Transformers: Pomsta poražených

• USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

Diskuze

Jango_Fett

Jango_Fett (hodnocení, recenze)

Cival - Psát z chybama ve foru nic ještě neznamená. Samoztřejmě že kdybych chtěl psát recenzi či nějaký článek tak se toho vyvaruji. Nicméně tady píšu rychle a nemusím s toho dělat nějaké slohovky. To s tim Obim byl for pokud si to nepochopil.

Jinak co je na tom sbírat figurky TF a SW, někdo sbírá známky, někdo špunty od lahví, někdo DVDčka. V zahraničí jsou takovéhle sbírky figurek na dením pořádku. To jen česká republika je pořád sto let za opicema.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

tak to jo. Já jsem asi jinej. Mě zajímaj ty nepodstatný věci jako práce, život, auto. Kdo by o to stál, když můžu mít největší sbírku zbytečností v republice.

Drnqonovic

Drnqonovic (hodnocení, recenze)

Ještě že mám svojí sbírku telegrafních sloupů 20. století... Bez té bych do současnosti nepřežil.

Rogue

Rogue (hodnocení, recenze)

ja mit nejvetsi sbirku transformerich figurek v republice, patrne mi to zmeni zivot

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Rogue: Jaký v tom je rozdíl? On má největší sbírku a já kompletní sbírku. Jen říkám že když na to má prachy, tak může mít největší sbírku. Nějakej bohatej synek se tamhle zblázní do Transformers, objedná si přes net stovky figurek a jinejch blbostí a prvenství "Boha" jak by řekl Cival, je pryč. V tom je ta pointa. Nikdo se nekouká na to jak dlouho to sbíral. K čemu to je dobrý? To vážně nedokáže můj jednoduchý mozeček pochopit

tom88

tom88 (hodnocení, recenze)

Kde sa daju kupit na internete Star Wars alebo Transformers figurky pls?? nepoznate nejaku stranku? Ale nie nejake trapne figurky ale kvalitne prepracovane a hlavne aby boli z filmu.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Ve skutečnosti by měli všichni účastníci této diskuze odejít na nějakou dlouhou procházku. Tak se tu mějte, jdu.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Pedestrian: nechápu co má být. Že někde bere prachy na svojí zálibu? Asi an to má. To že mám všechny knihy od Karla Maye neznamená, že jsem king. Ale co si budem povídat, já z těch knih alespoň něco mám. Minimálně slovní zásobu. A velice se omlouvám, že neumím správně napsat jméno fiktivního rytíře Jedi ze Sci-fi filmu.

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

Ve skutečnosti je to,co se týče této diskuse úplně jedno :)

Cival

Cival (hodnocení, recenze)

Pedestrian: NO NEKECEJ!!! Tak to beru všechno zpět, omlouvám se a zacpávám si pusu svejma spodkama. Je to bůh. Pardon, Optimus Prime!

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Civale, Jango_Fett má ale největší sbírku transformeřích hraček v republice!

Cival

Cival (hodnocení, recenze)

Jango: Když už se tu trvale projevuješ jako negramot, co píše tvary typu "libyla" a "takovímdle", tak aspoň nepoučuj ostatní o tom, jak se píše Obi-Wan. I když jako třešnička na tom tvým dortu ze slovního průjmu to obstojí. (a ano, říkám to i jako hrdý nositel červených spodek, který si pořád myslí, že Star Wars si tak zabedněný fanboye nezaslouží)

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Hanyou: To chápu. Zmatená akce, moc robotů, plýtvání námětem, zbytečné scény. To samé hodně lidí psalo u jedničky a ta se mi líbila...no hodně moc. Ale nebudu nikoho soudit když ještě nevím, jestli nemají pravdu a o tom se tu celou dobu žvaní. Co napsali ti co to viděli a co si myslí fanoušci. A popravdě ono být velký fanda je podle mého názoru na škodu, protože ti jsou stejní. Buď dají 5* když se to povede (Transformers) nebo dají odpad protože to nebylo podle jejich očekávání ( Max Payne). Já to fanouškovství nějak neuznávám tak mi to promiňte. Stejně jako Jango. Star Wars epizoda IV byl první film, na kterém jsem byl v kině. Bylo mi nějakejch pět let a pamatoval jsem si jen pár částí (konkrétně jak Luke cvičil s tou létající koulí a jak Darth Vader přesekl Obivana a pak samozřejmě roboty). Kouknu se na to kdykoli a pokaždý mě to bude bavit. Ale nějak se nedokážu dokopat k totálnímu fanouškovství. Jednoduše, i podle toho jestli je člověk fanoušek tak hodnotí, jak říkáte vy. Je to tak, ale neodsuzujte ty nezaujaté

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Tony.cs: desinpretace je strašná věc. Chtěla jsem tím naznačit, že nevím jestli se pletu nebo ne, ale všem tam chybělo to samý (komentáře jsou prakticky o jednom), to co by mělo být teoreticky nejméně podstatné.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

byfo: Až to přijde k nám do kina a na to si ještě chvíli počkám. jedině, že bych si zajel do Plzně. Hanyou : Něco jinýho je vyjádření názoru a něco jinýho je napadání názoru, který je opačný tomu tvému. To je ignorace. Tohle jsi napsala ty : ... "Je to jenom můj špatný dojem, nebo prozatím komentujícím vážně vadilo, že se z dvojky vytratilo větší procento lidského faktoru?" ... jejich NÁZOR v tobě vyvolává špatný pocit? A proč? Protože chtěj ve filmu víc herců a méně počítačové animace? Kdože tu je ignorant? Já protože říkám, že každý hodnotí podle sebe, nebo ty co si myslíš, že ostatní jsou blbci, protože si nemyslí to co ty? No nevim nevim

Jango_Fett

Jango_Fett (hodnocení, recenze)

Většina lidí tomu dává 70-80% a to je už podle vašich komentářů sračka? Proberte se lidi, s takovímdle hodnocení je to stále dobrej film.

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

Když i KevSpa u Baye píše něco o nudě a zklamání, tak to asi nebude příliš dobrý film :O

kOCOUR

kOCOUR (hodnocení, recenze)

Posledních 200 příspěvků je neskutečně nářezovej gaychat. Musim sem chodit častěji, tady se člověk dozví věcí. Třeba to, že je vlastně ve výsledku úplně jedno, jestli tady někdo z těch zbožně adorujících lidí T2 uvidí, protože: "tomu dám stejně za pět, to je přece jasný". Ne, vážně. Běžte se projít, dneska je tam docela hezky.

Připravte se na novou Transformeří trilogii

08.03.2010

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)