Reklama

Reklama

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Kvalita stejna jako originalni DVD je jen vob na DVD9. Po netu se rozvaluje jen spousty R5 ripu, ktere k te kvalite maji hodne daleko. A je i jedno, jestli maji par giga, porad zdroj je na hovno. __ Ale chapu te, chtels nam tim osvetlit, ze uz nemas kino rip. Skvele.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Autor tím chtěl zřejmě říci, že to má jako přepálený DVDčko, nebo ne? Ale stejně tomu moc nerozumím, páč DVDčko jako takový ještě nevyšlo, tak by mě zajímalo, kde a odkud to stáhl :-D

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Korn.joker: A kde jsi sehnal origoš DVD, když se mám dojem prodává až někde od listopadu? :-O

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Jakkob: Ešte niečo :) Dočítal som sa na wikine že výrobci sa snažia vyrábať programy a elektroniku podporujúcu kontajner .mkv ktorý čim ďalej tým modernejší lebo je podobný .avi ibaže sa tam zmestí viac dát a plus aj priestorový zvuk. Takže to prehrám napr. na Media player classic ale na DVDplayeri asi nie :) Ďakujem za pozornosť xDD

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

S tím o čem tu diskutujete mám něco málo zkušeností - mám takhle vypálený AvPčka (prodloužený verze), The Thing a další filmy, ale pálím to v tom .mkv formátu a pak to pouštím na noutu ;-) Jinak by nebylo od věci přejít z5 k tématu TS, nemyslíte? :-)

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

arachneuss: Tak ale aj ja chcem cucať BluRayRipy :) Opýtaj sa potom kamoša odkial tahá ;-)

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

V matrošce se absolutně nevyznám, promiň. :-( Počkej si na DVD a nic nemusíš řešit :-D

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Normálně stahneš BluRayRip v avi formátu, okolo 2gb. Do toho pak přes nějaký program vypálíš titulky a to celý (třeba já mám plnou verzi AVS Converteru) vypálíš jako DVD film na disk.

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

arachneuss : A to ma normal avičko alebo čo? Ja mam teda zatial len sample no a ten je v hentom formate, dal som to na usb a v prehravaci to ani neukazalo ako video subor

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Kamarád teď začal stahovat BluRay ripy. Když se to dá na DVD tak kvalita velmi dobrá, lepší jak originální disk.

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

arachneuss: Takže niesom sám! xD

Btw pred chvílou som stiahol HDrip YEAR ONE a je to super obraz (a to je len rip) ale ide mi to len v compe. Je to nejaky divny format Matroska file. A v DVD prehravaci to nejde, je to v hajzlu nemyslite? :D

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Jakkob: To sa aj ja tešim DVD kvalitu zvuku. Asi si ho tiež kupim. A to vsetci mate Blu-ray prehravace? To neni fer :D

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

JohnRambo: Jn, DVDčko ještě nevyšlo (bohužel)... :-( Ale i s tím ripem to byl Zážitek s velkým Z! Divko si samozřejmě koupím a dokonce přemýšlím o Blu-rayku s tím mototerminatorem jako dárkem ;-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Je fakt, že někomu ten film musí uzrát, někomu se to líbí už teď a někomu se to nebude nelíbit ani za x a y let. To je fakt - a podle toho, jaký nesmysly tu lidé na TS plivou a které mu vyčítají bych řekl, že tu spousta lidí možná časem svůj postoj změní... ;-)

Kracken

Kracken (hodnocení, recenze)

Sice to sem moc nepatří ale jak se tu furt plije na TS tak musím říct, že včera jsem na nově viděl třetí díl a líbilo se mi to jak nikdy, jen mě samozřejmě sraly ty reklamy. Tím chci jen říct, že bych TS nechal tzv. uzrát a dal mu ještě šanci minimálně do příštího dílu nebo nejlépe do konce new trilogie :) čas dělá divy

Související novinky

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin

19.06.2016

V pouhých 27 letech nás dnes opustil Anton Yelchin, jehož určitě znáte jako Chekova z posledních dvou filmových Star Treků. Yelchina při stále nevyřešené nehodě zabilo jeho vlastní auto, na premiéře… (více)

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Ze Sama Worthingtona (Avatar) měla být veliká hvězda, zatím to ale moc nevyšlo. Terminator Salvation se pokračování nedočkalo a Hněv titánů utnul Worthingtonův výlet k fantasy, načež se světoznámý… (více)

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Reklama

Reklama