Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

Lachtaan

Z němého ovčího života na anglickém venkově jsem viděl jen pár epizod a kdybych nevyrůstal s rostoucí láskou k typicky britské plastelínové animaci, tak bych pravděpodobně nad Ovečkou Shaun zcela zanevřel. Nedávno jsme ale doma zkusili druhý "celovečerák" a ten dokázal značně pobavit i čtyři dospělé lidi. ()

Estrellita

Tento šílený seriál mě vždy dokáže pobavit líp než deset reality-show! Shaun mi totiž podezřele připomíná Mahonyho z Policejní akademie a na tenhle typ charakteru prostě nedám dopustit! :) ()

filmmovier

Prvotřídní zábava. Prvotřídní. Od tvůrcu Wallace a Gromita. Koukám jen občas, ale začínám to mít rád stále víc a to už je co říct. ()

Kri-kri odpad!

90%?! Český národ definitivně ztratil veškerou soudnost i kulturní úroveň! Dlouho mi bylo záhadou, proč tahle infantilní a ničím nezajímavá pohádka je u českých diváků (a to i dospělých!) tolik populární a na ČSFD dokonce zaujímá přední pozici v žebříčku nejoblíbenějších seriálů. Až mi to konečně docvaklo! Češi jsou národem poslušných stádovitých ovcí a s hlavní postavou této blbůstky se nejspíš zosobňují, jinak si to opravdu nedovedu vysvětlit. Navíc je fakt, že TV stanice a vydavatelé DVD zásadně ušetří, neboť nemusejí pořizovat dabing. Nicméně, mě tato komerční němá imbecilita neoslovila ani v nejmenším, tudíž opět půjdu proti davu a hrdě zodpadňuji. ()

kurcatovium

Rozhodně bych to dětem pustil spíš, než zelenýho Rákosníka, ale když jsem na to (v době totální únavy a vrcholu lennosti) koukal hodinu v kuse, je to pěkná vymejvárna... ()

terunka003

Kdybych mohla dám co nejvíc hvězdiček, pět je málo. Miluju ovečky a tohle mojí lásku k nim ještě utvrdilo! Chci, aby Shaun byl můj kamarád! ()

Micione

Vtipné, skvěle podané a vhodné pro všechny generace. Každá postava do detailu propracovaná - nekonečné nápady pánů tvůrců a cit pro "hodný " humor. ()

uhlajz

Na těchhle plastelínových zvířátkách je nejlepší, co všechno dokáží vyjádřit pouhýma očima. Nejlepší je pro mě pořád Gromit, ale Shaun je hned v závěsu:-) ()