Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Diskuze

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

"Rozstříhán na milion záběrů" O to více to je adrenalinové a pracuje to s lidským podvědomím. Navíc... Craig je cool a člověk mu více uvěří tu akci, než tlustému Piercovi.

Sonnery (hodnocení, recenze)

Granade: "na Brosnnanovi výkony už asi nikdo nedosáhne" no je pravda, že po něm už nikdo ze skály do padajícího letadla neskákal :-D

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Granade: máš zvrácenej vkus. Brosnan byl jen panák v obleku oproti Craigovu Bondovi :-D

Granade

Granade (hodnocení, recenze)

Craig že je nejlepší bond, docela jste mě pobavili :D oba filmy sním ve mě vřela agrese...je to hroznej nesympaťák a lama..bondovka sním je spíš taková parodie. Snaží se být drsný bez žádného výrazu v obličeji a to je na něm nejvtipnější...na Brosnnanovi výkony už asi nikdo nedosáhne.. a k filmu: Na bondovkách máme asi všichni nejradši akci, proto nepochopím proč jsou zde akční scény rozstříhány na milion záběrů, který se prolínají v řádech nanosekund,jak si pak mám užít alespoň to jediný co by mohlo být jinak na tomto snímku zajímavého když už nemá žádnou pořádnou zápletku,...jsem silně znechucen...

Sonnery:
No jeste ze tak. Sablona Connery je dobra jen pro Conneryho. U ostatnich to bylo spis komicke. Co se tyce Lazenbyho, ten byl takovy nemastny neslany, snad proto si jako Bond moc polivcicku neohral.

Sonnery (hodnocení, recenze)

drexik: ale to je jen díky tomu, že hraje v restartu série. Proto se mohl vymanit ze šablony jakou vytvořil Connery. A pokud jde o tu komksovou postavu, tak Lazenby byl taky takovej lidstejsi Bond

drexik (hodnocení, recenze)

Bondove pred Craigem hrali hlavne na sarm a umelou noblesu s jakou zvladnou kazdou situaci. Daniel tyto neduhy nastesti nema, je mnohem vic primocarejsi a hlavne v jeho podani je bond clovek a ne komiksovy hrdina.

Sonnery (hodnocení, recenze)

arachneuss: já se jasně přikláním k prvním 6 bondovkám, prvním třem Moorovkám, Daltonovce V dechu života a ke CR. Navíc potom k celé knižní serii, třem komiksům a jednomu plakátu ;-) Němi: Connery a Craig stejni nejsou, pac jejich "Bondi" maji uplne odlisny charakter...Samosebou jsou v tom oba jednoznacne nejlepsi

Tak Connery byl Bond ze stare skoly. Ale je fakt ze mel svoje kouzlo

drexik (hodnocení, recenze)

Casino Royale se mi libilo vic, to vsak nic nemeni na tom, ze Craig je nejlepsi bond.

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

:-D Good, ale já měl spíše na mysli, zda-li se přikláníš k blokbusterům před CR nebo knižní předloze.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Casino sem viděl samozřejmě, ale už si ho moc nepamatuju :) asi si ho budu muset pustit, jako základ filmu sem pochopil, ale prostě to bylo takový divný, nvm proč xD

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

nepochopil??? Buď jsi neviděl Casino Royale, nebo s tebou něco není v pořádku

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Nvm, bylo to takový divný a hlavně sem to vůbec nepochopil, takže jenom 3*

VelKejKing

VelKejKing (hodnocení, recenze)

Další pokračování agenta 007 se vydařilo. Musím přiznat, že ještě než jsem si film pustil, čekal jsem maličko víc. Zejména příběh mi tentokráte přišel trošku jiný, než jsem čekal a myslím, že na Casino Royale mohl v tomto ohledu navázat důstojněji. Ale přece jenom se mi tahle akcí nabitá bondovka velice líbila a mých 80% si právem zasloužila ;)

AnimeFan

AnimeFan (hodnocení, recenze)

Džejms Bond je zpátky! Stejně ubohej, stejně trapnej a stejně kokotí.

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter