Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Diskuze

Jituschka5

Jituschka5 (hodnocení, recenze)

FilCZEk: Už tu 4 řadu dokoukávám a stejnak mě to nějak nepřesvědčilo. V posledních dnech si vylepšuju náladu The Big Bang Theory a musím říct, že Chuck je oproti tomu nic. Chucka jsem sledovala hlavně kvůli Zachary Levi, protože mě silně zaujal svým příjemným a vtipným charizma, ale to se teď v seriálu a v samotném Chuckovi vytrácí, vtípky jsou takové suché, nemastné, neslané a ohrané. Je to škoda...

Klenotka (hodnocení, recenze)

Já si myslím, že druhá půlka je dobrá. Ne tak, jako druhá půlka 3. série, ale rozhodně je to lepší, než ta telenovela v prvních pěti epizodách. Stejně jsou pořád lidi, kterým vadí, že třeba v poslední epizodě "nebylo dost Chucka a Sarah", což mě i překvapilo, protože sama mám dojem, že toho spíš lidi budou mít po nějaké době plný zuby.
Mimochodem koukám na celý seriál znova a už jsem zapomněla, jak je to návykové :-) Jsem zvědavá, jestli mi bude ten úvod 4. série vadit tolik, jako napoprvé. Ona vysoká očekávání taky udělají své.

(hodnocení, recenze)

Jituschka5: začátek 4. serie je trošku slabší ale od nalezení Chuckovy matky to nabírá běkně na obrátkách a vyvrcholuje to zatčením Alexeje Volkofa(4x13) ten díl se mi hodně líbil, od tý doby je 4. serie na prd..doufám, že už 5. serie nebude, aby to scénáristi a režiséři nedomrvili úplně....(seriál viděn po 4x19)

Jituschka5

Jituschka5 (hodnocení, recenze)

No nezlobte se na mě ale ta čtvrtá řada je hodně slabá. Nemůžu si pomoct ale z komediálně-akčního seriálu se stalo romaticko-tragické drama, což mě velice uvádí do rozpaků. Poslední díly mě připadají až nudné a trapně ubohé, protože aktuálně je hlavní téma Sarah a Chuck, takže všechno ostatní jde takřka do háje. No doufám, že se to ještě nějak vybarví protože jinak bude pro mě 4. řada velkým propadákem.

Klenotka (hodnocení, recenze)

Chuck jako postava udělal pokrok během těch tří sérií (ve 3.sérii byl nejlepší a i Zac měl co hrát), ale ve 4. sérii nějak nahodili zpátečku. Posledních pár dílů už konečně zase pochopili, že to nesmí brát tak vážně, ale to nespraví těch prvních několik dílů téhle řady,kdy řešili samé blbosti. Ale nevzdávám to, protože pár nepovedených dílů mi nezkazí celý seriál :-)

DannyMT

DannyMT (hodnocení, recenze)

z počátečního nadšení, kdy jsem seriál doslova hltal díl za dílem přišlo hořké probuzení...najednou jsem si začal pečlivě všímat hereckých (ne)výkonů, psychiky postav a tudíž vývoje dialogů a nevím jestli mám brečet nebo se smát....ale ano, je to celé absurdní, postavy jsou stupidní, afektované a při snaze rvát do toho pořád ty dramaticky-romantické dějové linky působí děsně ufňukaně....končím

AIPHEE

AIPHEE (hodnocení, recenze)

Nevada: Jo, absurdit tam jsou fůry ale pořád mi seriál rozhodně nepříjde trapnej

Nevada

Nevada (hodnocení, recenze)

Já při té tragédii, ve kterou se změnila 4. série, snížila o stupeň hodnocení.

hunterak

hunterak (hodnocení, recenze)

Akční americký komedialní seriál ,který nemá chybu. Hned první díl mě chytil a už nepustil.

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

posledni dil byl jeste absurdnejsi nez ty ostatni, Volkof vubec neslysel ze pred chatu prijela cela armada s tezkou technikou a zpacifikovala tam jeho bodyguardy?

Kosťa

Kosťa (hodnocení, recenze)

To co začalo letmým zahlédnutím několika dílů v televizi v průběhu roku, pokračovalo nadšeným sledováním konce třetí série o vánocích, se v minulém týdnu zvrhlo v totální závislost .....

vodovod

vodovod (hodnocení, recenze)

Po shlédnutí všech dílů odvysílaných k datu 27.12. 2010, takže jsem teď někde v půlce 4 série můžu říct že tento seriál je jeden z nejlepších co jsem kdy viděl. Dokonalá rovnováha komedie a akce, docela jednoduchý příběh, samé sexi agentky a Casey, který mě stále dostává těmi svými hláškami. Takže já bych tomu dal 95%. Těch 5% tam chybí, protože potom v 2. řadě a dál se naprosto každý díl točí kolem té organizace proti, které bojuj jako například fulcrum, kruh.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Klenotka: Mě je zase jasné, že někdo potřebuje novodobou imbecilitu ve stylu Chuck. Mě stačí intelektuálně impotentní kreslouni Mikea Judge.

2Prod1gy: Asi tak, jen by mě zajímalo, proč je těch seriálových nesmyslů tolik. Naštěstí 2 mnou zmíněné jsou už zrušené a tak to doufám zůstane.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Klenotka: Seriál 4400 lidech kteří se najednou objeví. Proč mi to zní jako sci-fi verze Tak jde čas? Zrušit. Podle mě je to tím, že se mi tyhle americké ultra demence prostě nelíbí, How I Met Your Mother, Chuck, Earl jsou všechno pro mě naprosté zhovadilosti. Ale aspoň ti dám munici, třeba Beavis a Butthead se mi líbí do teď.

Klenotka (hodnocení, recenze)

st.ranger: Nemyslím to teď nijak špatně (každý má právo na názor), ale co se ti teda líbí? 4400 bylo náhodou dobré, jen nad nimi pořád visela hrozba zrušení, tak trochu improvizovali (v Chuckovi to dělají taky, ale tam jim to jde líp)

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Prod1gy: Tohle velice chápu, ale po Lost už tohle odmítám. Abych koukal na takovou pitomost jako je Chuck, to bych opravdu nezvládl. Heroes jsem také vzdal, stejně jako 4400 a podobné hlouposti.

Klenotka (hodnocení, recenze)

Tos vydržel dlouho. Já jsem Heroes vzdala ve 3. sérii a to taky běžně seriály dokoukávám.

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

protoze kdyz neco rozkoukam, tak uz to vetsinou dokoukam do konce abych zjistil jak to vsechno skonci (vyjimkou jsou Heroes se kteryma jsem prestal v pulce 4.rady :D )

Petrelli

Petrelli (hodnocení, recenze)

Je hodnr lidi co si to mysli, ale ja k nim urcite nepatrim ;) Btw. Proc na to koukate kdyz to je tak absurdni?!? :?

Twil

Twil (hodnocení, recenze)

Absurni je cely serial, ale byla to aspon sranda. Ve 4. serii uz ani ta sranda neni.

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama