Ant-Man

godhand

Nevim proč,přestože jsem komiksový fanda mě tohle dílko neoslovilo...ale pokoukání na Tauriel za ty tři hvězdy stojí. ()

zurivymlok

Ant man není vůbec špatná komiksovka, nicméně je třeba zohlednit vysokou laťku, které sám sobě Marvel v posledních letech nastavil. Asi nemá smysl hodnotit efekty, které jsou na velmi slušné úrovni u všech marveláckých filmů. Humor taky není špatný. Nicméně celkový výsledek je takový mdlý. Ale určitě jsem rád, že Paul Rudd, který dosud spíše paběroval a byl více známý z vedlejší postavy seriálu Přátelé získal výraznější roli. Každopádně Peyton Reed odvedl dobrý kus práce. ()

ondra.p

Po tom, co jsem na tenhle film neslyšel moc pozitiv, mě čekalo příjemné překvapení. Bavil jsem se dobře, sfilmování i tak obtížně uchytitelného charakteru jako Ant-Man se povedlo. Super akce, scény s mravenci zábava, kostýmy povedené, celkově měl film hodně dobrý drajf. Douglas mě překvapil, posunul Hanka Pyma na úplně jinou úroveň. Záporák Yellowjacket super. Bavil jsem se i u Mašinky Tomáše a zvětšeného mravence. Přesto neudělím plný počet z několika důvodů. Za prvé Paul Rudd pro mě není zrovna nejlepší hlavní hrdina s největším charismatem. Za druhé otravné charaktery Evangeline Lilly a hlavně fízl Bobby Cannavale. Jako poslední klasická bolest marvelovek - spousta rádoby romantik momentů mezi hlavním hrdinou a Pymovou dcerou, klasické vaty o lásce k dceři a motivačních proslovů o tom jak to všechno dokážem, ale s tim už se srovnám. I tak pro mě super a nadočekávání. Bravo Marvel, 80%! ()

avalonek

Parádička,já sem se skvěle bavila.Paul Rudd to perfektně rozjel a Douglas se nám zase vrátil na scénu.Sice byl začátek trošku utahanější,ale pak se to rozjelo a to byla paráda.Výborná akce,super obsazení a luxusní hlášky,který to všechno krásně dotáhly.Akorát škoda Antonia.. ()

vlk++

Zábavná marvelovka s trochou toho x-menovství díky zmenšovacímu obleku, ale protože tato vlastnost se tak často netočí, dávám čtyři hvězdy. ()

Sashmen13

Trošku zvláštně natočené, ale víceméně docela koukatelné. Na vážnost se tady vážně nehraje, i když kolem pár lidí zařve, přišlo mi to skoro jako "goofy" komedie profun. Ale znázornění samotného ant-mana bylo fakt něco a vypadalo to úžasně. Chtěl jsem dát 3 hvězdy ale scéna s mašinkou Tomáš byl příliš dobrá. ()

dweller

Treba vypnut mozog a posledne zvysky logiky, inak si to clovek neuzije. Na zaciatku stanovenu pseudovedu totalne porusuju kazdych 5 minut. Jasne, ze je to comix a pseudoveda, ale v ostatnych filmoch su aspon konzistentny v stanovenej pseudovede. Tu mi to dost vadilo. Fakt neviem ako hodnotit. PS: Podla Dr.Pyma to funguje na zaklade zmensovania vzdialenosti atomov a objekt si zachova hmotnost a tym padom je velmi husty. Potom ale tieto veci nedavaju zmysel: - ant-man stale vazi 80kg aj zmenseny ako ho moze uniest mravec? - Zvacseny vlacik rozdrti auto - pritom by mal vazit par gramov (remember: iba vzdialenost atomov sa zvacsi) - Niekolkotonovy tank na privesku od klucov wtf? - zmensovanie pod atomovu uroven, pritom sa zmensuje len vzdialenost atomov - wtf? - kvantum dalsich logickych nezmyslov ()

lepinla792

Přicházím těmto komiksákům na chuť. Je to dynamický, akční i vtipný a efekt zmenšování mě mile překvapil, i když jsem myslel, že po x-menech to nebude ono. Bavil jsem se. ()

gezko

"Hi, I´m Scott. I´m Ant-Man"....a pozvite ma na kofolu :D Prvý domáci superhrdina, nie príliš vážny, ani príliš vlažný....taký akurát do krabičky od zápaliek. Vynikajúco som sa bavil na tomto filme. Žiadne veľké klišé, ani žiaden gýč, iba jeden kŕč. A tým je Evangeline Lilly. Taká kočka a tak zmasakrovaná na mužatku až to bolo trápne. Okrem tohto jediného nedostatku oceňujem Michaela Penu za jeho prínos k nadrveniu sa najdlhšieho, najčudnejšieho monológu (vysvetlenia), že naživo by som aj ja čumel s otvorenými ústami. Krásne 4* a veľká spokojnosť. ()

I.ball

Super zábava. Hispánci perfektní, záporák psychopat jak se patří a antihrdina se smyslem pro humor. "I'm gonna disintegrate you, [Robert Smith]' :D Za mě 90%. ()

StRraDD

Ohraný, ale zábavný Marvel. **** za to, že se nepřestávám divit, že ten ohranej koncept pořád ještě funguje, baví a dokonce mě přiměl k tomu přidat místo klasického hodnocení i ten komentář! :) ()

Trunks

Vcelku povedená pohádka o hrdinovi létajícím na mravencích. Jen škoda, že mi není opět deset let, jinak by měl Ferda Mravenec vážnou konkurenci. ()

shinlove

Jako ano, film po všech stránkách výborný - herecky, efektově atd., ale je toho už prostě moc! Za posledních 10 let je to minimálně 15.film o nějakém "super" hrdinovi, co zachraňuje svět. Začínám mít neskutečný....jak to napsat slušně.....nepořádek, kdo v jakém filmu proti komu bojoval a co bylo v jakém filmu řečeno. Kdyby si raději američtí hrdinové udělali pořádek ve vlastní zemi... Ale zpět k filmu - vypravěčsky kvalitní, hlavního hrdinu hraje zasloužilý pán, takže se bude muset udržovat pro pokračování v kondici :) Ale to je tak nějak obecně rys Marvelovských hrdinů, že je hrají zkušení herci :) Bylo se na co dívat a to je hlavní. 3* ()

Bohulib

Děj byl až moc přímočarý, oceňuji originální variaci na odpočítávání a dobrou vlakovou honička s úžasnou Mašinkou Tomášem. Ale Luisovo vyprávění na konci bylo fakt ale jako fakt hustý. ()

chosan

V poslední době boomu komiksů je tento z těch lepších u filmu jsem se bavil zvlášť když je to spojené i s Ironmanem a Captain America atd. Dávám 70%. ()

DK197

Už ani nepamatuju, kdy jsem si film podobného ražení užila. Ale tohle opravdu ano. Akce, humor, styl i efekty na jedničku. :-) ()

Xmarc

Mravenci se mi líbili a párkrát jsem se docela zasmál. Ale to je tak nějak vše. Stokrát provařená věc bez většího nápadu, vcelku vtipné momenty střídají bohužel častěji i ty rádobyvtipné, a ještě to poserou tím, jak tam navalí úplně ty samé klišoidní béčkové hollywoodské trapárny, na které jsem už vcelku alergický (určité projevy hlavních i vedlejších postav, vtipná "romantická" momentka, atd.). A potenciál vedlejších postav, občas spíše trapných než vtipných ňoumů, šel také jistě využít mnohem lépe. Takový béčkový akčňák pro první až druhý stupeň základní školy. ()

Michal118

Celkově vzato zde máme skvělý snímek, který se v metasérii MCU zcela určitě neztratí, a který působí velmi pohodovým dojmem. Ač v rámci širšího příběhu bude hrát roli až později, již nyní vím, že se na příští setkání s Ant-Manem budu moc těšit. 80% ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě