V dávných dobách vznikla říše zvaná Persie. Její král byl mocný i moudrý a v místech, která dobyla jeho vojska, vždy nastolil pořádek. Měl dva syny, v očích boha však nebyla jeho královská rodina úplná, proto adoptoval chudého sirotka Dastana, který se stal jeho třetím synem - bez nároku na korunu, protože nebyl vznešeného rodu. O mnoho let později se všichni královi synové účastnili válečného tažení. Přes králův zákaz útočit na posvátné město Alamút princové dají na radu králova bratra a zahájí boj. Město je dobyto, princezna Tamina , strážkyně města, je uvězněna a bratři získávají tajemnou dýku, která může svého majitele přenášet v čase. I když krále útok na posvátné město rozhněvá, nakonec se vydá do Alamútu, aby se syny a bratrem oslavil válečný triumf. Ještě téhož dne je otráven a vina padne na Dastana. Aby princ očistil své jméno a našel skutečného vraha, musí rychle uprchnout. Společně s ním utíká i princezna Tamina... (TV Nova)

Diskuze

Arbiter (hodnocení, recenze)

nejlepší je bejt poznamenanej, ale před delší dobou, to má pak člověk jenom mlhavou představu, ale pořád si pamatuje, že je velkej fanda :-) daEmoNickY: nechápu tyhle magory :-)

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

ane bejt nepostižen hrou je asi lepší, automaticky to s hrou hned srovnáváš, což ale asi logický.....ten úplnej začátek trajleru mi silně připoměl Assassins Creed.

Ellesime

Ellesime (hodnocení, recenze)

Já se těším, a trailer se mi líbil, páč nejsem vůbec poznamenaná hrou, což je možná dobře, jak vás tak tady ,,poslouchám" :)

sonnak

sonnak (hodnocení, recenze)

Tak tohle bohužel vypadá podobně jako Piráti, což není dobrá zpráva. Druhá půlka traileru s tou pěknou muzikou ale dobře jede, jen škoda, že to nedostal do rukou někdo šikovnější. Rkovej Snyder by byl opravdu boží, ale tak třeba příště. A ty pubertální vtípky do toho, on ten Princ bude asi trochu nedomrlý hovádko a ne ultrabijec, což jsem nečekal, za to jsem celkem rád.

Bart16

Bart16 (hodnocení, recenze)

Já se teda těším moc,Jerry umí pořád dělat dobrý filmy,navíc film je přístupný až od 12,takže to nebude naštěstí až taková pohádka pro děti,podle mě zatím největší adept na hit roku.Když teda nepočítám zakončení Harryho.

Arbiter (hodnocení, recenze)

daEmoNickY: To mi příjde jako dost cíleně vyhledávaný propojení... to bys pak viděl emo skoro ve všem.. ale tak každej to vidí jinak

(hodnocení, recenze)

tak takhle nadupanej trailer sem necekal ani ja

Respex

Respex (hodnocení, recenze)

Jake Gyllenhall se tam podle mě hodí skvěle a přeci jen je to jistá herecká kvalita :) a takový Ben Kingsley.... :) kdybych si měl vstadit, tak film překvapí, ale je to čistě jen tip... koukejte na Avatar... po prvním traileru bylo dost skeptiků... ale po patnácti minutovém nářezu v kině nikdo neřekl ani slovo :)

daEmoNickY

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

Arbiter: K emu se série dopracovává postupně. Princ chce vrátit čas (1), pronásleduje ho vinna, je posedlý smrtí (2) a nosí černé oční stíny. Bojovat sám se sebou je ok, ale s pásem žiletek? Kterým se navíc řezal ... po celém těle! (3) Když odděláš kouzelné předměty máš emo-story, když je tam necháš můžeš prodávat děckám. Naštěstí se z toho Princ dostane když pozná tu uvřeštěnou krávu.

Rocky88

Rocky88 (hodnocení, recenze)

Při tom kamerovym obletu Prince, jak stojí na tý věžičce - jako první mě napadlo "opravdu to netočí Bay?"...Ale rozhled parádní-jak v Assasins´ Creed :) .... Jinak jsem si myslel, že to bude větší nášup, trailer mě zatím moc nenavnadil.

Arbiter (hodnocení, recenze)

:-) Já se za svojí naivitu nestydim. Nečekal jsem od toho nic a nic nečekám ani teď, jak ve smyslu ani tak ani tak. Ale doufat můžu, ne :-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

on od toho někdo očekával víc než akční řežbu? A co to bylo, s prominutím, za naivní chlapce?

Arbiter (hodnocení, recenze)

Vy ste mi za dobu týhle diskuze úplně zkazili jakýkoliv pozitivní očekávání, který ve mě po shlédnutí traileru zbyly! :-D dík teda... daEmoNickY: III. díl Emo? Kde?

daEmoNickY

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

A pro koho je cílená předloha? První díl - pro děcka - ok. Druhej - goth. Třetí - emo! Co nahustí do filmu radši nechci pomyslet.

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Chermy: Vždyť vše co jsi vyjmenoval, kromě Star Treku, jsou děsné sra*ky (zapomněl si na Transformers). Taková kritika nemůže být přece pro nikoho náročná, ani od tebe ani od kohokoliv jiného. :) To nejsou filmy, ale hollywoodské průjmy pro dorostence a menší, na které jsou takové kraviny cílené.

Chermy

Chermy (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: pro velkou spoustu lidí, je člověk jako já asi náročným kritikem. Ale já prostě nechápu, když někdo nevidí ten propastný rozdíl třeba mezi Star Trekem(11) a Terminatorem Salvation...skoro jsem si u Terminátora říkal, jestli někdo nevzal nějakému školáčkovi referát...a neřekl si...hele to je cool, to natočíme. Když jsem viděl trailer k Wolverinovi v koutku jsem se smál...z části mi bylo líto že to někdo zas takhle posral a ukázal to už v traileru.....i tak hromadě lidem to přišlo cool a jakože DOBRÝ.....bohužel po shlédnutí traileru k Princovi mám také stejný pocit jako u traileru Wolverina, nebo G.I. Joe....snad to nebude taková sračka...fakt jsem se těšil! Zatím zklamání

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Opravdu mě udivuje, jak se tady spousta lidí pozastavuje nad tím, že je to pro děcka.

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

Čekal jsem teda větší vizuální orgie, než slibuje trailer.

Spider-Man vs. Jake Gyllenhaal?

Spider-Man vs. Jake Gyllenhaal?

22.05.2018

Jake Gyllenhaal jako nový Batman?

Jake Gyllenhaal jako nový Batman?

16.11.2017

Možná jste zaznamenali, že si Ben Affleck není úplně jistý svým pokračováním v roli Batmana. V červenci sice na Comic-Conu tvrdil, jak je všechno super, všichni ale předpokládali, že chce jen… (více)

The Division verbuje Jakea Gyllenhaala

The Division verbuje Jakea Gyllenhaala

05.06.2016

Herní firma Ubisoft si po vzoru Marvelu založila vlastní filmovou pobočku, v níž hodlá převádět svoje největší značky do celovečerní podoby. Rozjezdem bude letošní Assassin's Creed, jemuž se upsal… (více)

Hollywoodští skladatelé v Praze

Hollywoodští skladatelé v Praze