Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Diskuze

Klenotka (hodnocení, recenze)

Nevada: Tyhle problémy řeší proto, že s v tom vrtá Morgan, který nemá vlastní život, tak vrtá do Chuckova :-))

masw

masw (hodnocení, recenze)

Nevada: Bude to mixované s ostřejší bromance Chucka a Morgana za zvuků písně Cherry Pie od Warrant :)

Nevada (hodnocení, recenze)

Ne, Sarah se s Chuckem rozcházet nebude. Místo toho budou pořád řešit jako moc kdo koho miluje, jestli ho miluje dostatečně, případně přemýšlet jestli ho nepřestal milovat, atd. ;-)

masw

masw (hodnocení, recenze)

No nevím 3.sérii jsem dokoukal včera posledním dílem a shlédnutím bonusů. Shaw byl pro mě oživení (někdy sice jen jako druhý Bryce, kterého diváci můžou nenávidět), jako záporák byl dobrý ale taky z něho nevymáčkli maximum. Jinak těšili jsme se na to jak to dopadne se vztahem Sarah Chuck a ted je to uz nejak....no už to nemá ten náboj a to po pár epizodách. Ztrátou toho sexuálního napětí asi uškodí seriálu pokud tvůrci plánují jejich rozchody a návraty v dalších dílech bude to půsoit dost hloupě. Nejvíc mě ale štval vývoj Caseyho v začátcích 3. série (slušňák v Buy Moreu). Ale bylo zde i hodně zajímavých a napínavých situací, kromě předvídatelné smrti Chuckova otce. Doufám žee je 4. série lepší!???

Klenotka (hodnocení, recenze)

Nevada: Tak největší klopýtnutí byl asi Shaw. Nebyl moc dobře napsaný a sloužil jen jako další překážka. Ale jako bad guy byl fajn. Mně se spíš líbil Chuckův osobní vývoj, protože během 3. série se hodně změnil. Spíš to dodatečné přidání 9 dílů způsobilo takovou nekonzistentost, ale 13. epizoda, a následně 14. ty byly podle mě jedny z nejlepších v Chuckovi vůbec.

Nevada (hodnocení, recenze)

Klenotka: Potíž je v tom, že tam žádné velké drama nebylo ;o)
Ve třetí sérii z toho udělali Melrose Place ze špionského prostředí. Ztratilo to vtip, ztratilo to švih, ztratilo to nadhled. Po vynikající druhé sérii byla pro mě tahle změna nečekaná a příliš velká.

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

st.ranger: No offense, ale když už jsme u té neprůbojnosti..poslední girlfriend ti zlomila srdce s tvým nejlepším přítelem, život se nevyvinul tak, jak bys chtěl a ve chvíli, kdy se objevi sebevědomá, úžasná, sexy agentka, tak...tak ji prostě zklátíš jako by se nechumelilo, i když jsi celý život byl nesmělý kluk. Já ti nevim..něco mi tam nesedí :)

Klenotka (hodnocení, recenze)

Nevada: Podle mě je 3. série nejlepší, ale to je už věc osobního názoru, jestli někdo preferuje dramatičtější nebo vtipnější verzi Chucka ;-) I když je pravda, že Sarah už mě teď občas začíná štvát, jak ji nekonzistentně píšou.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2M.a.t.t.: Pokud bys četl odstavec výše, viděl jsem asi jen 8 dílů a z toho jsem si udělal obrázek. Copak se ten blbec zmohl na to, že svedl tu blondýnu? Jak trapně nečekané.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Ak ho naozaj nazyvas nepriebojnym hlupakom, z toho je najlepsie vediet ze o tom seriali nemas ani paru. Ale to nevadi..

st.ranger (hodnocení, recenze)

Viděl jsem prvních pár dílů, asi 8 a pak jsem to vymazal z disku, TV kanály nevedu. To samé postihlo i How I Met Your Mother a ještě jednu volovinu. Earl nebo tak něco.

2novoten: Pokud se zde někdo ztotožňuje s takovým neprůbojným pitomcem, tak Vás upřímně lituji. Seriál nesrovnávám s Lost, pouze jsem zmiňoval, že Lost jsem dokázal dokoukat, ale tohle bych už nezvládl. Pro mě nic zajímavého.

Nevada (hodnocení, recenze)

Tak jestli viděl 2-3 díly dabované na Prima Cool někde uprostřed série - natož druhé série - tak to ani pobrat nemohl. První dvě série Chucka byly nacpané vtípky a narážkami na různé seriály a filmy. Spolu s parodií na špionážní filmy to tvořilo kouzelnou kombinaci. Od třetí série do toho autoři začali až moc míchat vztahy, navíc naprosto nevyváženým způsobem a tím to (pro mě) šlo neskutečně do háje. Třetí sérii jsem dosledovala se skřípěním zubů, čtvrtou sleduji zatím jen ze zvyku a jsem napůl rozhodnutá sledování přerušit, protože tohle už je jen stín toho, čím Chuck původně byl.

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

st.ranger: V náznacích: Chuck jako ideální kluk pro ztotožnění nás většiny seriálových fanoušků, Sarah jako naprostý idol, Casey jako hláškující tvrďák, Ellie jako super sestra, atd. atd. přes Morgana nebo Devona, zkrátka - dokonalé postavy. Dále herci - komediální talent Zacharyho nebo timing hlášek dua Jeff+Lester. Dále děj: nápadité mise, pestré lokace, Buy More jako napůl domov, i přesto, že jde o obyčejné elektro (kde ale prodávají i sýrové křupky), vztahy, kterým přeješ štěstí a jako třešnička na dortu nevtírává a uvěřitelná rodinná atmosféra, dělající z Chucka stoprocentní jistotu a pohodu.

Ale to jsem napsal v podstatě pro klid duše, protože pokud vpadneš do diskuze, začneš Chucka srovnávat s Lost a používáš přitom výrazy typu "debilita", tak je ti asi cizí názor vcelku jedno. A po "pár dílech, co jsi nevydržel" bych si ty velkoústé soudy raději nechal pro sebe.

Petrelli

Petrelli (hodnocení, recenze)

To rikal kamarad taky, videl 2 dily a nadaval na to, pak jsem ho dokopal ke zkouknuti cele rady a vida, hned to je pro nej jeden z nej serialu ;) Radsi nekomentuj kdyz jsi videl 3 dily..

st.ranger (hodnocení, recenze)

Může mi někdo aspoň v náznacích vysvětlit, čím je tento seriál úchvatný? Tuctová televizní debilita s pitvořícím se hlavním představitelem, totální absence humoru, naprosto nulový děj vedoucí k ničemu. Viděl jsem pár dílů, protože jsem nevydržel na tenhle humus koukat. Tohle bych opravdu nedokázal dokoukat, stačilo trápení z Lost.

Petrelli

Petrelli (hodnocení, recenze)

Nebo bysme meli naucit cechy koukat pouze na to co se jim libi a chtej na to cumet ;) Pokud mate problem, tak tahnete a na Chucka necumte ;)

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

co bys chtel od amiku, ktery sotva znaj svoji vlastni geografii :) Klenotka: me Morgan taky uz vytaci, ale hlavne me vytaci celej tak trochu stupidni scenar, nevim proc na to furt cumim :D

Klenotka (hodnocení, recenze)

Mně teda přijde naopak otravnější než dřív, ale jsem v tomhlen názoru očividně velmi osamocená.

Giggs

Giggs (hodnocení, recenze)

Len sa mi to zda, alebo Morgan pomaly ale isto začina svojimi hlaškami ťahať cely serial sam, a ostatne je len omačka okolo?

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama