Ant-Man

Diskuze

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Stark?hm nevim nevim. Btw produkuje stále i Whedon nebo už se vě fázi tři angažovat nebude?

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě jestli se bude Douglas omlazovat ve stylu Trona a nebo jestli ho bude v minulosti hrát nikdo jiný. Nepadlo o tomhle někde něco?

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Protoze dnes oficialne zacina produkce byl zverejnen cast a nova synopse.

Bobby Cannavale, Abby Ryder Fortson (asi Stature alias Cassie Lang), Judy Greer (mozna Janet Van Dyne), David Dastmalchian (Prisoners), Wood Harris, John Slattery (asi Howard Stark) a Gregg Turkington a Tip Harris.

Armed with the astonishing ability to shrink in scale but increase in strength, con-man Scott Lang (Paul Rudd) must embrace his inner-hero and help his mentor, Dr. Hank Pym (Michael Douglas), protect the secret behind his spectacular Ant-Man suit from a new generation of towering threats. Against seemingly insurmountable obstacles, Pym and Lang must plan and pull off a heist that will save the world.

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Nejvíce mě mrzí, že odpadl Patrick Wilson. Osobně nejsem fanoušek Wrighta, takže jsem za změnu i rád, akorát se trošku děsim, jestli to pro Reeda není až moc narychlo...aby to nedopadlo jako s Thorem 2, kde byly podobný zmatky a vznikl z toho producentský film.

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Ve filmovém světě se dá věřit skutečně jen Total Film, Empire, Variety a jakž takž ještě Cinema Blend, jinak beru já osobně všechno s naprostou rezervou :D

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

LizianShaw

No doufam ze ano! :D A jeste by v te scene mohli resit Ultrona! :D Tim padem by se vyresilo to ze puvodni navrhy na ultrona vytvoril Pym a az v Avengers je Tony dodelal az do konce :D

na příspěvěk reagoval LizianShaw, Spiker01

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Vypadá to, že se Hope vážně stane Wasp. Takže je dost pravděpodobné, že se Wasp a Ant-Man objeví i nadále po Avengers 3, kdy se Avengers rozpustí (nebo spíš to, že původní členové odejdou, protože jejich představitelům skončí smlouva).

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Whedon ale dlouho chtěl do A1 Wasp, takže bych čekal, že si jí dřív nebo později prosadí. Otázkou je, jestli zůstává i po fázi 2 boží rukou v pozadí MCU...

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Michael Douglas se zminil o Ant-Manovi a Janet. Henry Pym jednou objevil v roce 1963 serum ktere mu dava moznost jak se zmensit do velikosti mravence a zvetsovat tim svoji silu, a dokonce jak s nimi i komunikovat. Pri procesu se ale stala tragicka nehoda me zene, me dceri, Evangeline, Hope.

A proto jsem odevzdal sve shopnosti, stava se ze me mentor a musim najit nejakeho chytreho zlodeje.

Takze Janet zrejme nejak zemrela a ani nebyla Wasp.

na příspěvěk reagoval ManOfPhoenix

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Njn Ant-mana uplne zmixovali :-/. Ja doufam ze se dockame normalne Wasp. Rad bych dalsi zenskou hrdinku do Avengers.

Uživatel LizianShaw smazal svůj příspěvek.

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě