Reklama

Reklama

Americká komedie ze sportovního prostředí vypráví o fotbalovém koučovi, který má za sebou sérii životních i sportovních proher, ale přesto se dokáže postavit do čela nového týmu a přivést ho k vítězství. Lambeau Fields (David Koechner) měl v posledních letech smůlu a teď ho chce opustit žena (Melora Hardinová) i dcera (Brooke Nevinová). Fieldsovi zbývá jediná a zjevně poslední možnost jak napravit svou trenérskou reputaci a zachránit rodinu před rozpadem. Nebude to ale vůbec snadné, protože jeho mužstvo se skládá z těch nejméně vhodných hráčů. Režii má Tom Brady. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (66)

Soweek 

všechny recenze uživatele

I přesto, že parodie jsou poslední dobou velmi málo podařené, prožívají velký boom. Meet th Spartans vévodí návštěvnosti kin v USA a předposlední Epic Movie si na sebe taky bohatě vydělal. Ke mně se dostala tato né moc nápadná parodie na sportovní filmy jako Gridiron gang, Invincible, Stick It, Longest Yard a další. Musí se nechat, že nebýt délky (2 hodiny není zrovna moc rozumný čas na parodii) bych dal i čtyři hvězdy, ale po hodině a půl to už prostě omrzí. Další velkou nevýhodou je, že film paroduje sportovní filmy, které sice u nás vyšly na DVD, ale nebyly žádným trhákem, takže ne každý ty filmy viděl a ne každému přijdou scény vtipné. Doporučuji tak jedině velkým příznivcům sportovních filmů, kteří mají nakoukáno nebo milovníkům parodie. ()

luboss822 

všechny recenze uživatele

Konečne som zistil, ako má vyzerať poriadna paródia na filmy. Nečudujem sa niektorým tým nízkym hodnoteniam, pretože na to, aby človek pochopil naozaj každú jednu sekundu filmu treba mať pozretých snáď aj 20 filmov a navyše aj nejaký ten seriál. Všetky, ale úplne všetky filmy s tématikou amerického futbalu, ktoré do toho roku vyšli + ďalšie športové filmy (Ihrisko snov, 12 do tuctu, Rebelka, Hokejový zázrak, Blafuj ako Beckham, Vybíjaná, Coach Carter atď.) Ešte aj všetky názvy vo filme majú svoje opodstatnenie. Jednoducho kto sa nepohybuje v priestore amerického futbalu a nemá pozreté všetky potrebné filmy, tak si tento film neužije a bude mu pripadať trápny. ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Když už natočit parodii, tak tahle nějak. Tohle je totiž opravdu velmi povedená parodie na sportovní filmy a několikrát jsem dostal opravdu velký záchvat smíchu. Například geniálně zparodovaný byl zápas mezi Serenou (nebo to byla Venus?) Williamsovou a Annou Kurnikovovu. Williamsová jako svalnatý chlap, jenž odpálil míček takovou rychlostí, že ten vítr sebral Kurnikovové šaty a ona ochotně začla pózovat fotografům ve spodním prádle. Nebo jsem se pobavil při návratu 93tiletého Rockyho Balboy do boxerského ringu. A těch geniálních parodií zde bylo mnohem více, prostě a jednoduše takhle nějak se mají dělat parodie, tohle mi absolutně sedlo a já jsem se královsky bavil od začátku do konce. Jistě, možná se tu také našla nějaká ta trapná scénka, ale absolutně více scének bylo vtipných, geniálních, osobitých a originálních. Nevidím proto důvod pro zdejší docela nízké hodnocení, já patřím rozhodně k těm spokojeným divákům, kteří se tu hodinku a půl skvěle a královsky bavili. A musím říci, že poté, co jsem letos viděl film "Tohle je Sparta!", tak si filmu "Bacha na balóny" vážím ještě mnohem více. Zatímco Sparta byla pro mě utrpením, tak tohle je balzám na duši. I proto uděluji nadprůměrné hodnocení v podobě čtyř hvězd, kvalitní parodie si to zkrátka zaslouží. ()

vafla05 

všechny recenze uživatele

Tento film si určite nezaslúži také nízke hodnotenie aké má. Je to jedna z najlepších paródií na športové filmy akú som kedy videl. David Koechner v hlavnej úlohe zažiaril. Keď som videl prvý krát tento film tak ešte deň potom ma bolelo brucho ako dobre som sa nasmial. Je pravda, že humor postupom času upadá ale stále sa tam nájdu momenty, pri ktorých sa vám budú tlačiť slzy do očí ako sa smejete. ()

runner85 odpad!

všechny recenze uživatele

Ten pocit keď si spomeniete na základnú školu a hru z názvom kopa. To som nečakal, že po nás bude dakto opakovať. Budem sa musieť opýtať pána Maroša či si to náhodou nezabudol patentovať a ak hej tak musí to spraviť aspoň pri turbíne. Film je samozrejme strašná chujovina v ktorej kráse aspoň vytŕča Brooke Nevin a Noureen DeWulf. Čo ešte treba povedať k tejto sračke? Nič, už len to, že to vysielal druhý kanál Hno(JOJ)ky hovorí za všetko. Len teraz neviem či to prekonalo Longest Yard. Prekonalo, či nie? :o ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Film nebol premietaný pred kritikmi. (ShortyIC)

Reklama

Reklama