Experiment: Zombie

• USA Automaton Transfusion

Chris, Jackie a Scott jsou spolužáci ze střední školy, stanou se svědky, jak jeden ze studentů brutálně pokouše svého profesora. Nikdo tomu však nedává velkou důležitost a po škole jedou na velkou oslavu. Po cestě však nepotkávají žádné auta ani lidi, město je prázdné, ale jak po chvilce zjistí město se jen zdá být prázdné, ve stínech se schovávají hladové zombie. (Ignus.cz)

mysiak

Ohliadnúc od kamery, ktorá ma neskutočne srala..je toto totálne tupý zombie film, v ktorej hlavnou úlohou hercou bolo hovoriť "drsné" hlášky alebo revať ostošesť, čo sa podarilo boli zombie, ale to nie je nič prekvapujúce v dnešnej dobe, a hlavne bolo ich dosť na takýto nezávislý film..ale čo fakt zarazilo bol totálne wtf koniec..niekto si bol asi istý úspechom..škoda že na dvojku sa čaká 4 roky..asi to úspech nebol ()

Israha odpad!

Coby studentský kraťas by Automaton Transfusion byl snesitelný, jako regulérní celovečerní horor neobstojí ani v nejmenším. Že to nemá rozpočet, herce a scénář, by se ještě dalo odpustit, ale ono i to nahánění se se zombiemi úplně postrádá šťávu i atmosféru, je to neuroticky nasnímané a stejně tak i sestříhané, takže se lacině namaskovaný komparz, který vůbec nepřipomíná oživlé mrtvoly, dost často prostě jen tak objevuje náhodně z ničeho. Jakýs takýs kompliment by si snad zasloužily gore efekty, které nevypadají zle, ale díky divně rozostřené a šíleně se klepající kameře hodněkrát ani nejdou pořádně vidět. Amatéřina, a peklužel nikoliv fandovsky nadšená, ale tupá a ubíjející. Hodinu deset trvající stopáž se, v ostrém kontrastu ke sprintujícím zombákům, úmorně vleče a šourá. Nebrat. ()

Fallen_One

Céčkové herectví, nelogičnost táhnoucí se celým filmem (žádná auta na silnicích, města nezakreslená na mapě USA, nepochopitelné chování hlavních "hrdinů"), zombie co jednou někde jsou, pak po otevření dveří tam zase nejsou (a hrdinové se podle toho i chovají jakoby to věděli), přílišná snaha šokovat nereálnou brutalitou, závěrečné debilní vysvětlení o co jde a naznačení druhého dílu...z toho si fakt autoři musejí dělat prdel. Roztřesená kamera, šílenej střih a scénář jak od prcka ze školky budí dojem, že tenhle "horor" mají na svědomí amatéři hulící travku. Bod za jednu pěknou slečnu, která se ve filmu mihnula na začátku a všehovšudy byla v záběru jednu vteřinu. Ale teda ta byla... ()

Pilda17

Slušný horor plný krve se spoustou hladových zombie jak má být. Bohužel amatérsky natočený, špatná atmosféra, špatný efekty, hrozné herecké výkony a žádný příběh. Prostě by se dalo jmenovat strašně věcí, které byli špatné a když si toho všimnu i já, tak to je to vyložená bída. Ke konci filmu, když přijdou hlavní hrdinové do školy přes spoustu mrtvol je vidět i mikrofon, tak jsem docela čuměl. Musel jsem si to několikrát přetočit jestli jsem se nepřekoukl, ale bylo to tam. Tím jsem dostal výbuch smíchu, protože tak obrovskou chybu jsem nikde ještě neviděl. každopádně aspoň za brutalitu si zaslouží jednu hvězdu.. 2/10 = 20% ()

Eraserhead

Režie hnus, herci hnus, dialogy ultrahnus, kamera hnus (čím víc to roztřeseme, tím víc nebude vidět, že jsme neměli prachy). Fulci, D'Amato, Romero... od každého tam je kousek a celé zabalené do rádoby Snyderovského stylu. Jediné co se dá na filmu pochválit jsou slušné gore efekty. Těch je tam hned od začátku spousta, ale i ty začnou po čase dost nudit, protože film není o ničem jiném. A celé se to bere hrozně vážně, což na tom bylo asi to nejvtipnější. Hnusných 15% ()

• V 54. minutě filmu je možné zahlédnout nad hlavou protagonistů zvukový mikrofon. (dandislav1991)