Reklama

Reklama

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jj, tu scénu na začátku a s tím logem "Directed by McG" a ta hudba na maximu je fakt SUPER - teď sem ji pouštěl s reprákama na maximum a málem v celým městě pukly okna :-D Fakt nářez!

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mě kua sakra těší, že se tu najde někdo další, kdo to prožíval tak jako já ;-) Já sem napjatě seděl skoro celou tu dobu, co sem byl v kině!

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

BILI:JJ presne tak,uz jak sem videl ze leze za ten kulomet tak sem si rikal ze to bude silenej rachot

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Ještě doteď si pouštím část Opening, kde uspávají Marcuse. Když v kině úplně zbělalo plátno, hudba šla na maximum a objevilo se "Directed by MCG" tak jsem se telelil blahem. Nemluvě o začátku scény, kde Connor přepadává základnu. Přílet hlavice, výbuch a pak na jeden záběr tak krásná bitevní scéna a nato Baleův skok do propasti. Nádhera :-P

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jj, v rámci zvuku se mi taky líbily ty harvestři, ale mnohem více se mi páčili šestistovky, kteří místo mluvení tak nějak mručely, či jak tomu říkat a nej zvuk u mě měly mototerminátoři - takovej ten klasickej motorkovej, ten byl fakt dobrej :-)

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Já furt mám před očima tu scénu jak Bale vyleze z vrtulníku a tam sním hodí T-600 a potom se vyškrábe spět do vrtulníku a popadne těžký kulomet a šije to přímo do hlavy T-600tistovky :DD to byl rachot jak svina ve Velkém kině :DD

Thoughtless126

Thoughtless126 (hodnocení, recenze)

jj. taky bych šel ještě jednou... Ta atmosféra kino je skvělá. A zvuk co vydával ten obří robot byl v kině dokonalej :) . Doma to bylo takový normal :( ( i s domácím kinem v zádech :) )

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To já byl na filmu teda jen 2x, ale klidně bych šel ještě několikrát, kdyby to tu někde v mé blízkosti běželo ;-) Prostě si to doteď nemůžu vynachválit...!

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Najlepšia je aj tak scéna zničenia pojazdného žeriavu z trojky :D

palino3356

palino3356 (hodnocení, recenze)

Mna tento film bavil, Worthington bol skvely a ten digitalny Arnold, ked som ho videl prvykrat, bol som v nemom uzase, pre mna bol uveritelny, len mohol povedat aspon I will back.

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Když napíšu, že jsem na tom byl 3x v kině, jak hodně mne budete chtít ukamenovat ? :-D

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak já osobně sem byl s akčností TSka spokojenej ;-) Nej byl samozřejmě fight Marcus vs. T-800 -> kvůli tomu sem pročet celýho Marcuse na wikině, páč se mě zdál lepší jak samotná osmistovka :-D Jinak zbytek akce taky v poho a mě se líbily - honička s mototerminatory, střet s T-600... Pro mě paráda :-)

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

No to sice jo, ale takhle jsem to nemyslel. Jde o to, jak si s tím režisér poradí. U TS se mi nejvíc líbí ten závěrečnej boj (Marcus a John vs T-800). Tam bylo docela napětí a mělo to něco do sebe. Všechno předchozí sice ušlo, ale nechalo mě to naprosto chladným.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Ano, je fakt že režisér není jako režisér a někdo umí a někdo nee, ale na druhou stranu... Kdyby měla být čtyřka o5 jen o motorkách a kamionech, už by to o5 nebylo ono - bylo potřeba vyrukovat s něčím jiným! Dvojka a trojka byly taky plný nových věcí - dvojka si navíc vystačila s kamionem a motorkami, páč to přeci jen bylo v současnosti a trojka to samé, přesto sme se tam dočkali nových strojů. Salvation je už po Soudném Dni - takže se očekávalo, že se dočkáme zcela nových věcí a né jen motorek a kamionů, ne?

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Denver: Talent dělá mnohem víc než efekty. Tak pod to se podepisuji a také to marně od filmu vyžaduji.

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Já bych řekl, že pravda je někde uprostřed :-) Není to sračka, ale srovnání s jedničkou a dvojkou to nesnese. Podívej se, s čím vším musí McG vyrukovat, aby tě alespoň trošku ohromil. Cameron dokáže i z honičky vytěžit maximum. A nepotřebuje k tomu obří roboty a kdo ví co všechno. Stačí mu dvě motorky a kamion. Talent dělá mnohem víc než efekty.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Kein: No vidíš, já jsem velkej fanda Terminátoří ságy a Salvation se mi zrovna tak líbí, jako jednička a dvojka! Trojka je taky fajn, ale nemá to takový grády, jako Salvation... Skutečně nevidím nějaký extra vážný důvod, proč považovat TS za extra velkej shit - mototerminatoři, havestři, T-600  a hlavně Marcus jsou skutečná nej filmu...

Kein

Kein (hodnocení, recenze)

Každý, kdo má Terminátory rád, musí považovat tento paskvil za sračku. Ještě pořád mě rozesmívají scény kde Bale, nějakým záhádným způsobem dostane know-how na řízení terminátorkého bota co by motorky, a celkově akční nápad kdy z jednoho obrovského bota vyjedou termo-motorky je naprosto směšný a kýčovitý...a to je to nejmenší zlo na tomto filmu, ostatní zde bylo zmíněno už několikrát. O co víc jsem se těšil o to víc jsem se zklamal...

huligang

huligang (hodnocení, recenze)

davno ma v tejto diskusii nic nerozosmialo,ale prispevok podomnou je KVALITNY

lekr

lekr (hodnocení, recenze)

Líbí se mi jak se Salvation postupně snižuje procentové hodnocení....být červený si to fakt nezasloužilo!!!!

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

I kdybych to nebral jako první díl nové trilogie, tak sem taky film "zpracoval" a pochopil a nějakých nejasností sem si nebyl vědom... Beztak si myslím že většina lidí v tom hledá zlo úmyslně a čistě proto, že to nevypadá jako v T2 na začátku, nebo že je Connor v podání Banea moc divnej, Arnold moc počítačovej atd. - prostě samý hlouposti...

Související novinky

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin

19.06.2016

V pouhých 27 letech nás dnes opustil Anton Yelchin, jehož určitě znáte jako Chekova z posledních dvou filmových Star Treků. Yelchina při stále nevyřešené nehodě zabilo jeho vlastní auto, na premiéře… (více)

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Ze Sama Worthingtona (Avatar) měla být veliká hvězda, zatím to ale moc nevyšlo. Terminator Salvation se pokračování nedočkalo a Hněv titánů utnul Worthingtonův výlet k fantasy, načež se světoznámý… (více)

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Reklama

Reklama