Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Frajer42

Robert Englund totálně skvělý, v mých očích snad pokořil i sebe samého ve všech nočních můrách dohromady. Celkově je to více než slušná komedie s mnoha moc vtipnými okamžiky v sobě. Anti - zombie komandem počínaje, vězněním zombie ve sklepě pokračuje a zombie duelem, kde po sobě dvě zombice střílí kulečníkové koule orgány, které byste jistě na mužském těle nenašli končeje. Jsem si jistý, že tedy s naprosto čistým svědomím 3* dát zvládnu. Docela milé překvapení. Čekal jsem nějakou sračku. ()

joehot

Přiznané céčko s ohromnou porcí nadhledu, skvělých hlášek ("Je to mravní úpadek. Ale dělá to tak úžasný zisk." "Tvůj optimismus z tebe dělá idiota."), koz, filozofujících striptérek ("Miluju tě." - "Láska je mrtvá."), brutality a s bordeltátou, který je sice členem klubu držení zbraní, leč neumí z nich střílet. Možná znáte starý trik znalých kněžek rozkoše s odpalováním pingpongáčů bez rukou (viz Winona Ryder v South Park: Peklo na zemi), ale kam se hrabe na útočnou verzi s kulečníkovými koulemi! Jo, tvůrci asi byli na tripu, ale já si tenhle "zájezd" s nimi užil dosyta. ()

hirnlego

Už od začátku mile sympatická veselá poloamatérská podívaná. Robert Englund je se svým sprejem proti děfkám přímo k pomilování, vysloužilá ruská "balerína" s roztomilým akcentem jakbysmet a Jenna s kámoškama kupodivu hrají nad očekávání slušně (jen u tý tyče se mohly snažit trochu víc, holky plesnivý). Spousta povedeného gore a vtipných hlášek ("You see this? What colour is that?" - "Cappuccino?" - "Right, meaning you're cleaning this entire mess up!" ... :´) ) a celková hrubá nekorektnost téhle párty úchylárny dělají ze Zombie Strippers adepta na status kultovní pyčovinky. V dnešní době určitě potleskuhodné, jen víc takových! ()

Vyrida

Heh tak už jsem viděl ledacos, ale tohle mi fakticky vyrazilo dech. Po úvodních minutách jsem si říkal co sem si to zas pustil za odpad a byl jsem přesvědčen, že vyš své hodnocení, než nad jednu hvězdu nepoženu. První dojmy proto nebyly nejlepší, vše se jeví hodně amatérsky a bez nějaké příběhové linie. Tu vlastně nebudeme znát po celý film a to včetně situace, kdy se těžiště konečně přenese do hlavního dějiště filmu nočního strip klubu. Od této chvíle nás rejža začne krmit scénkami se sexualními podtexty a v podobném tempu vydrží až do závěrečných minut. Což o to herečky si vybrat uměl zvlášť, když tomu všemu na place vévodí pornohvězda Jenna Jameson a její silikonové kolegyně, ale postavit na tom celý film? Nejvíce mě však překvapily gore scény, které byly v některých momentech naprosto úžasné. Tady si grafici vyhráli a to včetně maskérek. Lepší namalované zombie jsem dlouho v žádném jiném filmu neviděl, opravdu úchvátné zvlášť když si vzpomenu třeba na úvodní scénku, kde to zrovna po této stránce, nebylo podle představ. Za to si film ode mě vysloužil bez keců jednu hvězdu navíc. Mrzí mě však, že zábava o kterou mělo jít především je zastíněna právě těmi erotickými scénkami a zasmál jsem se snad jen jednou a to jestli má jít o komedii, není moc dobrá vizitka. Nesmí chybět ani spousta nesmyslů a nelogických věcí, ale i přesto jde podle mě o průměrný film, ze kterého hlavně muži budou částečně v extázi a ženy spíše usínat nudou. ()

Slasher

Kozatý buchty v bikinách a se samopalem & kozatý zombí buchty točící se kolem tyče. Tímhle vás to obohatí. Ze začátku to vypadalo až nebezpečně amatérsky, pak tak trochu bezpohlavně, ale zhruba od půlky prvotřídní jatka. Striptérky v čele s hlavním komerčním tahákem Jennou Jameson byly na můj vkus až moc umělý, občas až nehezký a nesympatický, (hlavně ta gotička) ale jakmile se navzájem pokoušou a vyhnijou, je po problému. Jinak tři dobrý charaktery - už tradičně Rob Englund, trhlá madam z Ruska a pendejo uklízeč. Jo a ty jatka fakt stojí za to. Death is good. (screeny) ()

• První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)
  • Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)