Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

Diskuze

s.e.p.p

s.e.p.p (hodnocení, recenze)

Inirdin: Ujistit tě němůžu, ale pokud se ti nelíbil Kick-Ass, můžu ti navrhnout, abys na tohle radši nechodil...

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Prosím vás ujistěte mě prosím někdo že to není podobná kravina jako kick-ass. Sice tyhle filmy k sobě moc nejdou ale od obou čekám hodně nebo spíše jsem od jednoho čekal a zklamal mě.

Botanick

Botanick (hodnocení, recenze)

Prostě to bylo krátký,a le i tak hrozná pecka :) Chci to vidět znova.

Mr. Zero

Mr. Zero (hodnocení, recenze)

Skvělej film všichni na to běžte! A nechápu jak někomumůže bejt Cera nesmypatickej. Ale v tomhle filmu perlí halvně Culkin :D

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

*SPOILER* Pochopitelně. Já spíš nechápu, proč se vůbec k tý Asiatce na konci chtěl vrátit, když od prvního okamžiku miloval Ramonu a celou dobu o ní i soupeřil. To jsem fakt skřípal zubama.

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

proč se Cera rozcházel s tou skvělou Asiatkou a jel po té leklé rybě M. E. Winstead? Nechápu.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Proč jen mě ty číňanky v publiku nepřekvapují.. :-)

btw. asie by mohla konkrétně tomuhle filmu smutný tržby docela zvednout, co myslíte?

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

U nás byl malej sál ve Slováči zaplňenej zhruba do poloviny a to výhradně teenagerama. A přesto se nejčastěji a nejhlasitěji (opravdu hodně výrazným smíchem - hobit hadr) smála 40letá paní vedle mě. Cílový publikum bych hledal tam. :)

s.e.p.p

s.e.p.p (hodnocení, recenze)

Je to až nečekaně výborné. Jako těšil jsem se dost, ale že to bude až taková jízda jsem nečekal. Doporučuju na to zajít a pomoct pár korunami tržbám. Nás bylo v kinosále pět a to byla premiéra.

Sabiana

Sabiana (hodnocení, recenze)

Můj brácha na tom byl (na festivalu v Písku) a říkal, že je to vážně nářez! A to on má na filmy dobrej vkus. Tenhle film musí bejt prostě vozvaz!

kukentipla

kukentipla (hodnocení, recenze)

Do detailu vymazlená záležitost + Mary Elisabeth Winstead (nejkrásnější herečka).

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Trailer jsem viděl až dnes a překvapivě mě to nalákalo, bohužel mě irituje hlavní představitel. Taková ta nepopsatelná nesympatie, která pak sráží celý film. Ale zkusím to překonal, vypadá to velice zajímavě.

byko

byko (hodnocení, recenze)

prave som bol na permiere, zial prazdna sala, listok za 3e.. co ti ludia este chcu? :) podla mna to bolo vyborne.. uz aj pocuvam soundtrack.. beck a pesnicka "ramona" rulez!! :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Strašná slátanina. Netuším pro koho ten film je. To se snad nemůže líbit ani 12-ti letým fandům počítačových her. Nelíbil se mi moc Kick Ass ale tohle je mnohem, mnohem horší.

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Film si na sebe vydělal třetinu toho co stál. To se kravaťákům nebude líbit.

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Koukám, že všichni píšou, že se u toho bavili jak u Speed Racera, kterému jsem dal právem odpad, tak se začínám ještě o něco víc bát.

Brumko

Brumko (hodnocení, recenze)

Určite to bude strašná debilina. Sakra ja už to chcem vidieť.

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)