Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Diskuze

Dudek (hodnocení, recenze)

Tam není čemu věřit, pokud iflm začne automobilovou honičkou tak fajn, ale víc jsme se tam nedozvěděli. Nadpis říká něco co ve článku není zrovna rozvedeno, pokud tedy tou "rambovskou krví" nebylo myšleno ono říznutí se do prstu.

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

Romantické scény s Vesper jsou podle mne hodně důležité. Jak jinak byste si vysvětlili Bondovo truchlení a následující mstu? Samá akce mi do bonda nesedí to je jeden z hlavních důvodů proč se mi nelíbí brosnanovky. Vždyť u takového Thunderballu nebo Goldfingera je méně akce a více tlachání.................................................................................................................................Nové fotky www.clubjamesbondfrance.com/php/

Traceur (hodnocení, recenze)

Woody: aj mne sa sceny v casinu pačili, ale neboli doslova akčné :-) to o tom placaniu, placanie je moje

haj (hodnocení, recenze)

Barbara Broccoli řekla celkem zajímavou novinku a to, že příběh rozehranej v Casinu se v QoS uzavře a další díl už bude mít svůj vlastní příběh, což je podle mě fajn.

woody (hodnocení, recenze)

Pokerová scéna v Casinu je jedna z nejlepších scén ze všech bondovek... Traceur by měl přemýšlet než něco podobného plácne.

Dudek (hodnocení, recenze)

Traceur: A úvodní titulky nejsou v plánu? Jinak s tím pokerem nesouhlasím, ta scéna měla naopak úžasný drive a byla perfektně funkční. Vzhledem k sázkam, jejich důležitosti a narušování scény jednotlivými vstupy to byla opravdová lahůdka. Navíc svižně nasnímaná. Jako akční scéna.

Traceur (hodnocení, recenze)

Casino zdržovali predvošetkým sceny, kde hrali poker, alebo tie romanticke sceny s Vesper. V Quantum budu taketo časti mimo a uvidíme len zápletku, akciu, riešienie zápletky, akciu, akciu, neočakavany zvrat, akciu, akciu, akciu, 007 theme, titulky

Dudek (hodnocení, recenze)

Poster působí dost prázdným dojmem, soustředit všechno na střed není moc dobrý nápad. Ale není tak špatný.

Ještě k té stopáži, kdyby bylo Casiono kratší - vystřihla by se ta romantická uzdravovačka - vůbec bych se nezlobil, i když si uvědomuji opodstatněnost té části. Kažodpádně pokud je to o Quantum of Solace fakt, tak doufám, že uvidíme pořádnou jízdu bez zbytečných okecávaček, pak by to mohlo šlapat.

haj (hodnocení, recenze)

Sonnery: Taky bych byl pro, aby jeden režisér, pokud by se osvědčil, natočil víc bondovek. Ale co se týče Hamiltona, tak ten natočil největší klasiku hned na poprvý- Goldfinger:-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Goldfinger měl asi 111 minut a taky to byl hit. Sice je jiná doba, ale nebojím se, že by těch 106 minut muselo být málo

woody (hodnocení, recenze)

Ano, ale zase si nemyslím, že by do 106 minut mohli narvat dokončení zápletky z Casino Royale, vlastní zápletku, aniž by to nepůsobilo zkratkovitě nebo nedotaženě... Nechci 150 minut... Ale do těch ideálních 130 minut by to sestříhat potřebovalo...

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

2,5 hodinová stopáž by mohla blockbuster akým je aj každý ďalší "James Bond" film iba potopiť.

Traceur (hodnocení, recenze)

Stotožnujem sa s Mandesom... inak celkovo s tou stopážou - za veľa peňazí ---> malo muziky?

Dudek (hodnocení, recenze)

haj: I film trvající 70 minut může být proklatě dlouhý.

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

Ohledně té délky - uvedl to také server commanderbond.net a ten uvádí většinou neklamné informace. Dál prý Foster ohlásil, že už v další bondovku nenatočí. Nechápu proč neudělají s jedním režisérem smlouvu na několik filmů. Vždyť takhle vnikly ty nejlepší bondovky. Režiséři jako Hamilton, Glen, Young natočily klasiky...ale ne na poprvé

Jillen

Jillen (hodnocení, recenze)

mandes: A co Bourne? Vím, dvojka a trojka jsou jako jeden film, ale to Casino a Quantum v podstatě také...

haj (hodnocení, recenze)

No uvidíme, třeba to bude nakonce delší, já bych byl spokojenej s klasickou délkou 120-130min, těch 106 mi přijde na bondovku málo. Jsem zvědavej, co se dozvíme příště- "Normanova bond theme nám do filmu nesedla, tak jsme zkusili něco jinýho":-) no snad ne.

mandes

mandes (hodnocení, recenze)

Takto vysoko rozpočtové filmy z malými stopážami nejsú naj. volby (Jumper, Poseidon ) ja chcem klasickú dva a pol hodinovú pecku

woody (hodnocení, recenze)

To je snad hoax s tou délkou... nekde praveze uvadeli, ze to ma byt delsi jak Casino... Ne ze by tu slo nejak o tu delku ale 100 minut na film za 230 milionu je krapet malo.

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter