_Rebeka_

Opět jeden strašný příběh ze skutečného života. Skoro celou druhou polovinu filmu jsem trpěla se Sylvií a nechápala jsem, jak se něco takového mohlo stát. Takový ten typ filmu, kde chcete pomoci, chcete zasáhnout, ale nemůžete, až vás to rozčiluje. Opět výborný výkon Ellen Page. ()

Mark1983

Dávám čtyři hvězdičky,protože je to natočené fakt profersionálně,co se týče utrpení té holky,ale na druhou stranu se jedná o smutný film o velké bezmocnosti,kterou nikdo nezastavil. ()

lvi_psouk

Při sledování filmu se mi otvírala kudla v kapse. Při představě takových zvěrstev se ve mně vždy začne vařit krev. Jak Ellen Page, tak Catherine Keener zahráli bravurně; vlastně jen díky nim je to na 100 %. ()

Rozmarýna

Ještě celé odpoledne po shlédnutí filmu jsem se cítila strašně. Protože jsem věděla, že je to podle skutečné události, strašně jsem to prožívala a přála jsem si, ať už film skončí. Ty rodiče bych odsoudila taky aspoň na 5 let do kriminálu. Sestra Jennie mě strašně štvala. ()

Pan_Sady

Zločin, který páchala matka s dětmi. S podivem zůstává jak je možné, že týrání probíhalo tak dlouho a nikdo neprojevil dostatečnou lítost. Asi první film, kde se vyskytuje dětská krutost. ()

JanFit

Stres, zoufalost, vztek... Vezte, ze tento film ve vas nezanecha zadne pozitivni emoce - to je sila tohoto dila, byt velice frustrujicim zpusobem (dopadem) ()

polono

Ještě teď ten film rozdýchávám. Emociálně mě to odrovnalo, měla jsem sto chutí ji pomoci. Ellen Page hrála skvěle. ()

Bobinov

Po celou dobu sledování filmu, jsem měla nepříjemný až úzkostný pocit. A úzkosti jsem se nezbavila ani po skončení filmu. Film je velmi reálně natočen a herecký koncert Ellen Page to jen podtrhuje. Nějak se mi nepodařilo pochopit rodiče týrané dívky, za to dávám o hvězdičku méně. Víckrát ho vidět nemusím. ()

Kontrust

Tak tenhle film mě dostal, kdybych ho hodnotila: herecký výkon hl. postav ****** skvělé...Ellen Page, Catherine Keener děj * - psychicky jsem to nesnesla, týrání dítěte..hnus film bych doporučila jedině nějakému nepříteli, at se zgrcá a psychicky zhroutí. nechci zkazit reputaci scenaristy, režiséra ani herců a hereček, proto nehodnotim ()

stephenking

O případ jsem se dost zajímala, už od doby, když jsem o něm poprvé slyšela. Film mě opravdu nezklamal. Moc se mi líbí Silviino přemýšlení. Jen, že z toho ty malí holčičky, který jí taky mučili vyvázli dost dobře, což mě fakt naštvalo, ale to už není chyba filmu, ale reality:) ()

tribican

Musím se přiznat, že jsem stejně jako řada dalších komentujících očekával více zobrazení násilí. Každopádně jde o silné drama, které navíc zachycuje skutečný případ. Ellen Page byla ve své roli opravdu výborná, stejně jako představitelka nejstarší dcery. Závěr filmu byl pro mě poněkud překvapivý, ač logický. 80 % ()

mERRth

Sledovat tento film bylo i na mě docela silné kafe. Místama jsem jen vrtěl hlavou a přemýšlel, jak je vůbec možné, aby se na jednom místě ocitlo tolik bezcitných a neuvědomilých vrahů. Parádně natočené i zahrané, proto si ode mě tento film nic jiného, než plný počet nezaslouží. ()

Pokri

Nesporne verné zrekonštruovanie známeho prípadu, ktorému by však neublížilo explicitnejšie zobrazenie násilia. Práca so psychikou postáv aj herecké výkony výborné, no v tomto prípade by zatlačenie na pílu neuškodilo, keďže o samoúčelnosti násilia by nemohlo byť reči. Aj keď treba uznať, že aj tu bolo niekoľko silných scén, ktoré zabrnkali na nervy. ()

Grossing

Po shlédnutí tohoto filmu jsem se cítila jako po několika úderech do žaludku ještě několik hodin. Otřesný příběh nevinné dívky utýrané k smrti. ()

Awer

Strašný. Hnusný. Psycho. Velmi slušně natočený a důležitý. Komentáře jako Malarkey jsou velmi znepokojivé. Čirý existencialismus, když se člověk střetává s tím, že ho tohle není schopné šokovat a chce něco víc. Myslím, že to dobře ukazuje, že dnes nežijeme v o moc zdravější společnosti. Můj názor naopak je, že by bývalo velmi odvážné a zajímavé natočit to ještě víc podle reality. Nechat Sylvii šířit tu jednu lež, co jsem na wiki vyčetl. Nechat Paulu být při těle. Nechat toho jednoho aspoň trochu concerned citizena ohlásit, co se děje. (A taky se to dalo naopak "stereotypně" víc rozjet přes postavu Stephanie, o které wiki říká, že byla jediná trochu při smyslech a schopná protestu.) Protože ty věci se reálně děly a dějí a dějí se ve velmi nejasné, rozmazané realitě. Nemusíte být čistí jako lilie, abyste byli oběť. Nejsou všichni hubení a koukatelní (ten film je esteticky učesaný, není tam postava, na kterou by se vám nekoukalo úplně dobře co do vzhledu). Každopádně kudos těm, co tyhle věci, zpravidla za mizerný plat, řeší. Když jsem koukal na tohle, říkal jsem si, že to bych teda faaakt nedal. ()

NikiVai

Lidská zvrácenost v její ryzí podobě. Film je hezky zpracovaný, pokud se tedy u podobného tématu dá mluvit o něčem hezkém. Myslím to tak, že samotného trýznění je divákovi dávkováno tak akorát, aby to unesly i slabší povahy. Na tomto otřesném případu je i dobře ukázáno, jak funguje davový fanatismus, viz děti, které týrají, protože to vidí u druhých a je jim to umožněno. ()