Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

cyberMythius

Nudné, nesrozumitelné. Kdyby se hlavní hrdina nepředstavoval Bond, James Bond, tak bych v tom ani ten duch bondovky nijak necítil. 50% ()

chosan

Sice pokračování Casina Royal ale každopádně na svůj první díl to nemá ale i tak je to řádná jízda za 85%. ()

croftak

Jednoznačně horší bondovka s Craigem nežli "casino royale". Naprosto uvařené s vody co se obsahové části týče. Po technické stránce pár dobrých záběrů se sice najde, ale toť vše. ()

Petro

Tak napřed - Bondovky koukám s takovým sentimentálním pocitem pro nadnesené pobavení a pět hvězdiček si nechávám pro srdcovy filmy, pro ty nej. Takže dávám čtyři. Ovšem - tahle Bondovka moc hezky navazuje na tradici avšak ve velice moderním střihu a pěkně svižně. Tenhle svět se už s ničím moc nemaže a Bond to stíhá. Dobrá podívaná. Do té kategorie 4/5. ()

JimWalker007

Zmrvený druhý polčas po skvele rozohratom Casine Royale. Neprehľadne zostrihané akčné scény, béčkoví záporáci a spzrnené symboly značky 007. Po filme nezostala scéna, na ktorú sa dá spomínať.... Možno len to hojdanie na lanách. ()

Spike86

Pro mě lehce menší nuda než Casino Royale. A to hlavně díky kratší stopáži, takže zde nejsou prakticky žádná hluchá místa. Akce je poměrně dost, scény jsou efektně natočeny, ale ta úvodní honička byla už díky zběsilému střihu ultra nepřehledná. Jinak to nic extra zapamatováníhodného není. 71% ()

Paladinno

"bondovka" je tak trochu filmová kategorie sama pro sebe...člověk dopředu přesně ví,co má očekávat,ať už je to krásná bondgirl,luxusní auta a prostředí či jedinečný arcipadouch.Quantum of Solace je další výborně řemeslně odvedená práce v této kategorii,nabízí kvalitní zábavu a přesně to,co se od něj očekává,jenže nic víc. Po výborně našlápnutém Casinu Royale trochu škoda... ()

xxxdvorixxx

Současný Bond, akční scény nejsou megalomanské, ale ty v první půlce určitě na můj vkus výborné. Je vtipný, stylový, ostřejší a hlavně upřímnější. Jsem potěšený :) ()

Johnlaw

Tohle není Bond jak ho všichni známe. Kam zmizely vylepšená auta, hodinky, mobily a další vychytávky ???. Když jsem ho shlédnul neřekl jsem si, "Ano Bondovka jak má být " ale řekl jsem si "Jen další akční film kterých je na světě mnoho". Těma vychytávkama byl Bond jedinečnej a díky tomu ho všichni poznaly. Takže nedávám "odpad" jak byste možná čekaly ale dávám dvě ** za herecké obsazení. Olga Kurylenko se jako bondgirl vykreslila velice dobře, stejně tak Daniel Craig který tak trochu zachránil tento film od pohromy ale na to aby tento film vylétl do hvězdných výšin to zase není. ()

Agent24

Quantum určitě nemá na předchozí Casino, ale i tak je to akční jízda. Opět parádní Craig jak se žene za pomstou. Klidně to mohlo být delší. Nezlobil bych se. Rychle to uteklo a po druhé jsem se u pana Bonda nenudil. Tak nějak se z příchodem Craiga změnil Bond trošičku v Jacka Bauera a to se mi moc líbí. ()

Decim28

Filmařsky dokonalé, dějově bohužel ne. Nějak mi chyběla jakás takás Bondovská atmosféra. A kam sakra zmizela "barrel shot"? Proč až na konec?! Ale po Casinu nutné zklamání... 55% ()

dauby

Akční scény jsou dobře natočené a Olga Kurylenko je opravdu nádherná. Ale jinak? Žádná myšlenka, žádný vtip, žádná humorná nadsázka - tohle že má být James Bond? A scénář, ten je přímo ubohý. Působí to na mě dojmem, že se to natočilo jenom proto, aby se to natočilo. Určitě jedna z nejhoších bondovek vůbec. ()

Unrealik

Nejprve jsem viděl Skyfall, až potom Quantum of Solace. Quantum není vyloženě špatný film, ale právě třeba Skyfall je holt výrazně lepší. Takže solidní 3 hvězdičky. ()

sha.piro

Casino Royale byla pocitově mnohem lepší a napínavější záležitost. I lépe poskládaná. Quantum of Solace je jen nudné pokračování, které ani nemuselo vůbec vzniknout. ()

Pacas

Myslel jsem že to bude Brosnan ale Craig je zatím best Bond. Jeden výraz, jedna tvář. Ze všeho vyklouzne s dokonalostí, ladností a neskonalou logikou. ()

klaranapoli

O-ou. Tak tohle se nepovedlo :( Mám tyhle Bondovky fakt ráda. Casino i Skyfall byli skvělé, ale u tohohle jsem se mohla ukousat nudou. Strašný, už nikdy víc. ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter