Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

SueMe

Na začiatku som mala pocit celkom vydarenej teenagerskej komédie, ale potom sa to  v blúdení časom niekam stočilo a pre mňa nie práve najlepším smerom. Veľmi ma potešilo, že sa v deji objavil Michael Keaton, jeden z najlepších Batmanov vôbec. Škoda, že on a Supergirl nedostali viac priestoru. Ale myslím, že mnohých fanúšikov komiksov film potešil. ()

Rhaegar

Ten film byl v hrozném produkčním pekle. Všichni už to chtěli mít hotové, aby to mohli vydat, odepsat ztrátu a rychle na to zapomenout, protože nikdo nečekal, že to bude dobré. A vzhledem k tomuhle faktu to není tak zlé. Jinak jo je to hodně zlé. Humor je hloupý a infantilní. Seděl by do animáku pro nejmenší (např. Mimoni) nikoliv však do komiksovky pro všechny. (Já jsem sice uznávám teorii smrti autora, ale když srovnáme některé scény ve filmu s excesy Ezry Millera tak je to ještě tragičtější). Akce a efekty jsou dost pochybné. Na Flashovu speedforce je žalostný pohled, ale třeba Batman docela ujde. A celý příběh je nezáměrná parodie (právem) oceňovaného komiksového eventu Flashpoint Paradox.  Stejnojmený animák z roku 2013 dokázal odvést mnohem lepší práci. Ale tak snad to autorům postačí jako výmluva pro restartování DCEU a začít nanovo. Tentokrát možná i s nějakou vizí. PS: Jen na obranu filmu. Někteří tvrdí, že je to snaha napodobit Spidermana což je hloupost. Marvel i DC komiksy oba pracují s multiverzy desítky let. A o zadaptování tohoto eventu se mluvilo téměř od začátků DCEU. Takže jde jen o nešťastné načasování. ()

tonysawer

Na úvod řeknu, že Snyderovky nesnáším. A kéž by představitel Flashe nebyl v opravdovém světě tím, čím je. Tohle mohl být film, který DC nakopne správným směrem, ale Ezra to zabil. Vážně jsem si film maximálně užil jako nic předtím, kromě animovaných Batmanů a hraného Jokera. Sakra! BACHA SPOILER: Jen škoda, že na konci nepřišel mladší Bale. ()

Neikn

Toto je velice rozporuplný snímek, začnu u CGI, většina lidí by namítla, že je to srovnatelné s většinou filmů od studia Asylum, avšak já si myslím, že je to schválně, pro efekt, jen si položme otázku, proč někdy vypadá to CGI tak dobře a někdy tak špatně?, no prvně si musíme všimnout detailu, že to CGI vypadá "špatně", pouze když máme slowmotion, dalším detailem je, že je to použité pouze na lidech, nakonec mi to ani moc nevadilo, spíše to bylo komické, čímž se dostáváme k dalšímu bodu, a to je humor. Celý snímek jsem se bavil, a byly i momenty, kdy jsem vyprskl smíchy, takže z této stránky film zcela jednoznačně boduje. Příběh není nic moc unikátního, podobný příběh jsme mohli vidět už v animovaném filmu, Justice League: The Flashpoint Paradox, také je občas znatelná inspirace od Marvel multivesmíru, až na to fungování, které není větvení, ale zcela nový vesmír, fungování tohoto je konec konců popsáno ve filmu a troufám si říct že i velmi kvalitně. Herecké výkony jsou za mě lehký nadprůměr, samozřejmě to trochu stahuje dolů kontroverzní Ezra Miller, a proto si film zaslouží i obdiv, za to že se s tímto faktorem dobře popral. Jak už tak bývá v superhdinských snímcích, tak dostáváme spoustu mouder od starších a moudřejších lidí, a v tomto případě to dopadlo na výbornou. Hudbu bych zkrátka ohodnotil jako průměrnou až lehce nadprůměrnou. Shrnutí na závěr: CGI: 7,5/10 ; Hudba: 7/10 ; Příběh: 8/10 ; Humor: 10/10 ; Herecké výkony: 8/10 ; Kamera: 9/10 ; Celkem: 80% (ty 3% ubírám, za ten ohraný koncept a klišé, že se nedá změnit budoucnost). ()

chevronman

Wohou, jakože já mám komiksový filmy rád, ale tohle je velkej průser. Nejenže v tomhle filmu jen pramálo věcí dává smysl, ale CGI? To je velký špatný. Skoro jako kdybych se díval na film nejmíň o dekádu starší. A nevím proč, ale Ezra Miller mi tady připomíná Davida Walliamse z Malé Velké Británie, což je dost úchylný. ()

tein

DC opet nezklamalo a predvedlo totalni sracku kde vetsina veci nedava smysl a cim vic se snazi obcas neco vysvetlit tim nesmyslnejsi to v dusledku je. Do toho opet priserne trapnej humor, mozna tak pro pubertaky ze zakladky, neskutecne hloupa (WTF) zapletka, prevazne mizerne efekty a vizual, a mame tu dalsi komixovej propadak. Ezra Miller je zde neskutecne odpornej a slizkej a to navic v dvojroli, kde jeho jako mladsi ja je extremne otravnej nesympatickej vypatlanec a celkove je teda Flash vlastne nejvetsi slabinou tohoto filmu. Zaverecna potitulkova scena s Aquamanem je stejne uboha jako veskere ty otresne radoby vtipy jez jsme meli tu smulu videt uz ve filmu o tomto rybim panicovi. Je smutne ze se DC snazi (a dost mizerne) kopirovat MCU v napadech jako je multivesmir, alternativni hrdinove, a vyhrabani starsich hercu z predchozich verzi superhrdinskych filmu. Presto nejvetsim, a temer jedinym, kladem tohoto filmu je prave navrat Michaela Keatona, kterej ale bohuzel tuto novodobou DC pohromu sam opravdu nezachrani. ()

MatyRock

Po dlouhé době jsem viděl DCU film, který jsem si po všech směrech užil. Je to ujetý, živelný a krutě energický. Humorem mi to extrémně sedlo, vizuálem už ne tolik. CGI je někdy, vlastně skoro pořád, na dost mizerné úrovni a já se jen ptám, vážně to stálo okolo 200 milionů dolarů? Akce má šmrnc a nápad, využívá Snyderova stylu, přesto přidává vlastní prvky. Příběh je předvídatelný, jednoduchý a bůh ví, co ještě. Ale kruci, tohle je to správné multiverzní dobrodružství, které je správně komiksově divoké. The Flash skvěle využívá kontroverzního, přesto herecky přesného, Ezru Millera v dvojroli i všechny vedlejší postavičky, u nichž, minimálně u některých, zamrzí fakt, že jsou celou dobu jen vtipem. 7,5/10. Není to revoluce žánru, jen sakra dobrý popcorn. ()

Karzelek

Úvodních 20 minut jsem.. nebojím se to napsat.. protrpěl.. Kdo proboha dělal na těch CGI, ten už tam doufám nepracuje.. Pak se to sice o nic moc nezlepšilo ale dorazila na scénu pomoc ve formě.. Ok, říkejme tomu "děj". No a pak už to bylo koukatelné. Já mám filmy, seriály a všechno tohle se superhrdiny hrozně rád, ale existuje společnost, která to prostě prodat umí, a pak je jedna, která to prostě prodat neumí no.. Ke třetí hvězdě se to naklonilo v posledních 10 minutách, které bych označil za kvalitní. ()

SalvorHardin

Jednu hviezdu davam za jedno kratke cameo jedneho milovaneho herca, ktory kedysi mal stvarnit Supermana, ale napokon z toho filmu nic nebolo. Inak je tento film ako vravia Amici: kinda shit. Vizualne efekty boli otrasne a myslim, ze studenti v prvom rocniku vizualnych efektov by spravili lepsiu robotu v Premiere Pro. Palciva otazka dnesnych casov: bol tento film woke? Nebol. Nebol woke a aj tak to bol trapas. Milujem Keatonovho Batmana, ale potom, co som videl Birdmana  a potom pocul, ze Keaton bude v tomto, bral som to ako zly vtip. Zial Keaton tento nahodny zhluk obrazkov a zvukov nezachranil. O tom, ze Ezra Miller patri skor do basy ako do filmu, snad netreba ani hovorit a urcite pre nikoho nebol magnetom ist na tuto tragikomediu do kina. Na film som zabudol v momente ako som ho dopozeral, a ked ste ho nevideli, radsej si pustite turecku telenovelu ako toto. Ak vas vsak zaujima ako by sa dalo 250 milionov dolarov splachnut dolu zachodovou misou, tak toto je dobry priklad presne toho. ()

webino

Hodnotiť film ako taký hodnotím v rámci série. Nebudem tu dávať dlhosiahly koment ako kolega keď to poviem pár vetamy. Flash je v pohode...naozaj si ho pustite a dajte si popcorn a leháro. Milióny eur na natočenie a nakoniec je to všetko jedno tak nech je aj vám. Dávam tri hviezdy len preyo že: Humor:,,2,,naozaj sa zasmejete aj keby ste nechceli a yo kvitujem Obsadenie:,,1,,netreba komentovať to bolo to naj čo sa dalo naozaj verte mi👍 Scénar:Dal si záležať chlapec či parta a sedí to neurazí ani nenahevá,naozaj verte je yo pekný krásny stred a naozaj kvalitka. Toď vsjo...CGI,réžia,..čo tam ako?Výprava?🤣🤣🤣🤣 Joj nie proste blud dobre naotečený za tie peniaze.Inak na druhý krát nepozerateľné. ()

ReproBoy

Asi jsem zestárnul, ale začínám být hrozně negativní. s tím CGI si dělaj prdel, nebo je to film z roku 1990?  To se nedá brát ani vážně, i kdyby to bylo dobrý, jako že to dobrý není, Ezra je fakt divnopošuk.  Nelíbílo se mi to, je to kravina. ()

radecop

Natočené celkom dobre, ale niekedy mám pocit, že z toho mnohovesmíru a časových línií a alternatívnych realít, by jeblo aj Einsteinovi... ()

Caesarion

Šokují a plné překvapení. Narozdíl od těch druhých je DC film výjimečný každý bez výjimky. Tedy myslím ten příběh. Vím, že koncept příběhu, že hrdina v Dobré víře něco posere a pak to po sobě napravuje známe všichni léta. Jenže tady sebou vzal všechno a všechny aby bojoval sám se sebou což je prostě bomba. Jeho emoční výbuchy a ostrovtip musíme vstřebat i když se nám tolik nelíbí a rodinné scény s maminkou i když jsou maximálně důležité mě nechaly maximálně chladným. To se nedá říct o návratu Michaela Keatona a cameo ostatních postav jež mladým divákům moc neřeknou. Thanks Flash. ()

Pcermis

Točily akční film a vyšla z toho komedie. Škoda kdyby se to od začátku bralo jako komedie mohlo to mít možná i větší úspěch. :-) Takhle je to slátanina která nemá hlavu ani patu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)