Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Doooost dobry. Jen skoda, ze ta Kara neni blond. Ale predpokladam, ze se to poda. 👍 Ale stejne. Videti od 84. ve filmu nekoho, kdo je ji vzdalene vzhledove podobny a ma to byti ona, je zatim lepsi, nez kryptonitem do oka.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

akorát.......no sem rád že Zde bude Kara mám ji raději než Supermana, Keaton skvělej jako vždycky, ale zase se bude bojovat proti Zodovi ? Já se těšil na plný Flashpoint Paradox, Amazazonky, Atlanťandé, zkurvená apokalypsa za rohem, místo toho je tady dvakárt Ezra, páni.

na příspěvěk reagoval PKD, sugythesugar

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Jak nastoupil Keaton a hrála hudba Elfmana, okamžitě nostalgie a husí kůže... výborný trailer, a ten Affleck zase jak kdyby z něj někdo vysál vodu

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Tak toto bolo nečakané a veľmi milé prekvapenie. Že sa vráti Zod a uvidíme stret armády s Kryptoňanmi, to vybilo poistky :-) Vôbec to nevyzerá zle.

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Tak ten trailer mě trochu dostal. Není to úplně 100% nadšení. Trochu mám obavy jak se celý ten restart povede. Už jen protože všechny staronové postavy (Keatonův batman, supergil Calle, generál Zod nebo Batfflack) nebudou v  budoucím dceu. Což je dost škoda. Teda za mě hlavně u Batfflacka. Na druhou stranu líbí se mi to více než třeba upoutávky na Shazama. Rozhodně se těším ale mírné obavy jsou.

Clark_Cent

No, však já to nerozporuji, ale dokud to není stoprocentně potvrzené, tak to jsou z definice stále drby. I když drby, které se asi potvrdí. Nakonec Warnery koupí Disney a bude to :)

TheDarKnig

Na tom Bounding into comics je to spíš jen shrnovací článek. Ty zdroje jsou odjinud. I oni tam referují na WDW Pro. Já to celkově tu situaci kolem Warnerů už dlouhou dobu sleduji, tohle dává až příliš velký smysl na to aby to byly jen drby. Vyložit si to samozřejmě může každý jak chce, ale minimálně bych se vůbec nedivil, kdyby za nějaké ty dva tři roky Warner Bros zase změnilo majitele.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Clark_Cent

Hm, zatím to jsou teda spíše drby.. a navíc z Bounding into comics, což je hodně nespolehlivý a zaujatý zdroj informací, který moc komiksových fanoušků nebere vážně (navíc cpou všude svoji dementní antiwoke message, což je diskredituje ještě více). Na takovéto stránky bych vůbec nechodil.

Každopádně nějaké problémy Warneři mají, o tom není pochyb. Ale snad se to vše podaří spravit a dostaneme filmovou DC renesanci.

TheDarKnig

Hele, každému co jeho jest. Já pevně věřím, že Gunn si taky nějaké lidi získá v moment, kdy vydá první trailer na svého Supermana. Ale to nic nemění na tom, že výchozí pozici určitě nebude mít ideální. Zvlášť s ohledem jak se to kolem WBD momentálně rýsuje.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

woodsman

Hele, ono navíc to začíná vypadat, že ten film ten "reboot" provede akorát stylem otevření multiverse, a v základě nic konkrétního mazat nebude. Takže ten původní DCEU vesmír s vysokou pravděpodobností bude pořád fakticky existovat dál. Takže když bude divácký zájem, a najde se prachy jak to zafinancovat, možné bude cokoliv.

Propo, trošku si říkám, jaká ironie že Marvel vydal trailer PRÁVĚ trailer na Gunnovi Strážce Galaxie. 😉😉😉

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

No vzhledem k tomu že trailer na Gunnovy GOTG3 je ještě o kus lepší než tohle... tak se nevím dočkat Gunnova rebootu :)

woodsman (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

jo nedivim sa mu tiez som mal pochybnosti ale toto jakoze klobuk dole to som absolutne necakal citim z toho stare dobre DCEU Smyderverse a bude fakt velka skoda ked po tomto daju ten Gunov shit reboot uvidime mam take tusenie ze po tomto sa este viac zvecsi sanca na Snyderverse ci uz na tom netflixe alebo niekde uvidime toto ma neskutocne nakoplo ten General Zod ine jeby proste . jo marvel to je stary potkan

woodsman

No já minimálně už naprosto chápu, proč Zaslav tomu filmu tak věří. Bez ohledu produkční problémy co film měl, tohle se vizuálně bude prodávat velmi snadno. Zvlášť, když se zahraje na podobnou notu jako s No Way Home. Ironií je, že pokud teď tohle nějak zásadně uspěje, tak to bude dost podrážet nohy tomu chystanému Gunnově rebootu. Těžko si totiž představit, že lidi budou chtít hned rebootovat, pokud je tohle nějak zásadně namlsá.

P.S: Marvel právě zakontroval velkým trailerem na třetí Strážce Galaxie. Náhoda? 🤣

na příspěvěk reagoval woodsman

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

No, nevím... Nějak mě to na zadek neposadilo. Snad jen ten Burtonův Batman je prostě fajn. Ale na Ezru jsem fakt neskutečně alergický.

Animovaný Flashpoint Paradox zůstane téměř stoprocentně nepřekonaný. Ten měl jen jediný problém, že byl příliš krátký. :)

sugythesugar

Já si skoro myslím, že tohle by i tu miliardu mohlo dát. A pak si všichni budou mlátit hlavami o zeď, že se pouštějí do rebootu. 😂

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Nechal bych tam toho Keatona. Nemá cenu to měnit. Stačilo by to jen upravit tak, aby bylo jasné, že se nadobro otevřel multiverse. Clooney byl nejhorší Batmen. O jeho návrat do této role nikdo nestojí. Taky bych v tom filmu klidně nechal toho Cavilla. Vždyť by také každý pochopil, že je jen jedním z mnoha Supermanů z různých světů. A mohla by to pro něj být důstojná rozlučka.

na příspěvěk reagoval PKD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)