mozkasmus. A rozhodně bych si ji nenechal ukrást zhulenou kleptomankou Sárou, protože mi nápadně připomněla mou oblíbenou Olivii Wilde a tu bych bez podrobné osobní prohlídky z domu prostě nepustil. Navíc mne poměrně pobavily intelektuální žhavé nápady Bickforda Shmleckera, takže za mne jsou to bezproblémové tři hvězdy a kdyby Olivia zabalená toliko v tóze přišla orodovat za lepší hodnocení, tak by se s tím patrně dalo něco udělat. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Už dlouho jsem neviděl tak ujetý a zhulený film. Jeden magor, který si dává za vinu, že při autonehodě zabil vlastním matku, si v psychiatrické léčebně začal psát knihu, která je po odcizení šikovnou blondýnou veřejně rozdávána, což našeho mladíka vede téměř k nervovému zhroucení. Jenže šikovná blondýna naštěstí pro našeho magora umí nejen krást, ale také zná taje lásky a milování. Film, který sice je komedií, ale ne příliš vtipnou, je prošpikován miliony ujetých keců o fyzice, matice, vesmíru a vše je to dáno do různých rovnic. A až na konci začne hrdina mluvit o tom, že je sračka, dojde vám, že se díváte na totální sračku. Jedna hvězda za pár úsměvných scén a totálně vymazaného Matthew Lillarda ve vedlejší roli. ()

teutates odpad!

všechny recenze uživatele

Sračka,ktorá zahrňuje kopu múdrych kecov po kope!Komunistický manifest hustých myšlienok?aaaaaaaa..!Je to vážne hrozné.Ja osobne som sa na to díval len kvôli Olivii Wild!Neviem pochopiť,kde sa plodia takéto ho...!Jedna múdra rada na koniec-radšej nesledujte tento snímok,ani tá Olivia Wilde za to nestojí..! ()

Cherry_Bomb 

všechny recenze uživatele

Komédiu v tomto filme nevidím a romantiku asi tiež nie. Takže čo sa dá zobrať z tohto filmu? Jedine myšlienka, že si máme dobre premyslieť ako budeme tráviť svoj čas nech nedopadneme ako hlavný hrdina. Za to a ešte ten príbeh s jeho mamou, ktorý sa divák dozvie na konci som uvažovala nad 2 hviezdičkami, ale nie to si nechám pre niečo lepšie. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve městě Santa Clarita (Kalifornie, USA). (BMW12)

Reklama

Reklama