Ant-Man

Diskuze

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Taak druha faze za nama :). Me film bavil a to hodne. Pri mravencich scenach sem se nevim proc zase citil jak maly kluk. Film bych postavil nekde mezi IM1a Thora. V druhe fazi si u me osobne uloupil misto v top trojce hned za Winter Soldiera a Strazce. Film mi neprisel na silu nuceny jak IM3 a nebyl nudny jak Thor DW.

na příspěvěk reagoval Ratemus

S.W.A.T

Pravda. Je to odvážné něco nazvat Civil War, pokud se tam mezi sebou budou rvát jen Kapitán a Stark, a ostatní hrdinové se tam jen mihnou.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Spiker01

Pokud by to bylo např. jako u Hobita, kde by většina skupiny byla v pozadí, tak bych v tom problém neviděl. Na plátně by byli, skoro by nemluvili a v akčních scénách by svůj prostor dostali.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Otázka, jaký prostor bude mít půlka obsazení v CW...:) Pokud nebude mít film alespoň 150 minut..

na příspěvěk reagoval Blackhand47

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Cech

No vzhledem k tomu, že Ant-Man je jeden ze dvou superhrdinů, kteří nemají svoji totožnost jako veřejné tajemství, tak se dá odvodit, na kterou stranu se přikloní.

A otázka jak velkou roli sehraje, protože Paul Rudd už asi před měsícem na konferenci k Ant-Manovi řekl, že má všechny scény pro Civil War natočený.

na příspěvěk reagoval Cech

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Když jsem si to počítal, tak kdyby měl Pym v roce 1947 20 let, tak v roce 2015 by měl 88, tak stará ta postava asi nebude. :D

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Ve středu se na to jdu podívat :) Kolik, že je scén v titulkách? 1 nebo 2? :)

na příspěvěk reagoval Sweat55

Cech (hodnocení, recenze)

PS: Aspoň nám podtitulková scéna naznačila, na čí straně asi Ant-Man bude, až vypukne Civil War.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, st.ranger

Cech (hodnocení, recenze)

Z Ant-Mana opravdu tvůrci vyždímali všechno, co mohli a co se nabízelo. Opravdu dobrá podívaná, ale nic přelomového se nestalo - tak nějak bych to srovnal s Iron-Manem 2. Rok 2015 opravdu není moc šťastný pro Marvel. Před rokem nás nasytili výborným WInter Soldierem a Strážci galaxie, tento rok samý průměr. Seriál Agent Carter se držel tak tak, Avengers: Age of Ultron opravdu zklamání a Ant-Man lepší průměr 3*. Ovšem Ant-Man je výrazným posunem směrem kupředu a vše bylo dostatečně zvládnuté, i když děj byl opravdu někdy neuvěřitelně stupidní. Film ale zabavil a pobavil, čímž tedy splňuje kritéria, která jsme od něj očekával. Ovšem jako přírůstek do série MCU je to prostě jenom taková jednohubka.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

BackPa

V ničem jsem ho neviděl, kromě Wanted, kde dostal efektivně po držce. Nemohu si sednout na zadek z někoho, koho jsem vlastně aktuálně viděl v jednom filmu, v rámci hlavní role. A když ještě měl tak hloupou přezdívku, zkrátka si říka o asociaci s Gaylordem Fockerem.

na příspěvěk reagoval Ratemus

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

st.ranger , Johnny_SVK

2 Potitulkové
Ranger: Nechápu to urážení herců, navíc je to dobrej herec a rád bych ho viděl jako dalšího Indiana Jonese... Asi vám vadí, že on si za jeden film vydělá více peněz, než vy a vaše rodina za 100 let nebo více....

na příspěvěk reagoval Ratemus, st.ranger

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tebou zmíněné snímky nekritizuji, pouze zmiňuji, že kapitán mi nic neříká a nemám proto potřebu koukat na další díl, když už ten první jsem přežil s velkým úsilím. A u GoG mám předsudky na vysoké úrovni, mě už tyhle tupé CGI onanie nebaví, ale občas mi i něco sedne, u tohoto ale značně pochybuji kvůli přespříliš přeceňovanému herci Gay Lorda. Mnoho lidí mi také doporučovalo první Avengers a tam jsem se bavil jak je to neskutečně debilní film. A jsme v diskuzi k Ant-manovi, takže tato odchylující se, i když příbuzná témata zde nejsou příliš relevantní.

na příspěvěk reagoval BackPa

Animovaný prequel Transformers na cestě