Ant-Man

Renie42

Absolutní spokojenost s tímhle filmem, což jsem vůbec nečekala. Odkazy na Avengers, vtipné hlášky a ta spolupráce s mravenci. Moc se mi líbilo, že to tak hezky udělali. Ke konci myšlenka na další film, ale to je zatím ve hvězdách. ()

pekas

Po delší době váhám, jestli ještě čtyři, nebo už pět. Dle mého to mohlo být ještě dotaženější a akční scény přehlednější. Jinak velmi podařená zábava a to vypichuju, že nejen akce, ale hodně zábava. 80% ()

MartinTerran

Další ze série Marvelovských superhrdniských filmů se povedl. Zde se jedná o zrod už druhého Ant-mana, takže celý původ je odlišný. Je to klasická Marvelovka, takže je zde sranda, hlavně při výcviku, akční pasáže, převážně ruční bitky, nějaké ty výbuch a taky příběh, který není vůbec špatný a samozřejmě šílený plán na zastavení zloducha. Zajímavé, že a hlavně jak tam zakomponovali YellowJacket, ale proč ne. Jen mi tam trochu chybělo nadlidské zvětšování, ale snad si to schovávají do dalších dílů. Herecké obsazení se mi líbilo včetně Mexikánce, ten byl luxusní. Celkově se mi film líbil a i na ten oblek jsem si zvykl, jen mě překvapilo, že je jen na okrasu a neplní i ochranou funkci. Hodnocení: 83/100. ()

Uberlord

Ant Man hraje v Marvelovském universu jednoznačně druhé housle. Vůbec to ovšem nevadí! Z filmu je jasně cítit, že se nejedná o snímek, na kterém bude stát celá třetí fáze, takže si na nic víc ani nehraje. Je vtipný, pohodový, naivní, rodinný a nenucený... Scénář je jednoduchý a přímočarý, stejně jako hlavní záporák. Je to ovšem skvělá jednohubka, kterou nic nebrzdí a skvěle doplňuje příběhy z tohoto vesmíru. Za mě jednoznačně spokojenost :) ()

Vanguard77

Neokoukaná tvář, sympatický námět, celkově musím říct, že Ant-man hodně potěšil :) Sice v druhé polovině nadšení trochu opadlo, ale byly tam momenty, které jsem si vyloženě užil a rozhodně jsem zvědavý na Ant-manovo další působení v Marvel universu. ()

Emjecko

Vážně začínám uvažovat nad tím, že si na některé filmy vytvořím šablonu komentáře, její hrubý nástin může vypadat takto: "Hlavní postava se nachází ve slepé uličce, v osobním životě má problémy a do toho musí zachránit svět. Naštěstí zná aspoň pár lidí, kteří jsou ochotni jí v rámci svých možností pomoct. Úhlavní nepřítel sice zvítězí v pár bitvách, ale válku nakonec prohraje, a tak můžou jít hrdinové spokojeně domů. Svět byl i tentokrát zachráněn a rovněž v osobním životě je zase vše v naprostém pořádku.“ Nijak se tím nesnažím napadat základní myšlenku souboje dobra mezi zlem, ani morálně správného konce, kdy je zlo vždy poraženo právě dobrem, ale hloubku příběhu, nebo spíš v případě Ant Mana (a jemu podobných) jeho plytkost. Je to film bez duše, nevtáhne vás do děje, nepřenese na vás žádnou emoci, prostě se odehraje a zmizí dřív, než si stihnete uvědomit, že jste ho viděli. Pamatujete si ho pouze tak dlouho, dokud se na něj díváte. ()

PAVLIS

70% Akce ani příběh nejsou nic extra, ale je to vtipné a má to sympatické herce v hlavních rolích, obvzlášť Lilly musí každý chlap ocenit, takže za mě celkem fajn. ()

nK_!

No...tak ještě Deadpool a s těmi komiksovkami definitivně končím. Jako jo, byla legrace se na to koukat, ale neříkejte, že uprostřed Evropy někoho fakt baví dívat se na jeden film o stejné zápletce přebalený do jiných barev dvacetkrát za sebou? Všechny ty superhrdinské filmy současnosti jsou totiž úplně, ale úplně totožné. Nebo jsem jenom sám mimo, to je taky možné. ()

DaweForeman

Po shlédnutí traileru a po pár minutách filmu jsem tak trochu čekal blbost - trochu rušivé prvky jako Strážcích galaxie. Sice tu trochu byly, ale nebylo to tak strašné jako onom zmiňovaném marvelovském filmu. Na druhou stranu tu ale nečekejte nějak spektakulární show plnou epických momentů nebo velkého adrenalinu. Spíše něco ve stylu bojů Spider-mana. I když tu chybí epičnost, tak naopak autoři se vyblbli s obraznýma grafickýma narážkama ve zmenšeném světě, ale místo výbuchů a létajících šrapnelů tu máme létající dětské vláčky a jiné podobné vychytávky, které působí z menší perspektivy velce. Z předchozí věty se dá tušit, že je tu spousta nadsázky a spousta vtipu. To bych viděl asi největší plus na tomhle filmu, kdy se člověk směje v mnoha situacích. ()

angel.CZ

Jak jsem viděl na avangerech upoutávku na tuhle další marvelovku (o které jsem neslyšel) pomyslel jsem si své a usmál se. Jak se kolem mě začali hýřit informace u filmu, řekl jsem si že počkám na ofiko 3D distribuci a můžu s klidem konstatovat, že jsem letos viděl jen jedno lepší (možná stejně dobré) akční 3D a to byl Mad Max, který ode mě dostal 90% (hlavně pro akci - více v recenzi na Mad Max). Zde jsem vlastně nic nečekal a skvěle se bavil. Určitě za nějáký čas shlédnu s potěšením zase a maličko se těším na pokračování. Za Příběh, akci, skvělé 3D záběry a hlavně humor o který se stará hlavně Michael Peña je tento film skvělou tečkou od marvelu za rokem 2015. hodnocení - 80% ()

Ivoman

Viděno ve 3D a s 5.1 zvukem. Ze začátku nic moc, tak jako obvykle při seznamování se s postavami a novým hrdinou. Omlazený Douglas potěšil, mašinka Tomáš převedená do reálné velikosti překvapila, mravenci jsou úžasní a chovají se přesně podle toho, jak se chovají opravdičtí mravenci, přestřelky přecházející z reálné velikosti do minimalizované velikosti fantastické, prostě nádherná podívaná a z původních 4 hvězdiček nakonec dávám 5 za 93 letého Stana Leeho, který nezklamal a objevil se v dalším filmu ve své nekončící kariéře nejstarších žijících herců. ()

Achilleus1

Musim sa priznat, ze toto je velmi prijemne prekvapenie. Ocakaval som prepadak, ale celkovo ma film grady, udrzi divaka v napati a je aj prekvapivo vtipny. Uz sa tesim na pokracovanie. ()

Kimkong

Celkem sračka. Příběh je naprosto stupidní. Humor slabý. Někdo tvrdil, že je to vtipnější než Strážci Galaxie. Omyl. Film je založen čistě na spomalovačkách, které samozřejmě v kombinaci se zmenšováním musejí v 3D vypadat úchvatně. V 3D jsem to neviděl, takže kladné body nikde. Každopádně poslední akční scéna, a několik dalších míst, kde komičnost má navodit hra s malými objekty, byla několikrát k vidění v B filmu Noc v Muzeu, tudíž jsem nebyl tak unesen. Herci žádná sláva, hlavního padoucha Corey Stolla jsem nesnášel už v seriálu The Strain. Jediná vtipná postava nakonec byla Michaela Peni, což je smutné. Hrozné zklamání. Navíc nesnáším hmyz a proto mě přijdou všichni, co s ním přijdou rádi do styku jako blázni. ()

minima

Překvapivě dobré a zábavné. Začátek byl pro mě trochu pomalý, ale po chvíli to pěkně šlape a drží se to celou dobu. Propojení na Avengers pobavilo. A tak vůbec, pohodová oddechovka. 7/10 ()

XXXXXXXX

Nečekaně zábavná a na své poměry, i zdařilá marvelovka. Konečně jedna taková , kde nevystupuje (skoro), žádný představitel SHIELDu, ale přesto je poměrně chytrým způsobem umístěná do jeho univerza, (zmíňka o organizaci HYDRA, kusé zprávy o devastaci centru města v oblacích, zmíňka o Tonym Starkovi). Koukám, že za dva roky, bude druhý díl, pro který si tvůrci chytře připravili půdu už v díle prvním. Tak uvidíme... ()

Mabfred

Dobře obsazená komiksovka, která není až tak moc zapletená do Avengers univerza, takže se dá koukat i bez dalších kontextů. Naopak, zastávka na základně Avengers patří k nejslabším momentům filmu. Akce je ve srovnání s ostatními komiksy překvapivě svěží a příjemně sebeironická (vrhání hraček atp.). ()

JosefTomas

Zajímavý film, kterému nohy sráží specifický styl původního tvůrce. Kdo měl alespoň možnost vidět jeden film s dílny Edgara Wrighta, tak ten jistě chápe, o čem mluvím. Film nabízí řadu vtipů, které jsou dobré, ale některým naopak chybí šťáva, či nejsou dotaženy do konce. Film nedokáže také zakrýt fakt, že byl dost přepisovaný. Je škoda, že je zde odvedena jen poloviční práce, film je dobrý, o tom žádná, ale chybí mu ta nepřehlédnutelná tečka, která ho dotáhne do konce. ()

RafaKrakal

Nějak nechápu vysokému hodnocení. Pro mě naprosto nejslabší ze všech Avengers movie. Děj mizerný, postavy nesympatické, skoro žádný humor, podle mého naprosto zbytečný film. Na druhou stranu lze vyzdvihnout režii, která je řemeslně dokonalá, což však nezhojí ostatní neduhy filmu, 40% ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě