Reklama

Reklama

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

to je taky pravda :) Ale myslím si, že tam jde i o víc, kdyby mu šlo jen o peníze, nevěnoval by jenom Avatarovi takové obří množství energie a péče a neměl by tak obří mezery mezi filmy (jakkoliv jeho filmy vydělávají šílené množství peněz) :)

Mezitím vyvíjí družice, potápí se do nejhlubších příkopů, věnuje se ekologii a zdokonaluje filmové technologie, super člověk :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Charpy

Charpy (hodnocení, recenze)

překvapilo mě že už dávají Trailer v kinech sice první verzi, ale už ano (dnes Cinemacity před Strážcema galaxie))

na příspěvěk reagoval Pluto879, O0okamioo0O

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak jelikož chystá další tři díly, tak to asi nejsi moc šťastný.. Já bych taky byl možná raději, kdyby si zachoval jistou diverzitu, co se projektů týče, ale jelikož mě Avatar zcela pohltil a považuji ho za ultimátní dobrodružný blockbuster 21. století, tak nejsem ani tak příliš znechucený, spíše jen zvědavý. Jim je velmi renesanční člověk, věřím, že ví, co dělá.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Nevím no jde to prostě mimo mě, já se jenom snažím zjistit co je tak fenomenálního na některých fenoménech dnešní doby a jestli jsem fakt divnej když se mi to nelíbí :-)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Oprava I Cameron selže. Avatar je fail. A má to u mě momentálně tímhle filmem posraný i když Terminátora považuji za nejgeniálnější film všech dob.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

to je jen taková sranda, nic víc. A mývalové jsou úžasná zvířatka, takže proč ne? :) Vlastně i celí Strážci jsou taková jedna velká nadsázka a sranda, jenom záleží, či ti ten humor padne nebo ne :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Pluto879

Pro mě je průměrnej a od jeho fanoušků lásku nevyžaduju :-) Zkusil jsem to tady trochu otestovat jenom tak pro srandu a podle očekávání jsem byl smeten proudem nesouhlasných reakcí. Tak já zase jdu.

Lamprea

Lamprea (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Aha, tak potom se asi neni o čem bavit.. :D Trochu, ale nerozumim proč to tak odsuzuješ. Jen proto, že se mi něco nelíbí, nebo mi to nesedne, nemusí bejt danej film/seriál přece nekvalitní. Já taky třeba nemusim ty starý akční béčka, ale dokážu pochopit, že se ti to líbí, stejně jako dalším bambiliónům lidem. Nevynášim Nolana ani Game of Thrones do nebe, ani jeden z nich neni moje srdeční záležitost, ale jsou to neuvěřitelně kvalitní věci a to se prostě nedá popřít.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ok beru to jako nadsázku mývale :-) Oba máme to svoje. Ta posedlost mývaly je další věc co tu nechápu. Sice jsem Strážce galaxie neviděl (a patrně ani neuvidím) ale viděl jsem trailer a měl jsem dost jak tam ten blbeček napochodoval a drsňácky pronesl : Já jsem stárlord! A musel jsem vstát z podlahy :-)))

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, GigaPudding

Pluto879

Pluto879 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

no ale proste povedať že je to priemerný režisér nemôžeš lebo to není pravda on je boží a aj keď si to nemyslíš radšej to nehovor lebo ťa jeho fanúšikovia nebudú mať radi 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Pluto879

No vidíš a přesně tenhle přístup mě štve. Když mi ty filmy geniální nepřijdou tak co mám dělat, Tvrdit jak je to super když si to nemyslím? Třeba pánové jako Cameron, Kubrick svého času i Spielberg to byli vizionáři svojí doby. Nolan se může rozkrájet, ale v mých očích na ně nikdy mít nebude.

na příspěvěk reagoval Pluto879, TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak to já mám lepší, já když vidím ty akční béčka z 80. let, tak se mi vždy chce jenom smát. A někdy dokonce něco zkusím a bavím se. Určitě lepší než mít úplně negativní přístup ke všemu, co ti nesedne. A to Hra o trůny je napsaná skvěle a akční béčka jsou většinou hrozná blbosti :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Mám to opodstatněné hodnocením TDK jsem dal 4*. To je z přehledem jeho nejlepší film. všechno ostatní mi přišlo jako průměr. Neříkám, že točí sračky, ale zase nechápu v čem spočívá ta jeho údajná geniálnost...

na příspěvěk reagoval DjangoDoe

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lamprea

Ne neřekl bych, že je průměrnej, řekl bych, že je to sračka. Když vidím podobný věci jako je hra o trůny přepadá mě panický strach. beze srandy.

na příspěvěk reagoval Pluto879, Lamprea

Lamprea

Lamprea (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ale to přece není o diktátu. Je kolem něho hype jak hovado ne že ne, ale to ještě neznamená, že je to jen průměrnej režisér. Stejný jako  třeba Game of Thrones, taky vyhypovanej seriál jak debil a řekl bys, žeje průměrnej? Určitě ne...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

higuain

Je to průměrný, hloupý film - takový shnilý dort, který má ale na sobě tolik krycí a nabubřelé šlehačky, že mu to všichni sežrali i s táckem.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig , higuain , Wacoslav1

TheDarkKnigTDKR spadl do žumpy, no.. Místo 9/10, resp. 10/10 pro Temného rytíře, bych ho hodnotil jenom 8,5/10 s přidanou hodnotou opravdu monumentálních scén, úžasně působících hlavně v IMAXu. Takže vedle těch dvou úplná žumpa. Vyznelo to, akoby si hovoril, že to má len tri dobré scény a nato si dával 8.5. Teraz viem čo myslíš.
higuain Mne sa to osobne celom páčilo (dla som si to ale zatial len dvakrát, BB a TDK poznám naspamäť), ale dosť ma sklamal po takmer geniálnom TDK. Aj keď v BB napr. odparovač neodparí vodu v tele? Ale v TDKR je hlavný problém celý scenár...Ide buchnúť "atomovka" (ako vedeli rozpad jadra presne?), šaškujú o pár minút naviac v buse atď.

Wacoslav1 Nie som ovca, ano, TDKR je trochu slabší, ale zatial nemal vyložene zlý film (okrem tohto dost kritizovaného uved iný), zatoaj strašne uznávaný Steven mal mnoho prešľapov a dalo by sa pokračovať.  

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak pokud to máš opodstatněné a není to jenom a pouze póza proti davu (což dle tohoto tvého prohlášení skoro tak vypadá), budiž. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Já tě o ničem přesvědčovat nepotřebuju, je to tvůj vkus. Mě třeba až na Pancharty nikdy stoprocentně nesedl Tarantino, ale to nic nemění na tom, že ho má spousta lidí za génia. Pro mě byl Nolan brilantní režisér od Insomnie, bůh od Batman Begins a definitivně neotřesitelný číslo 1 po TDK. A stejně jako tebe, mě taky nikdo nemá šanci přesvědčit o opaku.

Související novinky

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Před deseti lety byl Matthew McConaughey na absolutním vrcholu. Hlavní role v nolanovce, která je jednou z nejlepších sci-fi poslední dekády. Za Klub poslední naděje vyfoukl DiCapriovi Oscara, navíc… (více)

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Režisér Christopher Nolan si za ty roky v Hollywoodu vypěstoval pověst tvůrce, který má pevnou vizi, přesně ví, čeho a jak dosáhnout, a málokdy se co se kvality týče splete. Navíc se mu několik let… (více)

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)

Reklama

Reklama