Reklama

Reklama

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

HoneyBunny

HoneyBunny (hodnocení, recenze)

Prosím, může mi někdo říct, co konkrétně měla ta rovnice, na které Michael Caine pracoval, po dokončení dělat? Já vím, že Coop poslat to info svojí dceři a ona ji dokončila, ale co konkrétně měla ta rovnice dělat? Možná to říkali na začátku filmu, ale já z těch posledních deseti minut byla docela zmatená. Připadalo mi, jako by několik minut vystříhali.

na příspěvěk reagoval jarkolar, HAL

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Tom Hardy

Tom Hardy (hodnocení, recenze)

Imho to bude rádo, když to zůstane na osmdesátce. Přestože se tu pár nadšenců postaralo o výborný hype, realitu nepřehluší ani to nejoptimističtější plácání rukama. Ten film totiž není ani pro fanoušky často zmiňovaného Kubricka. Jeho Odysea je podstatně jednodušší, pracuje s minimem akce v obrazu atd..

na příspěvěk reagoval sankacoffee

Coleator

Coleator (hodnocení, recenze)

SPOILER:

Zdálo se mi to, nebo když Murph namlouvala vzkaz o profesorovi, tak opravdu říkala něco trochu jiného, než potom viděli ve vesmíru?

 

Ostatní věci snad ani řešit nebudu... :D

na příspěvěk reagoval DJ Obelix

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nějak to padá po tý projekci. Je fakt, že něco jako nadšenej potlesk jsem tam nezaregistroval.

Earl_23

Earl_23 (hodnocení, recenze)

84%? :-/.. jeden z mých oblíbených uživatelů dal jenom dvě hvězdičky.. to se mi nějak nechce věřit, že bych ještě před návštěvou kina přehodnotil svoje očekávání. 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jsem tady taky něco vypotil, ale nerozumím tomu ani já sám :-) Bude to holt chtít vidět ještě jednou abych si to v tý palici trochu srovnal.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tom Hardy

Tak jsem to nemyslel. Potřeboval bych to dát znova, protože tu druhou půlku jsem moc nepobral a nestydím se to říct. Samozřejmě, že film roku to pro mě podle očekávání není, ale nakonec jsem spokojený. Čekal jsem to o dost slabší. Hlavně jsem se nenudil těch 160 minut mi fakt uteklo. Ani mi nepřišlo, že to bylo až tak dlouhý.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Tak třeba tam budou nějaké mladé štředoškolačky na seznámení. Budeš to zkoušet? A určitě respekt za to, že se nebojíš jít do kina sám.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Ty se nebojíš chodit sám do kina? Budeš si kupovat sebou do sálu jídlo? Kam si vybereš místo?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Krásný dobrý večer. Tak zítra to vypukne ve velkém. Co jsem se díval na sály v Plzni, tak moc rezervací není. Kdo na to zítra jde chlapi?

na příspěvěk reagoval Martin741

Související novinky

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Před deseti lety byl Matthew McConaughey na absolutním vrcholu. Hlavní role v nolanovce, která je jednou z nejlepších sci-fi poslední dekády. Za Klub poslední naděje vyfoukl DiCapriovi Oscara, navíc… (více)

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Režisér Christopher Nolan si za ty roky v Hollywoodu vypěstoval pověst tvůrce, který má pevnou vizi, přesně ví, čeho a jak dosáhnout, a málokdy se co se kvality týče splete. Navíc se mu několik let… (více)

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)

Reklama

Reklama