Reklama

Reklama

Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (388)

Bauer 

všechny recenze uživatele

Rob Schneider už byl Zvíře, dokonce byl i teenagerka a teď je to borec na bojové umění, který se snaží zákazat znasilňování ve věznici. Tahle role mu vyloženě nesedla, protože není vtipný. Myslím, že je to komik. Sice slabší komik, ale pořád komik, takže by měl být alespoň trošku vtipný. Tady není vůbec vtipný. Žádný hlášky a ani žádné ksichty. Jen se tváří vážně, keca nesmysli a sem tam si kopne, nebo si udělá nindžaky z mýdla (nebo co to bylo). David Carradine si dělal akorát tak srandu sám ze sebe a jeho tréninková metoda byla docela zábavná. Mám rád filmy ve vězení, ať jde o jakýkoliv žánr. Thriller, drama a nebo i akční! Ale komedie nějak k vězení nesednou. Hurá do basy byl taky nehorázný bullshit, ale je pravda, že Ten Největší je trošku lepší. Jen má debilně tupé dialogy. Kdyby byl film němý, tak by to možná bylo lepší, protože ty kecy o znásilňování a o přátelství různých vězeňských gangů jsou hrozné. Režijní debut Roba Schneidera se moc nepovedl a doufám, že i on sám si to uvědomí a vykašle se na to. Jelikož by se měl držet toho průmerného herectví a hrát v bláznivých komediích! ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Zdejší procenta by čistě teoreticky mohla odpovídat, kdyby se vyškrtlo intro s outrem. Tím by zbyla jen vězeňská část, a ta je sama o sobě vcelku solidní parodií na slavnější kamarády. Bohužel však, Jennifer Morrison působí tak stupidně, až z toho přestává být sexy (což je zrovna v jejím případě velký kumšt!), a Mistr David Carradine? Ano ano, to byl ten šedý oblak nikotinového dýmu. Pokud jste ho nezahlédli, nezoufejte. K uzoufání totiž bylo jej vidět, jak ze sebe dělá blbečka. Abych ale komentář zakončil pozitivně; jde o jeden ze dvou nejlepších režisérských počinů Roba Schneidera! ;-) ()

Reklama

Wysch 

všechny recenze uživatele

Eh, koukatelnej Schneider nejen v hlavní roli, ale i za kamerou. Příběh vycucanej z prstu, spíš parodie než cokoliv jinýho, občas spíš vulgární humor, ale ve výsledku je Big Stan prostě koukatelnej film. A protože Jennifer Morrison je v něm opravdu opravdu koukatelná, nahodím subjektivní tři hvězdy. [TV, dab] ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Roba Schneidera a jeho perfektní kousky třeba v Deuce Bigalow jsem si hodně oblíbila. Naštěstí to není "humor" jaký má v oblibě Jim Carrey, kterého prostě nemůžu vidět ani z rychlíku ale je to humor co neurazí, je vkusný i když vypadá, že není a vyvolá alespoň úsměv, když ne salvy smíchu. Tenhle film se mi líbil především kvůli němu a Jenn Morrison. Kdyby se takhle žilo v každé věznici tak bych tam také chtěla být :-D. Škoda, že u každého filmu s Robem je velmi předvídatelný konec ale i přesto to u mě patří k humorným filmům číslo jedna. Díky tomuto filmu jsem uskutečnila pokus a ten spočíval v tom, že jsem si pustila novu kde to jelo a vypnula zvuk samozřejmě jsem nově nechala náskok tak deset minut aby to bylo fér a pustila jsem si v notebooku tento film...a výsledek - byla jsem po předu VÍCE NEŽ 30 MINUT! Tak to jen tak pro upřesnění jak skvěle nám lidem vymývaj mozky reklamama. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Pane, vy naozaj znásilňujete chlapov?“ –„Neschvaľujem to, ale občas to robím.“ Čakal som presne takúto hovadinu, takže spokojnosť. Pripadalo mi to ako spin-off výbornej (o 2 roky staršej) sandlerovky ZA MREŽAMI. V nej sa Rob Schneider mihol ako väzeň, ktorý všetkým navrhne, aby po zápase išli do spŕch a navzájom sa tam znásilňovali. K rečiam o spin-offe ma - okrem buranského humoru a Roba - vedie tiež väzenské prostredie, obrovský jemný Afroameričan Bob Sapp a podozrivo podobná/rovnaká zápletka (namysleného hajzlika život v base naučí hodnotám, tajná dohoda so zlým riaditeľom väznice však všetko skomplikuje). ZA MREŽAMI bola v mojich očiach nálož prvotriednych akčných scén, výborných hereckých výkonov a scenára, ktorý obsahoval ako vtipy, tak pasáže na zamyslenie. KUNG-FU FRAJER je len blbosť, ošľahnutá cez kopirák, ktorá ma bavila len preto, že som potreboval vypnúť pri zúfalo odpočinkovej záchodovej komédii, kde sú scény plné homosexuálnych vibrátorov, drastických hlášok („Ešte raz a tú bradavku ti odkrútim.“) a rečí o tom, či je správne sa vo väzení znásilňovať, alebo by sa mali znásilňovať len pedofilovia (prípadne homosexuáli, lebo tí vraj budú radi a v takom prípade na tom nie je nič nemorálne). Keď sa pridal David Carradine (opakujúci rolu z KILL BILL), bol som ako-tak spokojný. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (11)

  • Od začátku filmu je známo, že Sten (Rob Schneider) má na hýždích hrozivé tetování. Ve scénách ve sprše ve věznici po něm však není stopy. (Sign)
  • Väzenské scény boli natočené v zatvorenom ženskom väzení v Stocktone. (Mihail123)
  • Matka Roba Schneidera sa objavila vo filme. (Mihail123)

Reklama

Reklama