Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Diskuze

ještěžiju (hodnocení, recenze)

Někdo se rád nechá utáhnout na vařené nudli a někdo ne, toto je fórum označené jako diskuze, já jen nanhodil pár momentů z filmu, které jsou velmi slabé, to že se nad nimi nezamyslíte je jen vaše věc, já sám jsem se už častokrát vrátil k filmu a přehodnotil jsem své dřívější hodnocení, když si trváte na svém, že vy jste se ve svém dřívějším rozhodnutí nikdy nezmýlili, tak si trvejte, jste ve svém úsudku zřejmě stoprocentně neomylní . já jsem hlavně rád, že je tu taková diverzita názorů .. pár lidí se aspoň nenechalo opít rohlíkem .. ale abych se filmu i zastal, tak dvě hvězdičky je asi zas moc málo .. :-)

Isherwood

Isherwood (hodnocení, recenze)

Jenže ještěžiju se nám snaží vnutit myšlenku, že on ten patent má... Mě vlastně vždycky pobaví každý, kdo přijde, a buďto v komentu nebo v diskuzi, se snaží všem vnutit, že nějaký film nad/podhodnotili. :)

Le_Chuck

Le_Chuck (hodnocení, recenze)

ještěžiju: Zmier sa s tym ze hodnotenia boli, su a budu SUBJEKTIVNE...je naivne snazit sa o opak. Nikto nema patent na to JEDINE spravne hodnotenie.

Němi (hodnocení, recenze)

Protoze jemu se to nelibilo, to je prece jasne. Zamysleme se nad sebou! :)

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Stale nechapem preco by sme mali nieco prehodnocovat ked sa nam to pacilo ;.-)

ještěžiju (hodnocení, recenze)

Stejně to tady nikdo nečte a co se týče provokatérství, tak to hlavně berte tak, že provokujete vy .. rozčiluje mě, že tady melete o Bondovce, že nemusí mít žádnej děj, momenty umírajícího exagenta ... slabota .. pomsta za znásilnění a vyvraždění rodiny .. ta holka to zahrála dost chabě .. mělo tam být něco trochu retrospektivně aby člověk fandil tomu děvčeti .. jinak hodnotit si může každý jak chce, já mu to neberu a i sem to zmiňoval, Forster mě po skvělém Lovci draků zklamal, počítám, že tu měl svázanější ruce .. a předloha asi za moc nestála, vás fakt vzalo za srdce těch pár kapajících kohoutků ze kterých už netekla voda? .. momenty umírajícího exagenta jsem již probral .. jen sem chtěl trochu lidi donutit se zamyslet nad svým rozplýváním se .. film za pět hvězdiček a je jedno jestli akci romanťák drama krimi atd je takový, co bych nejradši viděl ještě jednou hned po prvním zhlédnutí.. kdybych to vzal konkrétně tak na stejné bodové úrovni je třeba akční film Zastav a nepřežiješ .. chybičky tam byly ale těžkej mazec akce muzika děj .. a tendle Bond se tomu vyrovná jedině akcí .. a to je slabý .. myslete si co chcete hodnoťte si jak chcete, ale pokud cítím, že hodnocení je neobjektivní tak mě to naštve .. vím že to Bond má těžký . už jede třetí desítka a herců se vystřídalo habaděj, co se týče Craiga, sem sto a jedna pro něj třeba v porovnání s panákem typu Brosnana .. jenže sory ale tendle film nemá děj .. příběh se vytratí okamžitě po skouknutí, slabší a v tom se shodnu se spoustou názorů zde uvedených než předchozí díl .. tak s těma pěti hvězdama se děte.. ale klidně si je tomu dejte, jen se pak nerozčilujte, když vás někdo upozorní, že při hodnocení je minimálně potřeba aspoň srovnávat .. né si vyčistit hlavu a buchnout tam pětku .. ještě doufám, že podobně jako já už jsem párkrát učinil, se vrátíte zpátky a přehodnotíte své známkování .. PEACE :-)

Němi (hodnocení, recenze)

Cetl jsem, ze Connery by si rad zahral v bondovce zaporaka, ale nemam tuseni, jak stara informace to byla.

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Dudek: Tak když nevzal ani roli v Indianu Jonesovi, což teda hodně znamená, pochybuji že by vzal i Bonda :-( Moore se mi zdá už moc starej na záporáka a to s Brosmanem jsem myslel tak, že on si svého Bonda hrozně zamiloval a na tvůrce se naštval, když mu řekli, že na Casino Royale je už moc starej, takže pochybuju že by šel hrát něco jinýho než 007 :-D

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

arachneuss: To že Connery nehraje se může klidně změnit, Moore je pořád svižnej - nechci aby běhal po zdech, klidně tomu může jen velet jako Green ;) - dokázal to nedávno v Alias, o Daltonovi nic nevím a Brosnan by si po natáčení skočil na manikůru a bylo by ;)

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Tak Connery nehraje, Moore je už moc starej, Dalton by na moc nebyl a Brosman by to asi nepřežil :-D

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

Hlavně už by to chtělo splnit můj sen a dát do role záporáka nějakého exbonda (Dalton, Connery nebo klidně i ten Brosnan).

Kanibal

Kanibal (hodnocení, recenze)

Zdá se, že místní provokatér Ještěžiju nepochopil základní podstatu hodnocení: je to zábava. Každý hledá to svoje nebo v tom ještě lepším případě přistoupí na styl zábavy, který v díle chtěli promítnout tvůrci. Někdo hledá akci, někdo romanci či komedii a někdo to rád protřepané ale nemíchané. A ti šťastnější jsou velkorysí a nechají druhému jeho názor.

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

...s knižní předlohou moc ne, protože na konci odpustil Vesper což vede k potlačení toho, co tvůrci při restartu vyzdvihovali. Jinak já jsem rád kam Bond směřuje, ale QoS pro mě bylo zklamáním po výborném CR. Ještě chtěli snadno vymačkat z CR peníze a proto je QoS pro někoho tak slabé

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Ty si taky chytrej viď Ještěžiju ? Jinak nic proti, ale to bě se bondovat "vendetta" za Vesper nelíbila ? Že tam nebyli dojemné scény ? A co třeba ta s Mathisem v letadle nebo po přestřelce s policajty ? Navíc, soudit člověka podle pár komentů... Taky jsem dal Dnu nezávistlosti 5 hvězd a to děj je upřímně absurdní, ale v daném žándru je to bomba. Bond má zkrátka nový směr, směr budoucnosti. Nemůžeme stále očekávat, že se na něj pohrdnou komunisti a on bude všechno řezat hodinkama s vodotryskem.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

ještěžiju : Za prvé, prázdná troska jsem, když nemám vlastní názor a ten já mám. Za druhé, ty troubo, jsem jasně napsal, že jsem ho hodnotil jako akční snímek. Asi jsi nekoukal na můj Top 10, ale pochybuju, že třeba Faunův labyrint, nebo Vykopení z věznice Shawshank jsou akční snímky. Ale když vím, že Bond má být akční, takže až budu chtít Oscarové herecké výkony, pustim si Titanik, až budu chtít bejt dojatej, pustím si A moment to remember, až budu chtít dějově parádní snímek, pustím si Úhel pohledu, a až budu chtít akci pustím si Quantum of Solace. Prázdná schránka je ten, kdo potopí technicky výbornej film, protože čekal pohádku o Popelce. Veselý Vánoce

ještěžiju (hodnocení, recenze)

to Tony.ts: Jestli nemusíš mít u filmu žádný děj, tak seš jen prázdná lidská troska, která primárně funguje jen na reflexy, což je v tomto filmu akce, ta je za pět hvězdiček, ale zbytek se nevytáhne na víc než 1 hvězdičku, herecké výkony jedna, absolutně mě nedojala žádná ze scén, zcela slabé herecké výkony, zvraty v ději jsou okamžitě smazány dalším postupem Bonda, dneska je to už jen o dobrém mobilu potažmo i-podu s pohodovým internetovým přístupem .. slabší návštěvnost kin je odpovědí za vše, diváci si uvědomili, že film není jen o trikách a akci, co děj ? Vypadá to, že je tu spousta lidí, co si raději nalhávají než aby přiznali jakési rozčarování nad chabým příběhem, myslete si co chcete .. ale tady se filmařům do zadku neleze, ale hodnotí se film ze všech stran ané já su z těch akcí ve filmu potento, tak je to na pět hvězdiček .. pomazat někomu hubu pozlátkem, to dnes umí každej :-(

Němi (hodnocení, recenze)

Chteji se ocividne drzet co nejvice to jde reality, takze pokud producenti maji krapet soudnost (jak se mi zda, tak maji), tak na Baye, Emmericha a Bekmambekova nikdy nedojde. Dikybohu za to.

Mary19

Mary19 (hodnocení, recenze)

Rozpočet QoS činí "pouze" 200 mega...Jinak CR a poté QoS stvořily velmi kvalitní základ pro vznik toho pravého Bonda, tedy tak jak ho všichni známe... Myslím, že se v příštím díle dočkáme nejen Moneypenny a Q, ale i dalších hlášek a charakteristických věcí, které k Bondovi neodmyslitelně patří (to potvrdil i samotný Daniel Craig)... Ale to, že 007 je "špinavější" a surovější osobně doufám, že zůstane.

Arachneuss (hodnocení, recenze)

No tak myslím že Wanted je charakterově, příběhově a akčně úplně jinde než např. Den nezávislosti... ale tak to patří jinam. Jen jsem poukazoval na to, že pokud se tvůrci hodlají držet akční linie filmů, tak by byl Bekmambekov nejlepší volba. Sice nemá na psychiku Forstera, který tam dal hodně scén, jenž opravdu patří spíše do dramatu, ale zase akčně by ho troufnul. Navíc vždy budem potřebovat popcornové režiséry jako je Bay, Emmerich a možná Bekmambekovm, i když ten tedy dokáže ty postavy mnohem lépe rozvinout. K Bondovi možná nesedne, ale tak kdo jiný kromě Cambella by se na to hodil ?

Němi (hodnocení, recenze)

arachneuss: Proboha, Bekmambetovi NE! Dalsi Wanted bych neprezil... Mel tocit, kdyz tu byl Brosnan, k tomu by to sedlo. Fuj. Jen ne toho kazacha, z nej stejnak bude jen dalsi Emmerich.

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Já říkám, počkejme si na další díl, kde se snad objeví, pro fanoušky staších bondů, superinteligentní Q. Jinak QoS se nesmí srovnávat s Bournem. Bourn je naprosto odlišný a má svůj vlastní svět. To, že se akce Bournovi podobá, automaticky neznamená že ho kopíruje. Navíc ty Bondovy slzy jsou k nezaplacení :-D

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Sonnery: Od Bourna? No je pravda, že Bourn byl lepší. V každém díle, i když přímo navazoval se odkrýval zamotaný příběh. U QoS se poupátko jen lehce poodevřelo a vsadilo na parádní akci. Pokud jde o mě, vsadili správně

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

Tony.cs: právěže můžeme...Bond přece není jenom akční film! Právě téměř pohádový příběh, promyšlené chraktery postav a sám Bond se svým šarmem - to jsou ingredience (propracované do mrtě), které bondovky odlišovali od jiných filmů...ale dneska (tím myslím i Brosnanovky)? Na příběh serou, místo něj do filmu vloží spousty akčních scén, Bond už není šarmantní a holky nesvádí vyloženě jenom šoustá. Automaticky se tam vloží nějaký to pěkný auto apod. Ale v čem se to liší např. do Brourna? Od 24 hodin? V rozpočtu? CR mě nadchlo svým příběhem, charakterem postav i dějovou linií. Bylo to promakaný jako za starejch časů...QoS mi bohužel připadá jako nějaká dvojka velikého hitu, ze kterého chtěli ještě vykřesat pár peněz....

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter