Hobit: Neočekávaná cesta

• USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)

Diskuze

islanzadi

islanzadi (hodnocení, recenze)

movieband: ono nám nic jinýho nezbude :-(
finarfin1:  nemohl si mě vzít jako příruční zavazadlo? :D

Calminaion

Calminaion (hodnocení, recenze)

Rom4n: Gollum vyzerá doteraz  realistickejše  ako väčšina dnešných CG charakterov . I ja som naňho zvedavý , ale  z CG charakterov sa najviac teším na Smauga.

Rom4n

Rom4n (hodnocení, recenze)

Predstavte si ako asi bude vypadat Gollum ked vypadal realisticky uz pred 10 rokmi. Teraz bude asi naozaj ako zivy.

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

Co bych dal za to, kdybych blízko jejich placu mohl vytírat zvratky na hajzlech. Radši si nic nebudu namlouvat, nebo se mi o té slasti ještě bude zdát.

islanzadi

islanzadi (hodnocení, recenze)

Gerret: jen sledovat to natáčení, tak bych byla v ráji. Musí tam být sranda. Jen u toho videoblogu jsem se skoro pořád smála.

Gerret

Gerret (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD: jj taky si myslím hned bych tam chtěl být a alespoň sledovat to natáčení. Premiere byl dobrý časopis, sice jsem ho neodebíral pravidelně, většinou jsem si ho půjčil ve škole od kámoše, ale byl to fakt kvalitní časák.

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Gerret: Dělat s PJ musí být radost. Strašně sympatický člověk. Škoda jenom, že už není Premiere, tam by bylo plno reportáží a rozhovorů. Ted si člověk tak akorát přečte rozhovor s nejakou vymaštěnou slepicí popř. oslem.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Tatianistka: Po dlouhý době budu ten rok Oscary nějak víc prožívat :)

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

movieband: ono to většinou půjde poznat i podle odkazu, ve kterém bude třeba napsané "first-photo-of-smaug" nebo podobně

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

movieband: myslím že keď sa nejaká objaví (čo pochybujem), tak určite niekto napíše o čo sa jedná, aby každý na to neklikal.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Shakers: to by možná vyhovovalo .. hlavně aby sem nedal nekdo fotku Šmaka pokud nejaka bude .. to by mě zabilo ....

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

movieband: dufájme že nám ďalšie video dá až okolo decembra, nechcem hneď všetko vidieť :-) A čím menej informácii je, tým mi ide rýchlejšie čas.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Calminaion: dufejme že brzo bude další blog od PJ :)
Tatianistka: Taky sa už strašně těšim a fakt by bylo vynikající dyby tam bylo 2011 ale co už .. ten rok a půl sa eště bude moset nejak přečkat ....

Calminaion

Calminaion (hodnocení, recenze)

Tatianistka : Niektorí ( napr. i ja ) čakajú na ten film už 5 rokov , odkedy vyšla správa , že Hobit sa bude natáčať,  čiže ten rôčik a pol nie je až taká dlhá doba . Navyše sa čas dá krátiť skvelými Jacksonovými vblogmi .

Tatianistka (hodnocení, recenze)

islanzadi: no ved to..uz aj do toho decembra by som to nejako vydrzala ale takto rok a pol fuu to je velice dlho a potom dalsi rok

Tatianistka (hodnocení, recenze)

Arbiter: urcite ano lebo vacsninou su potom aj filmy z tohto obdobia nominovane na oscara a urcite tieto filmy budu mat na to vsetky predpoklady aby ich zopar uchmatli..samozrejme zasluzene:)

Tatianistka (hodnocení, recenze)

Fiha tolkoto komentarov nie je ani k niektorym natocenym filmom co su tu uz roky:)..Skoda ze to nevyjde uz tento rok..

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD: Mají určitě dovolenou, protože Martin Freeman natáčel teď o pauze další díly Sherlocka.

Pugo

Pugo (hodnocení, recenze)

viete niekto sem hodit ten prvy teaser trailer ktory bol k panovi prstenom? ci to bol len nejaky poskakujuci prsten alebo aj ukazky z filmu...

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Chipešek: Zpoždění by znamenalo posun o rok.. studio si určitě bude chtit za každou cenu podržet čas vánoční..

Chipešek

Chipešek (hodnocení, recenze)

ja si myslím, že se to stíhá v pohodě, nadruhou stranu radši bych přetrpěl nějaké zpoždění než aby to bylo znát na kvalitě

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

poslední PJ příspěvek na FB je z 22.7. (4 fotky). Třeba mají dovolenky. Já bych to nehrotila, do premiéry zbývá plno času. Teaser tipuju spíš na přelom září a října.

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021